Zaktualizowano: 9 sierpnia 2022 r.

Legalzoom vs Northwest (2022 Porównanie): Kto jest najlepszy?

Przez ponad dwadzieścia lat LegalZoom i Northwest Registered Agent pomagają przedsiębiorcom w bezproblemowym tworzeniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC). Są to obie szanowane firmy, które mają na swoim koncie niezliczone spółki LLC.

Jednak spośród tych dwóch konkurentów, którą powinieneś wybrać dla swojej formacji LLC? Dlatego tu jesteśmy. Przyjrzyjmy się, co zapewniają te dwie firmy i jak się układają. W ten sposób możesz zobaczyć, który z nich zapewnia lepszą ogólną obsługę. Zacznijmy!

Nasze punkty porównawcze

Aby zobaczyć, która z tych firm może zapewnić lepsze ogólne wrażenia, potrzebujemy pewnych kryteriów, według których można je zmierzyć. Oto kryteria, których użyjemy, aby określić, która firma zapewnia lepszą obsługę.

  • Cena i funkcje: Prawie pierwsze pytanie każdego małego biznesu dla dowolnego dostawcy usług będzie brzmiało: ile to kosztuje? Dlatego na pewno przyjrzymy się temu, w tym różnym opcjom, które mogą zapewnić. Aby jednak uzyskać pełny obraz, na pewno będziemy musieli zobaczyć, ile zapewniają one za cenę. W końcu mogą uzasadniać wyższą cenę, jeśli zapewniają za to znacznie większą wartość.
  • Łatwość użycia: Jeśli zamierzasz zapłacić za usługę, aby złożyć za Ciebie LLC, na pewno chcesz, aby było to dla Ciebie łatwe. W końcu za to w zasadzie płacisz. Przyjrzymy się, jak łatwe te firmy ułatwiają ten proces.
  • Obsługa klienta: W każdej działalności może się nie udać, bez względu na to, jak łatwo firma z powodzeniem przeprowadza ten proces. Ważne jest, aby usługa była do Twojej dyspozycji, gdy jest to potrzebne. Przyjrzymy się, jak dobrze te firmy radzą sobie, jeśli chodzi o pomoc swoim klientom i czy będą dostępni, gdy ich potrzebujesz.
  • Czas realizacji: Jeśli chodzi o tworzenie spółki LLC, prawdopodobnie chcesz zrobić to szybko, aby móc wrócić do biznesu. Tak więc czas realizacji jest ważnym elementem całej usługi. Każda usługa formacyjna LLC oferuje inny czas realizacji i często wiele opcji szybkości w zależności od wybranego pakietu formacyjnego. Przyjrzymy się wszystkim tym opcjom i przyjrzymy się, która firma może najszybciej utworzyć Twoją LLC.
  • Opinie klientów: Gdy poznasz już wszystkie różne rzeczy, które składają się na każdą z tych usług, powinieneś wiedzieć, co mają do powiedzenia na ten temat byli klienci. To, czy byli klienci byli zadowoleni z usługi, może być dobrym wskaźnikiem tego, jak bardzo będziesz zadowolony z usługi. Mamy teraz kilka kryteriów, według których można mierzyć te dwie firmy, więc skorzystajmy z nich i zobaczmy, która firma oferuje najlepszą obsługę.
POLECAMY

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zdobądź LLC już dziś z Northwest i uzyskaj zarejestrowanego agenta na 1 rok za darmo! Bezproblemowo i szybko.

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i załóż spółkę LLC dzisiaj z LegalZoom bezproblemowo i szybko.

Szybki Legalzoom & Northwest Porównanie

Jako przedsiębiorca możesz być zbyt zajęty, aby przejść przez szczegółowe porównanie tych firm. Dlatego przygotowaliśmy to szybkie porównanie, abyś mógł sprawdzić, które z tych firm poradziły sobie lepiej.

Cena i funkcje

Cena

Northwest oferuje jeden pakiet formacyjny LLC za 225 USD plus opłaty stanowe (lub 35 USD / miesiąc). Wiąże się to z podstawowymi usługami tworzenia biznesu, usługami zarejestrowanych agentów i wsparciem ze strony ich doświadczonych przewodników korporacyjnych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to solidny pakiet, ale ma wyższą cenę.

LegalZoom oferuje trzy pakiety inkorporacyjne w cenie od 79 USD do 349 USD. Każdy z nich będzie oferował podstawową inkorporację, a na najwyższym poziomie zapewni przyspieszoną wysyłkę, a także wsparcie ze strony działu obsługi klienta. Jednak żaden z tych pakietów nie oferuje zarejestrowanego agenta, a przy niższej cenie naprawdę nie ma nic innego niż złożenie aktu założycielskiego w państwie.

Ogólnie rzecz biorąc, nazwiemy to wygraną Northwest Registered agent bo chociaż nie oferują najniższej ceny, jest to znacznie większa wartość.


Obsługa klienta

Obsługa klienta_2

Northwest zapewnia jedne z najlepszych usług obsługi klienta w branży. Z Northwest, masz gwarantowany czas odpowiedzi i brak automatycznych linii telefonicznych. Ich przedstawiciele doskonale znają cały proces formacji. Możesz również wybrać współpracę z konkretnym przedstawicielem, jeśli wcześniej miałeś dobre doświadczenia.

LegalZoom posiada profesjonalny dział obsługi klienta z wydłużonymi i weekendowymi godzinami pracy, dzięki czemu są oni dostępni w dogodnym czasie. Brakuje im jednak gwarantowanego czasu oddzwonienia, więc możliwe jest, że będziesz sfrustrowany godzinami.

Będziemy musieli nadać tę kategorię Northwest Registered Agent zarówno ze względu na jakość obsługi klienta, jak i gwarantowany czas oddzwonienia.


Łatwość użycia

Łatwy w użyciu-1

Obie LegalZoom i Northwest mieć szybki i łatwy proces realizacji transakcji. Jednakże, Northwestwitryna wydaje się być nieco nieaktualna i czasami myląca w nawigacji. Z drugiej strony oferują bardzo wygodny pulpit nawigacyjny do organizowania wszystkich dokumentów dla Twojej LLC.

LegalZoom ma wszechstronną, dość przejrzystą stronę internetową i ułatwia wybór pakietu i pliku dla Twojej LLC. Następnie zapewniają funkcjonalny pulpit nawigacyjny do zarządzania firmą LLC.

To jest remis, bo chociaż LegalZoom ma nieco lepszy projekt strony internetowej Northwest Registered Agent zapewnia doskonały pulpit nawigacyjny do zarządzania papierkową robotą.

  • Zwycięzca: To remis!

Czas realizacji

Szybka obsługa — czas realizacji

Northwest zapewnia indywidualne oszacowanie, jak długo potrwa twoje zgłoszenie, w oparciu o twój stan formacji. Zmieni się również, jeśli wybierzesz ich przyspieszoną usługę w stanach, w których jest dostępna.

LegalZoom robi rzeczy nieco inaczej i opiera swoje szacunki na tym, który pakiet wybierzesz, bez uwzględniania czasu zgłoszenia stanu. To często powoduje, że ich obsługa jest lepsza lub gorsza w czasie realizacji, w zależności od stanu. Ich szacowany czas to Economy 30 dni, Standard 15 dni i Express Gold 7-10 dni.

Będziemy musieli to nazwać Northwest Registered Agent. Zapewniają one dokładniejsze szacunki, ponieważ uwzględniają poszczególne stany i zapewniają usługę przyspieszającą stan, gdy jest ona dostępna.


Opinie klientów

Opinie klientów

LegalZoom ma o wiele więcej recenzji swoich usług dostępnych online. Są jednak niezwykle mieszane. Chociaż Northwest ma znacznie bardziej ograniczoną bazę do pracy, są one zdecydowanie bardziej pozytywne. Mamy zamiar dać ten jeden do Northwest Registered Agent.


Cena i funkcje: LegalZoom vs Northwest

Ponieważ najbardziej martwi się większość przedsiębiorców o ograniczonym budżecie, najpierw omówimy cenę i funkcje. Jeśli chodzi o pakiety formacyjne LLC, cena i funkcje, które oferują, różnią się znacznie w zależności od firmy. Przyjrzyjmy się tym dwóm bardzo różnym firmom, zaczynając od krótkiej migawki porównującej podstawowe pakiety tych dwóch firm.

 LegalZoomNorthwest
Czas na przetworzenie30 dzień roboczy1-3 Dni Roboczych
Obejmuje umowę operacyjnąNie: kosztuje dodatkowe 99 USD lub przyspieszone przetwarzanie 199 USDTak
Obejmuje usługę zarejestrowanego agentaNie: kosztuje dodatkowe 299Tak: pierwszy rok za darmo, a potem 125 USD rocznie
Obejmuje zgłoszenie EINNie: kosztuje dodatkowe 60 dolarów i musi zostać zakupiony wraz z umową operacyjną za łączną kwotę 159żaden
Roczna usługa zgodnościNie: kosztuje dodatkowe 55 do 75 USDNie: w zestawie z zakupem usług zarejestrowanych agentów

LegalZoom Pakiety cenowe

LegalZoom oferuje trzy różne pakiety tworzenia biznesu podzielone według ceny. Są to od najtańszych do najdroższych Economy, Standard i Express Gold. Droższe pakiety oferują dodatkowe funkcje. Jednak główną zachętą do tych droższych pakietów jest szybki czas realizacji, jaki oferują. Przyjrzyjmy się każdemu z tych pakietów.

Zacznij tworzyć swoją LLC z LegalZoom.

  • Pakiet ekonomiczny: Pakiet Ekonomiczny kosztuje 79 USD plus opłaty za zgłoszenie stanu i zawiera niezbędne elementy niezbędne do rozpoczęcia działalności LLC. Ten pakiet formacyjny LLC jest dostarczany z 30-dniowym czasem realizacji i zawiera funkcje, takie jak składanie dokumentów biznesowych, składanie artykułów organizacji w państwie, przewodnik po kolejnych krokach LLC i sprawdzanie nazwy firmy.
  • Standardowe opakowanie: Pakiet standardowy kosztuje 329 USD plus opłaty stanowe. Ten pakiet przyspiesza czas realizacji z 30 do 15 dni i LegalZoom nada Twojemu zamówieniu pierwszeństwo przed tymi, którzy wybrali niższy pakiet. Zawiera wszystko z poprzedniego pakietu, a także luksusowy organizer, 20 certyfikatów członkowskich LLC i pieczęć firmy.
  • Ekspresowy pakiet złoty: Pakiet Express Gold kosztuje 349 USD plus opłaty stanowe. Ten pakiet jeszcze bardziej skróci czas realizacji do 7-10 dni roboczych. Ten pakiet będzie miał pierwszeństwo przed zamówieniami tych, którzy kupili tańsze pakiety. Obejmuje wszystko z poprzednich paczek, a także ekspresową wysyłkę dla twoich dokumentów.

Northwest Registered Agent Pakiety cenowe

Northwest Registered Agent oferuje jeden pakiet, który zawiera wszystkie funkcje oferowane przez tę firmę. Może to nie być dla wszystkich, którzy szukają taniego pakietu bez żadnych dodatkowych funkcji, ale zdecydowanie ma tę zaletę, że upraszcza proces zakupów między wszystkimi opcjonalnymi dodatkami.

Zacznij tworzyć swoją LLC z Northwest.

Northwest Registered AgentPakiet formacyjny: Northwest's koszty pakietu formacyjnego 225 USD plus opłaty za zgłoszenie stanu. Wiąże się to z szybkim zgłoszeniem i szacowanym czasem realizacji w oparciu o twój stan formacji. W stanach, w których jest to dostępne, możesz zdecydować się na przyspieszone przetwarzanie, w którym to przypadku otrzymasz szacunkowy czas na podstawie tej opcji.

Northwest przeprowadzi wyszukiwanie dostępności nazw w oficjalnej bazie danych nazw firm w stanie utworzenia, aby upewnić się, że wybrana nazwa nie została już zastrzeżona przez inny podmiot gospodarczy.

Przygotują również i złożą twój statut organizacji z twoim stanem formacji. Są to dokumenty zawierające podstawowe informacje o firmie, którą próbujesz złożyć. Zostaną one złożone w państwie, aby oficjalnie utworzyć Twoją LLC.

Ta usługa będzie również objęta umową operacyjną. Chociaż ten dokument zazwyczaj nie jest wymagany przez państwo, może być niezwykle przydatny i pomóc w uzyskaniu kont bankowych i rozstrzyganiu sporów między członkami. Umowa operacyjna opisuje strukturę własnościową Twojej firmy i sposób jej prowadzenia.

Wreszcie, Northwest zapewni rok wolny od usług zarejestrowanych agentów. Jest to ważne, ponieważ każda LLC musi mieć zarejestrowanego agenta, aby otrzymywać informacje prawne w imieniu firmy. Chociaż może to być członek LLC, większość właścicieli firm decyduje się na wyznaczenie usługi do działania w ich imieniu z wielu powodów, więc prawdopodobnie i tak wybierzesz nominację. Po upływie roku usługa kosztuje 125 USD rocznie.

Northwest wygrywa ten, bo choć kosztują więcej niż LegalZoomNajtańszy pakiet , zapewnia znacznie większą wartość niż jego konkurent. NorthwestUsługa objęta jest umową operacyjną i roczną usługą zarejestrowanego agenta, z których ta ostatnia wiąże się ze znacznym wydatkiem przy zakupie osobno. To sprawia Northwest bardzo dobrą ofertę i wygrywa je w tej kategorii.


Obsługa klienta: LegalZoom vs Northwest

Nawet najlepszy produkt często okazuje się bezwartościowy, jeśli coś pójdzie nie tak i nie ma nikogo, kto mógłby pomóc. Gdy coś pójdzie nie tak, ważne jest, aby te firmy były gotowe do pomocy. Zobaczmy więc, jak sobie poradzą.

LegalZoom Obsługa klienta

LegalZoom zapewnia wsparcie telefoniczne, e-mail i czat na żywo w godzinach od 5:7 do 7:4 czasu PT w dni powszednie i od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX w weekendy PT. Są to dłuższe godziny pracy niż wielu ich konkurentów i utrzymują duży dział obsługi klienta, który zazwyczaj skontaktuje się z Tobą w rozsądnym czasie. Istnieje jednak wiele skarg klientów, które twierdzą, że nawiązanie kontaktu zajęło im kilka dni.

Northwest Obsługa klienta

Northwest zapewnia wsparcie telefoniczne i mailowe. Gwarantują odpowiedź na e-mail w ciągu jednego dnia, a jeśli nie skontaktujesz się bezpośrednio telefonicznie, gwarantują oddzwonienie w ciągu dwóch godzin. Samo w sobie jest to bardzo imponujące, a wszyscy ich agenci obsługi klienta lub, jak ich nazywają, przewodnicy korporacyjni, mają siedzibę w USA i są przeszkoleni w każdej części procesu tworzenia LLC.

Ogólnie rzecz biorąc, LegalZoom oferuje dobrą obsługę klienta; jednakże, Northwest przoduje w tym. Ich przewodnicy korporacyjni są kompetentni i wykwalifikowani w świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Ponadto gwarantowany czas reakcji jest naprawdę imponujący, a usługa, z której większość ich konkurentów mogłaby się czegoś nauczyć.


Łatwa obsługa: LegalZoom vs Northwest

Ustalenie, jak założyć spółkę LLC dla Twojej firmy, może być trudne i właśnie za to płacisz za te usługi. Dlatego ważne jest, jak łatwe w użyciu są ich usługi. Zobaczmy, jak dobrze sobie radzą.

LegalZoom

LegalZoom ma inny proces niż wiele innych usług tworzenia LLC. Musisz podać im pewne dane osobowe i zdecydować, czy kupić jakieś dodatki. Następnie wybierasz pakiet formacyjny i kończysz proces. Posiadanie dodatkowej sprzedaży przed odebraniem pakietu formacyjnego może być niewygodne, jeśli nie jesteś pewien, jaki pakiet chcesz.

Northwest

NorthwestProces zamawiania jest bardzo łatwy, ale ich strona internetowa jest trochę staromodna i trudna w nawigacji. Mają tylko jeden pakiet, więc nie ma zbyt wielu wyborów. Ponadto, aby złożyć zamówienie, wystarczy podać kilka informacji o sobie i swojej firmie. Potem płacisz i gotowe.

  • Zwycięzca: to remis

Northwest i LegalZoom związać tę kategorię. Obaj ułatwiają proces zamawiania. Northwest nie ma zbyt wielu up-sellów, jak ich konkurencja. w odróżnieniu Northwest Registered Agent, LegalZoom ma upsells, ale ich strona internetowa jest łatwiejsza w nawigacji. Ogólnie rzecz biorąc, żaden z nich nie jest doskonały, ale wykonują swoją pracę całkiem nieźle.


Czas realizacji: LegalZoom vs Northwest

Nikt nie lubi czekać, zwłaszcza jeśli chodzi o rozpoczęcie działalności. Może to kosztować czas, ale także znaczną ilość pieniędzy. Szybki czas realizacji może być przełomem dla wielu właścicieli małych firm. Zobaczmy, jak szybko działają te firmy.

LegalZoom TAT

Czasy realizacji dla LegalZoom zależą od zakupionego pakietu, a nie od stanu, w którym wybrałeś, aby utworzyć swoją LLC. Osoby, które kupują droższe pakiety, mają pierwszeństwo przed zamówieniami z tańszych pakietów. Z Pakietem Express Gold czas realizacji wynosi 7-10 dni roboczych. Natomiast czas realizacji Pakietu Standard wynosi 15 dni roboczych. Pakiet Ekonomiczny ma najwolniejszy czas realizacji wynoszący 30 dni roboczych.

Northwest TAT

Czas realizacji Twojej formacji LLC z Northwest zależy od czasu przetwarzania stanu. Northwest pokaże szacowany czas przetwarzania. W przypadku większości stanów będą wyświetlane dwa szacunkowe czasy przetwarzania, ponieważ większość stanów oferuje przyspieszoną usługę.

Northwest wygrywa tę kategorię. LegalZoomCzas realizacji jest dość długi, jeśli nie kupisz jednego z ich droższych pakietów. W porównaniu, NorthwestCzas realizacji zależy od czasu przetwarzania twojego stanu formacji. Czasami może to być również długie. Ale przynajmniej nie musisz płacić więcej, aby uzyskać lepszy czas realizacji.


Opinie klientów: LegalZoom vs Northwest

Niezależnie od tego, czy dobrze wyglądają na papierze, doświadczenie byłego klienta może wiele powiedzieć o firmie. Przyjrzyjmy się, co mają do powiedzenia na ich temat dawni klienci tych firm

LegalZoom Opinie

LegalZoom otrzymuje mieszane recenzje klientów. Na Trustpilot otrzymują 4.1 na 5 gwiazdek, a większość osób oceniających usługę wydawała się zadowolona z usługi. Jednak 26% oceniło LegalZoom tak źle. Wiele skarg dotyczyło czasu realizacji.

Biuro Better Business Bureau daje LegalZoom ocena A i otrzymuje 4.23 na 5 gwiazdek z recenzji klientów. Oto dwa przykłady tych recenzji poniżej.

"LegalZoom pomógł mi, miałem starszą spółkę LLC, którą zamknął Maryland i zamiast tracić czas na energię, próbując wrócić do Maryland, przedstawiciel znał faks i usuwał galerię oraz poprowadził mnie we właściwym kierunku, otworzyłem nową spółkę LLC w ciągu kilku minut i zachował moja firma działa i przychodzą zyski. LegalZoom zrozumieli moją sytuację i pomogli mi nadążyć za znakomitą obsługą”.

"Zacząłem swoją LLC z LegalZoom. Zapłaciłem dodatkowe 300 USD, aby zrobić to w ciągu 10 dni. Po półtora miesiąca skontaktowałem się LegalZoom dowiedzieć się, co się dzieje. Powiedzieli mi, że to stan wstrzymuje wszystko. Skontaktowałem się ze stanem i powiedzieli, że wszystkie dokumenty zostały odesłane do LegalZoom 13 maja. 1 czerwca otrzymałem paczkę. Trzy miesiące po tym, jak zapłaciłem 800 dolarów za rozpoczęcie działalności. To miejsce jest oszustwem i nawet nie odpowie na telefony ani e-maile, aby wysłuchać mojej skargi. Idź do swojego banku i zrób to samo w dwie godziny. Skończyło się na tym, że założyłem w ten sposób kolejną firmę pod inną nazwą za kilkaset dolarów. Czekałem, nie mogłem odebrać telefonu i musiałem wynająć budynek. Nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy i sugeruję, że nikt inny też tego nie robi. Muszę zamknąć biznes, z którym się założyłem LegalZoom a to będzie mnie kosztować jeszcze więcej pieniędzy. Ale nawet nie odpowiadają na moje telefony."

Northwest Registered Agent Opinie

Northwest Registered Agent nie ma wystarczającej liczby recenzji na Trustpilot, aby otrzymać ocenę. Jednak recenzje, które otrzymali, są dobre. Northwest otrzymuje 4.28 na 5 gwiazdek od klientów na stronie Better Business Bureau i ocenę A. Oto dwie recenzje, które otrzymali.

"Są fenomenalne w moim dążeniu do posiadania firmy. Miałem tendencję do podejmowania decyzji czasami bez całej wiedzy. Moja ostatnia sytuacja dotyczyła tego, czy LLC innej firmy lub DBA to. Teraz mogliby z łatwością czerpać korzyści finansowe, po prostu robiąc LLC. Jednak James Turner poprowadził mnie przez kilka różnych scenariuszy i poświęcił czas na ich wyjaśnienie i wyjaśnienie, co byłoby dla mnie najlepsze finansowo. Byłam bardzo wdzięczna za jego troskę i troskę, ponieważ jest to cecha, którą widzę coraz mniej z dnia na dzień. Nie mógłbym być bardziej zadowolony z tej firmy, są naprawdę błogosławieństwem, a James Turner jest wspaniałym przykładem tego, czym emanuje ich firma. Dziękuję wszystkim zaangażowanym i Jamesowi Turnerowi wyrazy uznania za przedstawienie wyjątkowych umiejętności obsługi klienta, w których jedziesz, dzieciaku!"

"Zapłaciłem 350 USD za założenie firmy i otrzymałem od nich 0 informacji po zapłaceniu i przekazaniu informacji o firmie. Zadzwoniłem dzisiaj i nic nie powiedzieli przez telefon o potrzebnych informacjach, ale 20 minut później dostaję od nich wiadomość e-mail z informacją, że potrzebuję lepszego wyjaśnienia celu firmy, gdy HANDYMAN jest w nazwie firmy. Jestem zdziwiony, dlaczego 16 dni zajęło mi stwierdzenie, że cel jest nieprawidłowy? Moje dotychczasowe doświadczenie jest okropne… oszczędzaj pieniądze"

Northwest nie ma tak dużej liczby recenzji, jak LegalZoom otrzymał, ale ci, którzy z pewnością dużo mówią. Klienci wydają się być bardzo zadowoleni z Northwest.


Final Thoughts

LegalZoom i Northwest Registered Agent oboje od dawna zajmują się tworzeniem spółek LLC i każdy z nich z pewnością dobrze wykona swoją pracę. Ale postanowiliśmy ustalić, kto zrobi to lepiej i zdecydowanie znaleźliśmy naszego zwycięzcę.

Widzieliśmy, co te dwie firmy mają do zaoferowania swoim klientom i jak sobie radzą. Northwest wygrał w czterech z pięciu naszych kryteriów i zremisował w innym. Używając tego jako naszego punktu do pomiaru, jest całkiem jasne, że Northwest ma więcej do zaoferowania klientom potrzebującym usług LLC Formation.

Od 35 $ + opłaty stanowe

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.9 / 5
Liczba recenzji: 4150 +

northwest-logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z Północno-Zachodni. Mają 98% ocen zadowolenia klientów i ponad 4150+ zweryfikowanych recenzji. Będą one obejmować 1 rok bezpłatnej usługi zarejestrowanego agenta!

$ 79

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 3.8 / 5
Liczba recenzji: 2850 +

legalzoom nowe logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z LegalZoom od 79 $ + opłaty państwowe. Mają ponadprzeciętną ocenę zadowolenia klientów i ponad 2850+ zweryfikowanych recenzji.


Często zadawane pytania dotyczące Northwest & LegalZoom

Czy te firmy pomogą mi zachować zgodność z wymogami państwowymi?

Northwest Registered Agent i LegalZoom oba mają usługi, które pomogą Twojej LLC pozostać w zgodzie z Twoim stanem. Mają jednak różne pakiety i ceny.

LegalZoom zapewni Twojej LLC usługę zarejestrowanego agenta, ale nie zawierają tej usługi w swoich pakietach. Pobierają 299 USD rocznie za usługę zarejestrowanego agenta. LegalZoom złoży również raport roczny za 55 USD.

Northwest Registered Agent obejmuje rok bezpłatnej usługi zarejestrowanego agenta ze wszystkimi pakietami i pobiera 125 USD rocznie po pierwszym roku.

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry