Zaktualizowano: 9 sierpnia 2022 r.

Wymagania dotyczące publikacji w Nowym Jorku LLC (pełny przewodnik)

Uzyskaj profesjonalną pomoc w zakresie wymagań dotyczących NY LLC i publikacji

Różne stany mają różne wymagania, jeśli chodzi o tworzenie LLC, a niektóre stany wymagają publikowania swojej formacji LLC w gazetach. Jednym z takich stanów jest Nowy Jork. Jesteś zobowiązany do opublikowania zawiadomienia o formacji w lokalnej gazecie z zatwierdzonej listy. Proces ten jest znany jako wymóg publikacji w Nowym Jorku. 

Istnieją tylko trzy stany w USA, które nadal mają wymóg publikacji, co czyni go jednym z droższych stanów do utworzenia LLC. Nic dziwnego, że coraz więcej stanów nie włącza już tego w proces tworzenia, ponieważ jest to relikt z czasów, kiedy ogłoszenia prasowe były jedynym sposobem, aby społeczeństwo wiedziało o nowych firmach. Obecnie istnieje wiele sposobów na poinformowanie o tym opinii publicznej, ale w Nowym Jorku publikowanie w gazecie jest nadal wymogiem. Do dziś ludzie nadal kwestionują potrzebę spełnienia tego wymogu, ale nowi właściciele firm nie mogą zrobić nic poza przestrzeganiem zasad i uiszczeniem opłat, aby uniknąć kary.

Ten przewodnik przeprowadzi Cię przez proces publikowania swojej LLC w nowojorskiej gazecie, a także zaoferuje kilka najwyższej jakości opcji, jeśli chodzi o uzyskanie pomocy w tworzeniu swojej LLC w stanie Nowy Jork.

Proces krok po kroku dla Twojej publikacji w Nowym Jorku

 • Krok 1: Po pomyślnym złożeniu wniosku LLC, będziesz miał 120 dni na publikację w dwóch gazetach raz w tygodniu przez 6 kolejnych tygodni, jedną codziennie i jedną tygodniowo.
 • Krok 2: Nie będziesz miał wyboru, w których gazetach dokonasz zgłoszenia, ponieważ urzędnik hrabstwa wyznaczy je dla Ciebie. Będziesz musiał skontaktować się z biurem County Clerk, w którym znajduje się biuro twojej LLC i dostarczyć im pokwitowanie zgłoszenia. Następnie przydzielą ci gazety. Gazety, w których proszą Cię o publikację, nie są stałe, więc mogą się zmieniać lub zmieniać. Dlatego tak ważne jest, aby uzyskać od nich formalne powiadomienie przed opublikowaniem.
 • Krok 3: Skontaktuj się z gazetami przekazanymi ci przez urzędnika hrabstwa i zorganizuj publikację. W tym momencie będziesz musiał uiścić odpowiednie opłaty.
 • Krok 4: Na koniec będziesz musiał przedłożyć państwu świadectwo publikacji wraz z oświadczeniami i opłatą. Opłata wynosi 50 USD i jest wykorzystywana do przetwarzania Twojego Certyfikatu Publikacji.

Specyfikacje dla nowojorskiego zawiadomienia o formacji 

Kiedy publikujesz zawiadomienie o formacji, musisz przestrzegać kilku specyfikacji.

 • Musisz opublikować swoje zawiadomienie o formacji LLC w 2 zatwierdzonych gazetach, które znajdują się w tym samym hrabstwie, co główne miejsce prowadzenia działalności nowej LLC. 
 • Jeden z biuletynów, w których publikujesz, musi być gazetą codzienną, a drugi musi być cotygodniowym biuletynem. 
 • Musisz publikować swoje ogłoszenie co najmniej raz w tygodniu przez 6 kolejnych tygodni. 
 • Po utworzeniu LLC musisz zakończyć proces publikacji w ciągu 120 dni. 
 • Po zakończeniu procesu publikacji i 6 tygodniach publikacji gazety wyślą Ci Oświadczenie o publikacji. Należy to złożyć wraz z Certyfikatem Publikacji Sekretarzowi Stanu. Za zgłoszenie tego pobierana jest opłata w wysokości 50 USD. 
 • Istnieją również wytyczne dotyczące formatu zawiadomienia o formacji. Istnieje wiele wskazówek online, które pomogą Ci napisać ogłoszenie o publikacji, lub są firmy, które napiszą je za Ciebie.

Jak zaoszczędzić trochę pieniędzy?

Co z opłatą za publikację i opłatą za zgłoszenie, ta część procesu tworzenia LLC może okazać się dość kosztowna. Z tego powodu niektóre firmy wypracowały kilka sposobów na zaoszczędzenie trochę pieniędzy. 

 • Ponieważ koszty publikacji znacznie się różnią w zależności od kraju, sensowne jest publikowanie w hrabstwie, w którym koszty są znacznie niższe. Można to zrobić za pomocą Twojego zarejestrowanego agenta biuro jako swoje główne biuro, więc możesz upewnić się, że to biuro znajduje się w tańszym hrabstwie. Może to całkiem nieźle zadziałać, zwłaszcza, że ​​nie udało Ci się jeszcze wynająć biura, od którego można by oprzeć swoją LLC. Po przejściu przez proces publikacji możesz łatwo zmienić główny adres swojej firmy. 
 • Innym sposobem na zaoszczędzenie trochę pieniędzy jest skorzystanie z powszechnie znanego podejścia „poczekaj i zobacz”. Oznacza to, że właściciele firm po prostu nie spełniają od razu wymagań dotyczących publikacji, zamiast tego czekają, aby zobaczyć, czy ich nowe przedsięwzięcie zakończy się sukcesem, czy nie. Jeśli firma idzie właściwą drogą i zaczyna wyglądać na udaną, mogą spełnić wymagania, zanim będzie za późno i nie otrzymają żadnych kar. Jeśli wygląda na to, że biznes nie idzie zbyt dobrze, mogą rozwiązać LLC przed przejściem przez cały proces publikacji i marnowaniem pieniędzy.
 • Wiele osób drastycznie przepłaca, publikując swoje zawiadomienie o formacji, będąc zbyt rozwlekłym. Chociaż istnieje określony format, którego musisz przestrzegać, możesz skrócić swoją reklamę, a tym samym zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Co muszę zawrzeć w zawiadomieniu o utworzeniu NY LLC?


Istnieją pewne specyfikacje, których należy przestrzegać, jeśli chodzi o pisanie zawiadomienia o utworzeniu LLC. Zasadniczo musi zawierać:

 • Nazwa utworzonej spółki LLC.
 • W wypełnionym zgłoszeniu państwo poda datę, którą należy dołączyć.
 • Hrabstwo i adres, które chcesz umieścić na liście.
 • Jeśli LLC jest ustawione na rozwiązanie, musisz podać datę tego.
 • Kim jest zarejestrowany agent LLC.
 • Jaki jest cel LLC.
 • Adres, pod którym Sekretarz Stanu Nowego Jorku może przekazać jakikolwiek proces przeciwko LLC.
 • Oświadczenie, że Sekretarz Stanu został wyznaczony na agenta LLC, któremu może zostać doręczony proces przeciwko niemu.

Co się stanie, jeśli nie zastosuję się?

Ponieważ opublikowanie zawiadomienia o utworzeniu jest wymagane przy tworzeniu LLC w stanie, istnieją kary dla tych, którzy nie spełniają. Jedną z tych kar jest to, że Twoja firma nie może skorzystać z systemu sądowego w celu pozwania, chyba że spełnisz ten wymóg, a Twoja firma nie będzie miała zbyt dobrej reputacji. Oznacza to, że jeśli Twoja firma zostanie pozwana, Twoja korporacyjna zasłona może zostać przebita.


Koszty publikacji nowojorskich

Każdy hrabstwo w stanie Nowy Jork ma inne koszty publikacji, przy czym niektóre są znacznie droższe niż inne. Większość kosztuje od 70 do 200 USD, podczas gdy niektóre, takie jak Nowy Jork, Bronx i Queens, są znacznie wyższe, a niektóre są tak drogie, jak 1500 USD. Ogólnie rzecz biorąc, koszty zazwyczaj wahają się od 600 do 1200 USD, gdy połączy się opłaty okręgowe, stawki za reklamę w gazecie i opłatę za złożenie certyfikatu.


Czy mogę zrobić to sam?

Zdecydowanie można samodzielnie wypełnić to wymaganie, chociaż dla niektórych może to być trochę zagmatwane i czasochłonne. Ty sam musisz skontaktować się z urzędnikiem hrabstwa, w którym znajduje się biuro LLC, a także z gazetami. W zależności od złożoności Twojej firmy, zawsze istnieje szansa, że ​​będziesz musiał zatrudnić również prawnika lub spółkę tworzącą LLC.


Uzyskaj profesjonalną pomoc, aby utworzyć spółkę LLC w Nowym Jorku 


Jeśli cały proces wydaje się zbyt długi lub nie masz czasu na samodzielne spełnienie wymagań, istnieje wiele firm, które dokończą ten proces za Ciebie, dając Ci więcej czasu na skupienie się na swoim biznesie. Możesz też mieć pewność, że spełnisz to wymaganie poprawnie, dzięki czemu w przyszłości nie będzie żadnych zbędnych problemów ani opłat.

Zenbusiness

Zenbusiness jest jedną z najlepszych firm, które mogą świadczyć dla Ciebie usługę dotyczącą wymagań dotyczących publikacji w Nowym Jorku. Firma nigdy nie ma żadnych problemów ze spełnieniem prawnego wymogu dostarczenia certyfikatu urzędnikowi hrabstwa w ciągu 120 dni od utworzenia spółki LLC w Nowym Jorku i ma dosłownie tysiące pozytywnych recenzji online, aby udowodnić jakość świadczonych usług. Z Zenbusinesscały proces jest uproszczony. Współpracują z urzędnikiem hrabstwa, gazetami, stanem i prawnikami, utrzymując Twoje koszty na jak najniższym poziomie, współpracując z hrabstwami i gazetami, które oferują najniższe opłaty i koszty.

$ 49

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 4500 +

zenbusiness nowe logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z ZenBusiness za jedyne $ 49. Mają 98% oceny zadowolenia klientów i ponad 4500+ zweryfikowanych recenzji.


IncFile

IncFile to kolejna świetna firma, którą warto rozważyć, jeśli chodzi o utworzenie LLC w Nowym Jorku. Chociaż nie pomagają w spełnieniu wymagań dotyczących publikacji, są jednymi z najlepszych i najtańszych na rynku, jeśli chodzi o faktyczne tworzenie LLC. Tak niedrogie, że zajmą się całym procesem za darmo, co oznacza, że ​​wszystko, co musisz zrobić, to uiścić opłatę stanową Nowy Jork. Mają mnóstwo świetnych recenzji online i oferują wszystko, czego potrzebujesz w darmowym pakiecie, aby poprawnie utworzyć LLC, z płatnymi dodatkami, których można używać tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz

0 USD+Opłaty stanowe

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 3900 +

incfile logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z IncFile od 0 $ + opłaty państwowe. Mają 97% oceny zadowolenia klientów i ponad 3900+ zweryfikowanych recenzji.

Wymóg publikacji w Nowym Jorku to tylko jeden z wielu procesów związanych z założeniem spółki LLC w Nowym Jorku. Chociaż założenie LLC jest stosunkowo proste, może być bardzo czasochłonne i wiąże się z dużą ilością papierkowej roboty, dlatego wiele firm oczekuje, że inne firmy przejmą za nie pracę.

Lista zatwierdzonych gazet New York LLC według hrabstwa

HrabstwoGazety codzienneGazety tygodniowe
Hrabstwo AlbanyUnia CzasówPrzedsiębiorstwo Altamont
Ravena News-Herald
Reflektor / Reflektor kolonii / Reflektor Guilderland
Ewangelista
The Jewish Press, Inc.
Powiat Allegany*WellsvilleAlfred Sun
Kuba Patriota
Hrabstwo BronxNew York Law JournalBezpłatna prasa Bronx
Hrabstwo BroomeBiuletyn Prasy i SłońcaKurier depozytowy
Standard Windsor
Hrabstwo CattaraugusOlean Times HeroldPrasa w Salamance
Okręg CayugaObywatelWiadomości z Lakeshore
Hrabstwo ChautauquaDziennik Pocztowy
Obserwator
Republikanin z Westfield
Okręg ChemungGazeta Gwiazd
Tygodnik Corning
Hrabstwo Chemung nie ma wyznaczonego tygodnika. Możesz publikować w każdym tygodniku, który został wyznaczony przez sąsiednie powiaty.
Hrabstwo ChenangoWieczorne SłońceWiadomości Sherburne
Hrabstwo ClintonRepublikańska prasaNiedz
Hrabstwo KolumbiaRejestrColumbia
Hrabstwo CortlandStandard CortlandHrabstwo Cortland nie ma wyznaczonego tygodnika. Możesz publikować w każdym tygodniku, który został wyznaczony przez sąsiednie powiaty.
Hrabstwo DelawareThe Daily StarWalton Reporter
Hrabstwo DutchessDziennik PoughkeepsieAktualności Millertona
Wiadomości o Dolinie Hudson
Wiadomości z południowej holenderskiej
Hrabstwo ErieThe Evening Buffalo NewsAktualności Millertona
Wiadomości o Dolinie Hudson
Wiadomości z południowej holenderskiej
Hrabstwo ErieThe Evening Buffalo NewsDziennik Prawa Buffalo
Hrabstwo EssexPrasa Plattsburgh
Republikański
Gwiazda pocztowa Glens Falls
Adirondack Daily Enterprise
Publikacje Denton: Valley News
Publikacje Dentona: Czasy Ti
Wiadomości o Lake Placid
Franklin CountyTelegram Malone'a
Adirondack Daily Enterprise
Tupper Lake Bezpłatna prasa
Hrabstwo DutchessDziennik PoughkeepsieAktualności Millertona
Wiadomości o Dolinie Hudson
Wiadomości z południowej holenderskiej
Hrabstwo ErieThe Evening Buffalo NewsDziennik Prawa Buffalo
Hrabstwo EssexPrasa Plattsburgh
Republikański
Gwiazda pocztowa Glens Falls
Adirondack Daily Enterprise
Publikacje Denton: Valley News
Publikacje Dentona: Czasy Ti
Wiadomości o Lake Placid
Franklin CountyTelegram Malone'a
Adirondack Daily Enterprise
Tupper Lake Bezpłatna prasa
Hrabstwo FultonPrzywódca Gloversville HeraldWiadomości z hrabstwa Hamilton
Hrabstwo GeneseeDaily NewsHejna Akron
Reklamodawca Alden
Prasa żydowska
Pszczoła Ken-Ton
Wiadomości Hrabstwa Livingston
Wiadomości o przedmieściach
Reklamodawca z trzech hrabstw
Reklamodawca Albionu
Hrabstwo GreeneCodzienna poczta CatskillGreen County nie ma wyznaczonego tygodnika. Możesz publikować w każdym tygodniku, który został wyznaczony przez sąsiednie powiaty.
Hrabstwo HamiltonHerald LeaderHamilton County Express
Hrabstwo HerkimerTelegram „Timesa”
Wysłanie Obserwatora
Ekspres Adirondack
Gwiazda West Winfield
Jefferson CountyWatertown Daily TimesTysiąc Wysp Słońce
Hrabstwo Kings (Brooklyn)Brooklyn wymaga skontaktowania się z urzędnikiem hrabstwa z potwierdzeniem złożenia statutu firmy. Urzędnik wyznaczy artykuły, w których możesz publikować, i przekaże kody do wykorzystania w publikacji. Nie możesz publikować w żadnej gazecie na Brooklynie bez tych kodów.
Hrabstwo LewisWatertown Daily TimesDziennik i Republikanin The Boonville Herald
Hrabstwo LivingstonWiadomości z hrabstwa Livingston
Genesee Country Express
Demokrata i Kronika
Trybuna wieczorna Hornella
Hrabstwo Madison**Codzienna wysyłka OneidaTygodnik w środku Jorku
Cazenovia Republikańska
Monroe CountyCodzienny rekord
Gazety Messenger
Demokrata i Kronika
Gazeta miasta Rochester
Dziennik biznesowy Rochester
Żydowska Księga
Mendon-Honeoye
Falls-Lima Sentinel
Webster Herold
Hrabstwo MontgomeryRejestrator z AmsterdamuStandard kurierski
Hrabstwo NassauW hrabstwie Nassau dostępna jest duża liczba gazet, które można wykorzystać do publikacji, a ich lista jest wyczerpująca.
Hrabstwo Nowy Jork
(Manhattan)
Manhattan wymaga skontaktowania się z urzędnikiem powiatowym w celu uzyskania potwierdzenia złożenia statutu firmy. Urzędnik wyznaczy artykuły, w których możesz publikować, i przekaże kody do wykorzystania w publikacji. Bez tych kodów nie można publikować w żadnej gazecie na Manhattanie.
Hrabstwo NiagaraLawport Union Słońce i DziennikPublikacje Niagara Frontier
Business First of Buffalo
Dziennik Prawa Buffalo
Hrabstwo OneidaWysłanie Obserwatora
Rzymski Sentinal
Zwiastun Boonville'a
Kurier Clinton
Centralne wiadomości Queens
Udicah Phoniks
Hrabstwo OnondagaStandard pocztowyOrzeł Gazety
Syrakuzy Nowe Czasy
Hrabstwo OntarioCodzienny Posłaniec
Czasy Fingerlakes
Dziennik Biznesowy Rochester
New York Eagle News
Kronika Express
Żydowska Księga
Orange CountyHrabstwo Orange ma dużą liczbę gazet dostępnych do publikacji i zapewniło pełna lista dostępnych gazet.
Hrabstwo OrleansHrabstwo Orleans ma dużą liczbę gazet dostępnych do publikacji i zapewniło pełna lista dostępnych gazet.
Hrabstwo OswegoPalladium TimesTygodnik hrabstwa Oswego
Hrabstwo OtsegoDaily StarDziennik Freemans
Hrabstwo PutnamDziennik WiadomościKurier hrabstwa Putnam
Prasa hrabstwa Putnam
Wiadomości i rejestrator hrabstwa Putnam
Hrabstwo QueensQueens wymaga skontaktowania się z urzędnikiem okręgowym w celu uzyskania potwierdzenia złożenia statutu firmy. Urzędnik wyznaczy artykuły, w których możesz publikować, i przekaże kody do wykorzystania w publikacji. Nie możesz publikować w żadnej gazecie w Queens bez tych kodów.
Hrabstwo RensselaerTimes Union
Rekord Troi
Reklamodawca
Ekspresowe
Eagle
Hrabstwo Richmond
(stanowa wyspa)
Hrabstwo Richmond ma dużą liczbę gazet dostępnych do publikacji i zapewniło pełna lista dostępnych gazet.
Hrabstwo RocklandRockland Journal AktualnościRecenzja Rockland
Rockland County Times
Hrabstwo Świętego WawrzyńcaKurier Obserwator
Watertown Daily Times
Dziennik Ogdensburg
Trybuna Press
Hrabstwo SaratogaSaratog
Unia Czasów
Gazeta Codzienna
Gwiazda pocztowa
Wiadomości społecznościowe
Ekspresowe
Hrabstwo SchenectadyHrabstwo Schenectady ma dużą liczbę gazet dostępnych do publikacji i zapewniło pełna lista dostępnych gazet.
Hrabstwo SchoharieGazetaDziennik „Timesa”
Hrabstwo SchuylerDziennik Itaki
Lider Corningu
Obserwator
Ekspresowa recenzja
Hrabstwo SenekaCzasy Finger LakesPobudka między jeziorami
Hrabstwo SteubenHrabstwo Steuben ma dużą liczbę gazet dostępnych do publikacji i zapewniło pełna lista dostępnych gazet.
Hrabstwie SuffolkHrabstwo Suffolk ma dużą liczbę gazet dostępnych do publikacji i zapewniło pełna lista dostępnych gazet.
Hrabstwo SullivanThe Times Herold RecordReporter rzeczny
Demokrata z hrabstwa Sullivan
Hrabstwo TiogaSayre poranne czasyKurier hrabstwa Tioga
Hrabstwo TompkinsDziennik ItakiTrumans Burg Free Press
Tygodnik Tompkinsa
Hrabstwo UlsterHrabstwo Ulster ma dużą liczbę gazet dostępnych do publikacji i zapewniło pełna lista dostępnych gazet.
Warren CountyHrabstwo Warren ma dużą liczbę gazet dostępnych do publikacji i zapewniło pełna lista dostępnych gazet.
Washington CountyGwiazda pocztowaCzasy Białej Sali
Eagle
Hrabstwo WayneCzasy Finger LakesCzasy hrabstwa Wayne
Słońce i płyta Williamsa
Westchester CountyHrabstwo Westchester ma dużą liczbę gazet dostępnych do publikacji i zapewniło pełna lista dostępnych gazet.
Hrabstwo WyomingCodzienna nowośćKurier Krajowy
Arcade Herold
Perry
Hrabstwo YatesHrabstwo Yates ma dużą liczbę gazet dostępnych do publikacji i zapewniło pełna lista dostępnych gazet.

Dowiedz się, jak założyć spółkę LLC w dowolnym stanie USA:

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry