Zaktualizowano: 8 sierpnia 2022 r.

IncFile vs Northwest Registered Agent (Szczerze): Kto jest zwycięzcą?

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zmienić jednoosobową działalność gospodarczą na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC), być może słyszałeś o Incfile i Northwest Registered Agent. Firmy te są dwoma głównymi konkurentami w branży formowania LLC.

Te dwie najlepsze opcje są szanowanymi dostawcami usług tworzenia LLC, ale jak możesz dowiedzieć się, który jest lepszym wyborem? Pozwól nam pokazać, na którego z tych dostawców powinieneś liczyć, aby rozpocząć swoją LLC.

Naszych 5 kryteriów oceny obu firm

Wybraliśmy pięć kluczowych obszarów, w których naszym zdaniem usługa tworzenia LLC musi się wyróżniać, aby wykonać dobrą robotę przy tworzeniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. To są:

  • Cennik: Sprawdzając cenę każdego z ich pakietów i oferowane przez nie funkcje z ceną, możemy określić rzeczywistą wartość, jaką zapewniają. Dodatkowo, dla tych, których budżet zależy na najniższej możliwej cenie, może to być bardzo ważna miara usługi.
  • Obsługa klienta: Wraz z ułatwieniem procesu tworzenia LLC, ktoś korzystający z usługi tworzenia LLC będzie potrzebował pomocy, jeśli jej potrzebuje. Oznacza to, że firma musi mieć kompetentnych agentów obsługi klienta, którzy są gotowi do pomocy. Zobaczymy więc, które z tych usług tworzenia LLC zapewniają lepszą obsługę klienta.
  • Łatwa obsługa: Jednym z głównych powodów, dla których ludzie korzystają z usługi tworzenia LLC, jest ułatwienie tworzenia ich LLC. Dlatego ważne jest, aby witryna była łatwa w użyciu, aby klienci poczuli, że ich pieniądze są warte swojej ceny. Oznacza to, że strona internetowa musi być łatwa w nawigacji, a proces tworzenia LLC musi być przejrzysty i łatwy. Ocenimy więc, jak łatwe jest korzystanie ze stron internetowych tych dwóch firm.
  • Opinie klientów: Jednym z najlepszych sposobów ustalenia, jaką pracę wykona dla Ciebie spółka tworząca LLC, jest sprawdzenie, czy byli klienci są zadowoleni z ich usług. Przyjrzymy się opiniom tych dwóch firm i zobaczymy, co ich klienci myślą o ich usługach.
  • Czas realizacji: Prawdopodobnie chcesz szybko rozpocząć działalność i potrzebujesz usługi, która może za tym nadążyć. Często zmarnowany czas to zmarnowane pieniądze, więc będziemy mierzyć te firmy na podstawie czasu, jaki zajmuje im utworzenie Twojej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Szybki Northwest & Incfile Porównanie

Jeśli się spieszysz i nie musisz widzieć szczegółów, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Po prostu sprawdź te szybkie porównania, aby zobaczyć, kto poradził sobie lepiej.

Cena

Cena

Incfile zapewnia pełny pakiet formacyjny za nic więcej niż opłaty państwowe. Northwest pobiera 225 USD za jedyny pakiet.


Obsługa klienta_1

Obsługa klienta

Incfile ma duży dział wsparcia i kilka sposobów na kontakt. Jednak z tego powodu doświadczenia z obsługą klienta mogą się różnić. Northwest oferuje te same sposoby skontaktowania się, ale z gwarantowanymi czasami reakcji i przedstawicielami, którzy mają siedzibę w USA i mają wiedzę na temat tego, co robi firma.


Łatwy w użyciu-1

Łatwość użycia

Incfile i Northwest obie oferują usprawnione, łatwe w użyciu strony internetowe i ułatwiają tworzenie LLC. Northwest nie oferuje żadnej dodatkowej sprzedaży, co jest miłe, ale Incfile oferuje lepsze wyjaśnienia.


Zadowolony klient

Opinie klientów

Incfile ma bardzo dużą liczbę recenzji ze znaczną mieszanką dobrych i złych do wyboru, ale z bardziej korzystnymi niż negatywnymi. W przeciwieństwie, Northwest ma niewiele recenzji dostępnych do porównania, ale to, co tam jest, jest ogólnie dość pozytywne.


Czas realizacji

Incfile oferuje gwarancję następnego dnia na przetwarzanie i archiwizację, a także opcje przyspieszenia stanu, jeśli jest to dozwolone. Northwest oferuje przyspieszanie stanu i szybkie czasy odpowiedzi, ale generalnie wydają się być nieco wolniejsze niż Incfile.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych firmach, mamy rozszerzone recenzje dla obu IncFile i Northwest:


Cennik: Incfile Przeciw Northwest

Wycena jest istotną częścią ustalania rzeczywistej wartości produktu; jednak w przypadku tych dwóch produktów nie jest to całkiem proste. Incfile, podobnie jak wiele usług tworzenia LLC, oferuje kilka pakietów, w szczególności trzy z nich. Jednakże, Northwest Registered Agent oferuje tylko jeden pakiet formacyjny.

Aby je porównać, najpierw przedstawimy krótkie porównanie ich podstawowych planów, a następnie przyjrzymy się pełnemu porównaniu cen obu usług.

Migawka obok siebie pakietu podstawowego

 IncfileNorthwest
Czas na przetworzenieJeden dzień roboczy1-3 Dni Roboczych
Obejmuje umowę operacyjną40 USD dodatkowoTak
Obejmuje usługę zarejestrowanego agentaTak: pierwszy rok za darmo, a potem 119 USD rocznieTak: pierwszy rok za darmo, a potem 125 USD rocznie
Obejmuje zgłoszenie EINNie: możesz dodać numer EIN za 70 USD.żaden
Roczna usługa zgodnościBezpłatne dożywotnie alertyNie: w zestawie z zakupem usług zarejestrowanych agentów
Usługi finansoweTak: Bezpłatna konsultacja podatkoważaden
Strona internetowaW cenie bezpłatna domena internetowa + hosting za 20 USD za pośrednictwem strony trzeciejżaden

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zdobądź LLC już dziś z Northwest i uzyskaj zarejestrowanego agenta na 1 rok za darmo! Bezproblemowo i szybko.

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś IncFile! Bezproblemowo, tanio i szybko.

Ceny IncFile

Incfile zapewnia bezpłatną ofertę formacyjną, zwaną ich Pakietem Srebrnym, która zajmie się pełnym procesem formowania i zapewni cały rok usług zarejestrowanych agentów bez żadnych opłat. Po pierwszym roku usługa zarejestrowanego agenta zostanie odnowiona za roczną opłatą 119 USD, co w rzeczywistości jest również niską ceną za tę usługę. Ponadto ten pakiet oferuje dożywotnie powiadomienia o firmie, składanie statutu, a także bezpłatne konsultacje podatkowe i domenę internetową, chociaż strona trzecia zapewni te dwie usługi.

Pakiet Gold będzie kosztował 149 USD plus opłaty za zgłoszenie stanowe i zawiera wszystko w pakiecie srebrnym, a także rejestrację EIN i umowę operacyjną.

IncfilePakiet Platinum będzie kosztował 299 USD plus opłaty stanowe za zgłoszenie i doda kilka innych ofert do wszystkich poprzednich pakietów, w tym przyspieszoną wysyłkę zgłoszeń, szablony wspólnych umów i nazwę domeny dla strony internetowej firmy. To jest Incfilepakiet najwyższego poziomu i może wyraźnie dodać wiele wartości do innych pakietów.

Utwórz swoją LLC z Incfile (Kliknij tutaj).

Cena Northwest Registered Agent

Northwest Registered Agent oferuje jeden regularny plan tworzenia jednostek za 225 USD. Ten plan obejmuje jeden pełny rok usługi zarejestrowanego agenta, a następnie odnawia się za 125 USD rocznie, co jest nieco droższe niż Incfile, to nadal niska cena w porównaniu do większości dostawców.

Dodatkowo, NorthwestPlan obejmuje umowę operacyjną, różne bezpłatne szablony formularzy i umów oraz ograniczone przekazywanie poczty.

To była trudna walka, gdy obaj dostawcy oferują całkiem dobre pakiety w przystępnej cenie. Ale z Incfile, możesz uzyskać najniższy poziom pakietu za darmo poza opłatami stanowymi. Jednak z Northwest, będzie to kosztować opłatę serwisową w wysokości 225 USD. Tak więc zwycięzcą w tej kategorii jest Incfile.

Utwórz swoją LLC z Northwest (Kliknij tutaj).


Obsługa klienta: Incfile Przeciw Northwest

Obsługa klienta jest ważną częścią każdego doświadczenia serwisowego. Kiedy coś pójdzie nie tak, musisz mieć możliwość skontaktowania się z firmą i załatwienia sprawy. Przyjrzyjmy się więc, jak dobrze te firmy radzą sobie z pomocą swoim klientom.

Incfile

Incfile ma godziny obsługi klienta od 9:6 do XNUMX:XNUMX CST w każdy dzień powszedni dla rozmów telefonicznych. Ogólnie, Incfile szybko zareaguje, ale czasami klienci skarżą się, że powrót do kontaktu w celu uzyskania pomocy może zająć do 24 godzin.

Możesz jednak skontaktować się z nimi również za pośrednictwem poczty e-mail, a prośbę o wsparcie klienta możesz złożyć na Incfilestrona internetowa. Incfile zapewnia wsparcie dożywotnie, co oznacza, że ​​bez względu na to, ile czasu minęło od czasu, gdy pomogli założyć Twoją spółkę LLC, nadal będą zapewniać wsparcie. Od podstawowych pytań technicznych po bardziej złożone pytania dotyczące prowadzenia firmy LLC, Incfile oferuje wsparcie.

Northwest Registered Agent

Northwest Registered Agent zaoferuje obsługę klienta przez telefon w normalnych godzinach pracy z gwarantowanym wsparciem ze strony jednego z ich przewodników korporacyjnych doświadczonych we wszystkim Northwest oferty z siedzibą w USA. Jeśli otrzymasz ich pocztę głosową, gwarantują oddzwonienie w ciągu 2 godzin. Oferują również wsparcie przez e-mail z gwarantowaną odpowiedzią w ciągu 24 godzin. Oferują również portal internetowy do obsługi.

Northwest oferuje te same metody wsparcia, co Incfile; jednak gwarantują odpowiedź w ograniczonym czasie. Gwarantują również pomoc jednego ze swoich amerykańskich przewodników korporacyjnych, doświadczonych w tworzeniu LLC, dzięki czemu mogą udzielić wsparcia eksperckiego. Te korzyści są dużą przewagą nad Incfile i zdecydowanie wygrywa Northwest w tej rundzie.


Łatwa obsługa: Incfile Przeciw Northwest

Kiedy płacisz za utworzenie LLC, nie chcesz utknąć z całą pracą, więc łatwość użytkowania jest zdecydowanie ważna. Potrzebujesz łatwej w użyciu witryny internetowej z prostymi do wykonania czynnościami. Zobaczmy, kto zapewnia łatwiejszą w obsłudze usługę.

Incfile

Tworzenie LLC z Incfile jest łatwym procesem zaprojektowanym dla stanu, w którym mieszkasz, a także rodzaju biznesu, który próbujesz założyć. Obok pytań znajdują się zarówno drobne wyjaśnienia, jak i liczne hiperłącza wyjaśniające pytania i wpisy w formularzach. Mają nawet generator nazw firm, który może ci pomóc. Oprócz niektórych ofert usług stron trzecich istnieje kilka dodatkowych sprzedaży. Jeśli jednak je wybierzesz, zostaną one dodane do całkowitego kosztu zamówienia na ekranie. Ogólnie rzecz biorąc, nadal zapewnia to łatwy do zrozumienia i śledzenia proces bez oszukiwania.

Northwest Registered Agent

Northwest registered agent ma szybki i łatwy do naśladowania proces. Wszystko, co musisz zrobić, to podać swoje dane osobowe i dane firmy, którą próbujesz zarejestrować, a wszystko, co pozostaje, to opłacenie zamówienia. Northwest oferuje inne usługi, ale nie próbuje sprzedawać tych usług w trakcie procesu. Obiecują również, że nigdy nie udostępnią twoich informacji osobom trzecim, co jest miłą gwarancją.

Incfile i Northwest Registered Agent oba ułatwiają proces tworzenia LLC, ale IncfileSzczegółowe objaśnienia wpisów i funkcji, takie jak generator nazw firm, sprawiają, że proces jest szybki i łatwy do zrozumienia. To wygrywa Incfile w tym kryterium.


Opinie klientów: Incfile Przeciw Northwest

Ważne jest przyglądanie się usługom i ich ofercie, ale co tak naprawdę myślą o nich klienci, którzy korzystali z tych produktów? To też jest ważne, więc spójrzmy.

Incfile

Incfile otrzymuje dość szeroką mieszankę pozytywnych i nieprzychylnych recenzji. Jednak recenzje klientów na BBB dają mu prawie 5 gwiazdek. Kilku klientów narzeka, że Incfile nie dotrzymał terminu. Jednak większość klientów jest bardziej niż zadowolona z przejrzystej wyceny i łatwego, prostego procesu tworzenia. Niestety Trustpilot nie przyjął tej usługi tak przychylnie z oceną 2.7 gwiazdki. Rzućmy okiem na pozytywną i negatywną recenzję z agregatu recenzji klientów Trustpilot, aby dowiedzieć się, co klienci myślą o tej usłudze.

Pozytywna recenzja

"To było łatwe i szybkie. Upewniłem się, że PRZECZYTAŁEM wszystko, zanim natknę się później na jakiekolwiek niespodzianki, i przeprowadziłem własne badania. Co mogłem zrobić sam, zrobiłem, co chciałem, aby zrobili.

Uważam, że wszystkie ich informacje są jasno napisane i nie napotkałem jeszcze żadnych problemów."


Negatywna recenzja

"wolno wolno wolno, nawet z dodatkowymi opłatami „przyspieszonymi”"


Northwest Registered Agent

Northwest Registered Agent na ogół otrzymuje pozytywne recenzje; jednakże, Northwest ma znacznie mniej recenzji do pracy. Niezależnie, jak Incfile, otrzymują prawie pięć gwiazdek od konsumentów na BBB. Niestety, nie otrzymują wystarczającej liczby recenzji od Trustpilot, aby dać bardzo dobre wyobrażenie o tym, czego możesz od nich oczekiwać; jednak te są pozytywne. Rzućmy okiem na kilka pozytywnych i negatywnych recenzji tej firmy z recenzji konsumenckich Better Business Bureau.

Pozytywna recenzja

"Znakomita firma! Jestem pod wrażeniem tej firmy – odbierają telefony, gdy dzwonisz, szybko odpowiadają na prośby e-mailowe, udzielają prostych odpowiedzi na twoje pytanie i mają najlepszą stronę internetową. Strona internetowa zawiera jasne informacje o tym, jak zarejestrować się w każdym stanie, za pomocą każdego potrzebnego linku podanego w uporządkowany sposób."


Negatywna recenzja

"Musisz każdego dnia błagać jak pies, żeby coś zrobić w tej firmie. Po prostu przekazanie paczki zajmuje około tygodnia wiadomości e-mail przesyłanych z nimi w tę i z powrotem. Śmieszny."

Obie firmy otrzymują doskonałe oceny od klientów na BBB. Jednakże, Northwest lekko krawędzie Incfile na tym i chociaż Northwest nie otrzymuje wielu recenzji od Trustpilot, te są pozytywne. Więc musimy to nazwać Northwest.


Czas realizacji: Incfile Przeciw Northwest

Jak już powiedzieliśmy, chcesz, aby Twoja firma została szybko zarejestrowana, więc chcesz, aby Twoja usługa formacyjna została wykonana szybko. Spójrzmy, kto dostarcza.

Incfile

Incfile zapewnia jednodniową gwarancję, że obiecuje, że zrealizuje Twoje zamówienie i przekaże dokumenty rejestracyjne do stanu założenia w ciągu jednego dnia roboczego. To imponująca oferta, ponieważ większość usług pobiera dodatkowe opłaty lub wymaga droższego pakietu, aby otrzymać przetwarzanie następnego dnia.

Jeśli jednak potrzebujesz jeszcze większej prędkości, Incfile oferuje przyspieszone przetwarzanie stanu w niektórych stanach za opłatą. Ale to zależy od tego, na co pozwala państwo. Pakiet Platynowy oferuje również usługę przyspieszoną, która obejmuje przyspieszone przetwarzanie za darmo.


Northwest Registered Agent

Northwest Registered Agent zapewnia szacowany czas realizacji w oparciu o stan, co jest miłe. Oferują również drugą listę szacowanych dat w oparciu o stany, które oferują przyspieszoną usługę. Za opłatą możesz zapłacić, aby przyspieszyć zamówienie w stanach, które na to pozwalają.

Było to bliskie, ponieważ obie firmy generalnie zapewniają przetwarzanie następnego dnia i przyspieszoną usługę w większości stanów, ale Incfile nieznacznie wyprzedza konkurencję, ponieważ generalnie wydaje się, że mają nieco krótszy czas przetwarzania niż Northwest.


Końcowe myśli i werdykt

Firmy te są jednymi z najlepiej ocenianych i najbardziej przystępnych cenowo firm w branży formowania LLC, więc trudno jest wybrać jedną z nich jako lepszą firmę. Jednak w oparciu o nasze kryteria, Incfile jest zwycięzcą, wygrywając trzy z pięciu kategorii.

IncFile wygrywa, odnosząc zwycięstwa w 3 kategoriach z 5.

Na końcu, IncfileDarmowy pakiet 's to świetna okazja i w połączeniu z ich rejestracją następnego dnia, jest trudny do pobicia. Ponadto oferują bardzo łatwą w użyciu platformę, która wyjaśnia proces na każdym etapie. Northwest Registered Agent to świetna firma, która ma wiele do zaoferowania, ale koniec końców musimy dać Incfile korona.

Od 35 $ + opłaty stanowe

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.9 / 5
Liczba recenzji: 4150 +

northwest-logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z Północno-Zachodni. Mają 98% ocen zadowolenia klientów i ponad 4150+ zweryfikowanych recenzji. Będą one obejmować 1 rok bezpłatnej usługi zarejestrowanego agenta!

0 USD+Opłaty stanowe

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 3900 +

incfile logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z IncFile od 0 $ + opłaty państwowe. Mają 97% oceny zadowolenia klientów i ponad 3900+ zweryfikowanych recenzji.


Najczęściej zadawane pytania na temat Northwest & Incfile

Jaki jest najlepszy pakiet z jednej z tych usług?

Incfilepakiet startowy kosztuje 0 $, podczas gdy NorthwestJedyny pakiet formacyjny kosztuje 225 USD (można go podzielić na miesięczne raty w wysokości 35 USD). IncfilePodstawowy pakiet jest trudny do pobicia dla każdego, kto szuka podstawowego pakietu formacji.

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry