Zaktualizowano: 6 sierpnia 2022 r.

LegalZoom vs Rocket Lawyer (2022 Porównanie): Kto jest lepszy?

Przejdź do zwycięskiej usługi

LegalZoom jest jedną ze starszych i bardziej szanowanych internetowych usług tworzenia LLC. Nie oznacza to jednak, że firma z bardziej świeżą twarzą Rocket Lawyer nie jest opcją do rozważenia.

Wielu właścicieli firm może być zdezorientowanych wieloma pakietami i usługami oferowanymi przez te firmy, więc spróbujmy je wyjaśnić. Zamierzamy zmierzyć się z tymi firmami i zobaczyć, która z nich oferuje lepszą obsługę. Zacznijmy.

Naszych 5 kryteriów oceny obu firm

Aby zobaczyć, czy LegalZoom or Rocket Lawyer oferuje lepszą obsługę, będziemy potrzebować pewnych kryteriów, aby je porównać. Oto pięć kryteriów, których użyjemy, aby zmierzyć tych rywali.

  • Cena i funkcje: Oczywiście, jedną z pierwszych rzeczy, o które każdy jest zaniepokojony, gdy rozważa usługę, jest to, ile ona kosztuje. Zastanowimy się nad tym, ale aby zrozumieć wartość, jaką oferuje każda firma, musimy również przyjrzeć się oferowanym przez nią funkcjom. Między tymi dwiema firmami jest wiele pakietów do rozważenia, co sprawia, że ​​jest to trochę mniej proste, ale przyjrzymy się każdemu z ich pakietów i zobaczymy, jaka jest cena, funkcje i wartość każdej oferty.
  • Obsługa klienta: Często przy zakładaniu nowej firmy lub modernizacji starej pojawiają się problemy. Kiedy tak się stanie, ważne jest, aby Twoja usługa tworzenia LLC była tam, aby pomóc. Przyjrzymy się, jakiego wsparcia możesz oczekiwać od tych usług formacyjnych i czy będą one dostępne, gdy ich potrzebujesz.
  • Łatwość użycia: Kiedy płacisz za usługę formacyjną LLC za dokonanie zgłoszenia, oczywiście oczekujesz, że ułatwią ten proces. Przyjrzymy się łatwości użytkowania, której można oczekiwać, tworząc spółkę LLC z tymi firmami.
  • Czas realizacji: Rozumiemy; jesteś właścicielem firmy lub prawdopodobnie wkrótce nim będziesz, a czas jest cenny. Musisz złożyć swoje LLC i wrócić do pracy. To sprawia, że ​​czas realizacji jest ważną częścią całej usługi. Usługi tworzenia LLC różnią się znacznie pod względem szybkości wykonywania pracy, a pakiety często oferują różne czasy zwrotu. Przyjrzymy się każdemu z nich i najszybszemu zgłoszeniu Twojej firmy.
  • Opinie klientów: Patrzenie na to, co firma oferuje na papierze, to jedno, ale często przechodzenie przez to jest zupełnie innym doświadczeniem. Przyjrzyjmy się więc, co mają do powiedzenia na ich temat klienci, którzy już wypróbowali te usługi.

Teraz mamy ustawione wszystkie nasze punkty porównawcze. Wykorzystajmy je i zobaczmy, jak wypadają te firmy.

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i załóż spółkę LLC już dziś z Rocket Lawyer i uzyskaj wsparcie na najwyższym poziomie! Szybka konfiguracja i brak bólu głowy.

Szybki LegalZoom & Rocket Lawyer Porównanie

Nie każdy ma czas na zagłębienie się, biorąc pod uwagę usługę tworzenia LLC, z której będą korzystać. Rozumiemy; właściciele firm są zajęci! Dlatego mamy szybkie porównanie, aby zobaczyć, jak te firmy radzą sobie bez wszystkich szczegółów.

Cena

Cena i funkcje

Rocket Lawyer pobiera 99 USD za pakiet inkorporacyjny; jednak oferują również tygodniowy bezpłatny okres próbny usługi członkowskiej, którą można anulować w dowolnym momencie. Jeśli chcesz tylko włączyć swoją firmę, jest to opcja.

LegalZoom ma do wyboru trzy pakiety, wszystkie w różnych cenach. Ponieważ każdy z tych pakietów umożliwia podstawową opcję włączenia, porównajmy najtańsze. Ta opcja kosztuje 79 USD i zapewnia bardzo podstawową opcję włączenia bez żadnych dodatków.

Ten jest trudny, ponieważ pakiet inkorporacyjny dla Rocket Lawyer kosztuje trochę więcej. Jednak ze względu na bezpłatny okres próbny będziemy musieli dać ten, aby Rocket Lawyer, który oferuje kilka innych korzyści w okresie próbnym.


Obsługa klienta_1

Obsługa klienta

Obie Rocket Lawyer i LegalZoom oferują duże działy obsługi klienta i wiele różnych sposobów kontaktowania się z nimi w celu uzyskania pomocy. Obie firmy mają strony, które oferują rozwiązania typowych problemów i wyjaśniają typowe problemy biznesowe.

Dodatkowo, Obie usługi tworzenia LLC oferują wsparcie za pośrednictwem kilku kanałów, w tym czatu na żywo, poczty e-mail i połączeń telefonicznych.

Jednakże, LegalZoom oferuje lepsze godziny obsługi klienta niż Rocket Lawyer, więc musimy to oddać LegalZoom.


Przyjazny użytkownikowi

Łatwość użycia

LegalZoom i Rocket Lawyer oba oferują niezwykle łatwy do wykonania proces formowania. Ogólnie rzecz biorąc, obie oferują proces formacji, który powinien zająć mniej niż dwadzieścia minut. Oba zapewniają również wygodny interfejs użytkownika do zarządzania firmą po utworzeniu. Więc będziemy musieli nazwać to remisem.

  • Zwycięzca: To remis!

Szybka obsługa — czas realizacji

Czas realizacji

Rocket Lawyerczas realizacji różni się znacznie w zależności od czasów przetwarzania przez stan, chociaż ich ogólne szacunki wynoszą od 2 do 4 tygodni; jednak oferują opcję pilnego zgłoszenia. LegalZoom oferuje różne terminy składania wniosków w zależności od poziomu zakupionego pakietu.

LegalZoomPakiet ekonomiczny zazwyczaj trwa około 30 dni, a ich najszybszy zajmuje 7-10. Czasy realizacji wyraźnie mogą się różnić między tymi dwiema opcjami, ale ze względu na krótsze czasy realizacji od Rocket Lawyer w oparciu o pakiet początkowy, nazwiemy go za nich.


Zadowolony klient

Opinie klientów

LegalZoom ma ogromną liczbę recenzji online, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Niestety pozytywy tylko nieznacznie przeważają nad negatywami.

Rocket Lawyer, podobnie ma tysiące recenzji dostępnych online, ale nie ma wielu negatywnych. Z wyraźnie lepszym rekordem recenzji, musimy dać zwycięstwo Rocket Lawyer tutaj.

- Szybki ogólny zwycięzca -

Zdobywając 3 z 5 zwycięstw — ostatecznym zwycięzcą jest RocketLawyer.

99 USD (lub 1-tygodniowy BEZPŁATNY okres próbny)

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.3 / 5
Liczba recenzji: 2333 +

Rocket Lawyer logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z RocketLawyer od 99 $ + opłaty państwowe. Mają świetną ocenę zadowolenia klientów i ponad 2333 zweryfikowanych recenzji.


Rozszerzone porównanie:

Cena i funkcje: LegalZoom vs Rocket Lawyer

Cena i funkcje to prawdopodobnie najważniejsze rzeczy, których szukasz, porównując te dwie firmy. Rocket Lawyer oferuje jeden plan członkostwa z siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym lub opcję zapłaty za utworzenie LLC bez członkostwa.

LegalZoom oferuje trzypoziomowe poziomy członkostwa z różnymi poziomami korzyści. Przyjrzyjmy się więc, co te dwie opcje mają do zaoferowania, zaczynając od opcji obok siebie LegalZoompakiet startowy vs. Rocket Lawyerplan członkostwa.

Migawka obok siebie

 Rocket LawyerLegalZoom
Czas na przetworzenie14-28 Dni RoboczychDni robocze 30
Obejmuje umowę operacyjnąTak: szablony są dostępne do wypełnienia.Nie: kosztuje dodatkowe 99 USD lub przyspieszone przetwarzanie 199 USD
Obejmuje usługę zarejestrowanego agentaNie: kosztuje dodatkowe 111.99 $Nie: kosztuje dodatkowe 299
Obejmuje zgłoszenie EINNie: kosztuje dodatkowe 59.99Nie: kosztuje dodatkowe 60 USD i musi zostać zakupiony wraz z umową operacyjną za łączną kwotę 159
Doradztwo PrawneTakNie

Rocket Lawyer

Rocket lawyer oferuje usługi tworzenia LLC z członkostwem w wysokości 39.99 USD lub bez niego. W przypadku członkostwa, w tym siedmiodniowego bezpłatnego okresu próbnego, pierwsza formacja LLC jest bezpłatna, a usługa zarejestrowanych agentów będzie obniżona o 25%. Po pierwszej formacji każda kolejna formacja LLC będzie zniżka 25%.

Jednakże, bez członkostwa koszt utworzenia wyniesie 99 USD, a usługi zarejestrowanego agenta 149 USD.

LegalZoom

LegalZoom oferuje trzy poziomy pakietów, w tym Economy, Standard i Express Gold. To zaczyna się od Pakiet ekonomiczny, który kosztuje 79 USD plus opłaty stanowe. Ten pakiet zapewnia 30-dniowy czas realizacji. Oferuje również funkcje, w tym składanie dokumentów biznesowych, sprawdzanie nazwy firmy, przewodnik LLC informujący o dalszych krokach do podjęcia oraz składanie statutu firmy.

LegalZoomPakiet Standard ma cenę 329 USD plus opłaty stanowe. Czas realizacji jest szybszy niż w wersji ekonomicznej i szacowany jest na 15 dni, a Twoje zamówienie ma pierwszeństwo przed zakupem pakietu ekonomicznego. Ten pakiet oferuje wszystko, co zawiera pakiet ekonomiczny, plus luksusowy organizator i 20 certyfikatów członkowskich oraz pieczęcie firmowe.

Pakiet Express Gold kosztuje 349 USD plus opłaty stanowe. Ten pakiet ma czas realizacji 7-10 dni. Obejmuje to wszystko z poprzednich paczek, pośpiech w przetwarzaniu priorytetów zamówienia ponad wszystkie poprzednie kategorie oraz ekspresową wysyłkę zamówienia.

Rocket Lawyer i LegalZoom mają bardzo różne sposoby wyceny swoich produktów. Rocket Lawyer i LegalZoom oba mają miesięczny pakiet abonamentowy, a niektóre usługi dostępne są do indywidualnego zakupu.

LegalZoom oferuje swój pierwszy pakiet w niższej cenie niż Rocket Lawyeropcja zakupu, ale znacznie więcej niż Rocket Lawyeropcja miesięcznego członkostwa .

Ale chociaż obie są dość przystępnymi opcjami, będziemy musieli to nazwać Rocket Lawyer. Dzieje się tak dlatego, że ich miesięczny pakiet jest tańszy niż LegalZoom za bardzo podobne funkcje i ze względu na bezpłatną wersję próbną, którą można natychmiast anulować.


Obsługa klienta: LegalZoom vs Rocket Lawyer

Obsługa klienta między tymi dwiema firmami jest na ogół pozytywna. W końcu oba wspierają duże działy obsługi klienta i oba otrzymały ogromną liczbę pozytywnych recenzji. Ale jakość wciąż się różni, więc przyjrzyjmy się, co obie mają do zaoferowania.

LegalZoom

Możesz skontaktować się z LegalZoomobsługa klienta za pośrednictwem czatu online, rozmowy telefonicznej i poczty e-mail w dni powszednie od 7:9 do 9:6 CST oraz w weekendy od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX CST. W przypadku pytań ogólnych LegalZoom posiada FAQ, a kiedy jest to potrzebne, LegalZoom ma ogólnie dość responsywne centrum wsparcia.

Rocket Lawyer

Z Rocket Lawyer, możesz oczekiwać wszystkich tych samych opcji pomocy, ale z mniejszą liczbą godzin. Rocket Lawyer ma dedykowaną stronę w swojej witrynie internetowej, oferującą tematy związane z obsługą klienta, od pytań technicznych i członkostwa po rozpoczęcie działalności i zawieranie umów.

Możesz natychmiast poprosić o pomoc za pośrednictwem funkcji czatu lub skontaktować się z przedstawicielem w celu uzyskania pomocy przez e-mail lub telefon pod numerem 1(877) 881-0947. Jednakże, Rocket LawyerGodziny obsługi klienta s są od 8 rano do 8:XNUMX CST i tylko w dni powszednie. Niestety oznacza to, że jest mniej możliwości nawiązania kontaktu Rocket Lawyer dla wsparcia.

Rocket Lawyer dzieli swój dział wsparcia na wyspecjalizowane działy o określonej wiedzy. To pozwala im udzielać bardzo kompetentnych odpowiedzi dotyczących określonych tematów, ale znalezienie odpowiedzi może zająć trochę więcej czasu, jeśli nie jest jasne, do którego działu należy. Może to być szczególnie trudne, jeśli Twoje pytanie nie dotyczy tylko jednego działu.

Rocket Lawyer oferuje bardzo wykwalifikowany zespół obsługi klienta, a jeśli szukasz usługi, która może odpowiedzieć na złożone pytania dotyczące obsługi klienta, to właśnie one powinny być Twoim wyborem.

Jednakże, LegalZoom wygrywa ten pierwszy ze względu na dłuższe godziny obsługi klienta. Ich zespół wsparcia może również generalnie odpowiedzieć na podstawowe pytania szybciej niż Rocket Lawyer. Więc musimy to dać LegalZoom.


Łatwa obsługa: LegalZoom vs Rocket Lawyer

Rocket Lawyer i LegalZoom są wyjątkowo łatwe w użyciu i należą do najłatwiejszych w użyciu. To bardzo utrudnia wybór, która z tych usług oferuje łatwiejszą w obsłudze platformę.

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer oferuje niezwykle prosty, krok po kroku proces tworzenia you're LLC. Oferują również pomoc we wszystkich pytaniach na każdym kroku. Mają łatwo dostępny pulpit nawigacyjny, który pomoże Ci zarządzać firmą nawet po jej utworzeniu.

Mają też łatwy wybór popularnych formularzy, które mogą być potrzebne do prowadzenia firmy. Podczas gdy większość innych usług pobiera dodatkową opłatę za ułatwienie drukowania ważnych umów i archiwizacji dokumentów.

LegalZoom

LegalZoom oferuje niezwykle proste pytania i prowadzi użytkownika przez nie, aby pomóc mu zrozumieć proces. Tak jak Rocket Lawyer, mają też pulpit nawigacyjny do prowadzenia firmy, gdy skończysz.

Podobnie jak ich konkurent, LegalZoom oferuje również przydatny zbiór artykułów, które pomogą Ci dowiedzieć się więcej o tworzeniu spółki LLC i poznać odpowiedzi na wiele pytań biznesowych specyficznych dla danego stanu. Możesz również dowiedzieć się więcej o tym, jak utworzyć, a nawet uruchomić swoją spółkę LLC po jej utworzeniu.

Obie te usługi tworzenia LLC oferują niezwykle łatwą w użyciu usługę, która ułatwia złożenie wniosku LLC. Obie oferują wiele informacji na temat tworzenia i prowadzenia firmy.

Co Rocket Lawyer traci, nie mając dodatkowej kolekcji artykułów biznesowych, które zdecydowanie nadrabiają w swojej kolekcji przydatnych dokumentów. Interfejsy użytkownika są bardzo łatwe w użyciu w obu tych firmach i będziemy musieli to nazwać remisem.

  • Werdykt: to remis!

Czasy realizacji: LegalZoom vs Rocket Lawyer

Kiedy tworzysz spółkę LLC, prawdopodobnie zależy ci na szybkim wykonaniu zadania. Jest to całkiem możliwe, że w pierwszej kolejności skorzystałbyś z usługi tworzenia LLC.

Pozwalając, aby usługa tworzenia LLC utworzyła swoją LLC, możesz zaoszczędzić sobie dużo pracy i czasu. Usługi te mają duże doświadczenie w tworzeniu spółek LLC i kontaktach ze stanami.

Usługi tworzenia LLC znają powody odrzucania zgłoszeń i sposoby ich unikania. Dlatego wielu doświadczonych właścicieli firm decyduje się na zlecanie im usług formacyjnych LLC.

Jednak czas, jaki to zajmuje, może się różnić w zależności od wybranej usługi. Czas przetwarzania różni się z różnych powodów. Istnieje czas potrzebny firmie na przetworzenie zamówienia przed wysłaniem go do wybranego przez Ciebie stanu. Następnie jest czas potrzebny na przetworzenie zamówienia przez państwo. Ponadto niektóre firmy mają krótszy czas realizacji droższych zamówień.  

Inne czynniki, które wpływają na czas realizacji, to to, czy firma oferuje przyspieszone przetwarzanie, czy też stan formacji oferuje przetwarzanie w pośpiechu. Zawsze najlepiej jest sprawdzić zasady dotyczące czasów realizacji przed wyborem usługi tworzenia LLC. Przyjrzeliśmy się czasom przetwarzania dla obu LegalZoom i Rocket Lawyer aby zobaczyć, kto ma tendencję do szybszego wykonywania pracy.

LegalZoom

LegalZoom dzieli ich szybkość archiwizacji i szacowany czas realizacji w zależności od wybranego pakietu. Oznacza to, że ich tańsze pakiety będą wewnętrznie traktowane priorytetowo poniżej tych, którzy wybierają droższe opcje.

Niestety, LegalZoomOgólne szacowane czasy realizacji są dość długie. LegalZoomW pakiecie Economy czas realizacji zamówienia wynosi 30 dni roboczych. Pakiet Standard szacuje czas realizacji na 15 dni roboczych. Wreszcie pakiet Express Gold oferuje czas realizacji 7-10 dni roboczych.

LegalZoom nie oferuje opcji pilnych zgłoszeń poza droższymi pakietami.

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer zapewnia tylko jeden pakiet z szybkością szacowaną na 2-4 tygodnie, co jest lepsze niż LegalZoomNajtańsza opcja, ale nie tak szybka, jak ich najdroższa. Rocket Lawyer oferuje jednak opcję pilnego zgłoszenia w niektórych stanach.

Ta opcja pilnego zgłoszenia zwiększy opłatę za zgłoszenie stanu, ale ogólnie spowoduje skrócenie czasu potrzebnego do przetworzenia dokumentów przez stan. Może to być zaletą dla niektórych klientów, którzy się spieszą, ale nie potrzebują innych dodatków.

LegalZoom szacuje, że ich najdroższy pakiet jest dość szybki, ale jest to duży wzrost ceny, podczas gdy najtańsza opcja to bardzo długi czas oczekiwania na rozpoczęcie działalności.

Zgłoszenie pośpiechu wygrywa ten, zarówno ze względu na lepszy czas rozpoczęcia składania wniosków, jak i za oferowanie opcji zgłoszenia pośpiechu. Może to pozwolić klientom, którzy nie spieszą się zbytnio, na rozpoczęcie działalności bez zbyt długiego oczekiwania, a klientom, którzy się spieszą, na szybkie składanie wniosków bez marnowania pieniędzy na droższą paczkę z rzeczami, których nie potrzebują.


Opinie klientów: LegalZoom vs Rocket Lawyer

Opinie klientów to dobry sposób na sprawdzenie, jakiego rodzaju usługi te firmy świadczyły rzeczywistym klientom. Dzięki temu możemy zobaczyć, czy klienci są ogólnie zadowoleni z usług firmy. Jednak, co być może ważniejsze, możemy również przyjrzeć się, jakie według klientów są mocne i słabe strony tych firm. Przyjrzyjmy się więc, co byli klienci myślą o tych firmach.

LegalZoom

LegalZoom otrzymuje 4.1 gwiazdki na 5 na Trustpilot. 67% osób, które zrecenzowały| LegalZoom oceniło go jako doskonały, a 26% osób oceniło go jako zły. LegalZoom odpowiedział na około 65% swoich negatywnych recenzji. To odpowiedni wynik, a wielu klientów wydaje się zadowolonych z ich doświadczenia. Klienci wydają się być zadowoleni z tego, jak profesjonalni i kompetentni są pracownicy obsługi klienta. Klienci skarżyli się jednak również na czas realizacji usług.

LegalZoom otrzymuje ocenę A od Better Business Bureau i 4.22 gwiazdki na 5 z recenzji klientów. Nie są to firmy akredytowane przez Better Business Bureau. Ale otrzymują dobrą ocenę i głównie dobre recenzje klientów.

Pozytywna recenzja

"LegalZoom sprawił, że proces był bardzo łatwy i szybki. Za każdym razem, gdy potrzebowałem pomocy, ktoś na czacie czekał na odpowiedź. Chciałbym polecić LegalZoom każdego razu!"

Negatywna recenzja

"Nie mogę cię wystarczająco zachęcić, aby uniknąć tej usługi. Jeśli w prowadzeniu firmy nauczyłem się dwóch rzeczy, to nie używać LegalZoom i BOA. W przypadku LegalZoom, ich obsługa klienta jest wyjątkowo tandetna i wyraźnie zaprojektowana, aby uniemożliwić Ci korzystanie z niej. Rutynowo obciążali mnie za produkty, o które nigdy nie prosiłem, i prawie uniemożliwili uzyskanie zwrotu pieniędzy. Ich usługa telefoniczna prosi o pozwolenie na oddzwonienie. Po dwóch godzinach oczekiwania na telefon zwrotny zostałem zawieszony na kolejne 30 minut. CO?! PO PROSTU ZADZWOŃ DO MNIE PÓŹNIEJ. Naprawdę zdumiewające. Unikać. tak jak. . plaga."

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer otrzymuje 4.7 gwiazdki na Trustpilocie. 81% osób, które zrecenzowały Rocket Lawyer na portalu Trustpilot ocenił go jako doskonały. Tylko 4% osób oceniło go jako zły. Do tego, Rocket Lawyer odpowiedział na 96% swoich negatywnych recenzji. To bardzo dobry wynik, który wydaje się wskazywać, że większość ludzi jest zadowolona z Rocket Lawyerusług. Opinie klientów wskazują, że ludzie są pod wrażeniem obsługi klienta i łatwości korzystania z witryny.

Rocket Lawyer otrzymuje ocenę A + od Better Business Bureau i 4.4 gwiazdki na 5 z recenzji klientów. Są również firmą akredytowaną przez Better Business Bureau.

Pozytywna recenzja

"Kocham was chłopaki!! Łatwy w użyciu! Znalazłem wszystko, czego potrzebowałem, a dzięki Tobie warto było pozostać w kontakcie za niewielką opłatą, aby mieć dostęp do wszystkiego, czego będę potrzebować w przyszłości! Szybkie, dokładne dla mojego państwa i wiążące! Chciałbym, żeby wszystkie usługi prawne były tak niedrogie i łatwe! Dziękuję Ci! Gorąco polecam! Wrócę!!"

Negatywna recenzja

"Bądź bardzo ostrożny z tą usługą. Jeśli spróbujesz użyć go jako jednorazowej usługi. Wiąże Cię z miesięczną opłatą, co czyni ją czymś innym niż jednorazową usługą."

Rocket Lawyer otrzymuje lepszą ocenę klientów od Trustpilot i Better Business Bureau, a 81% osób oceniających je na Trustpilot daje im ocenę doskonałą w porównaniu z 65%, którzy przyznają LegalZoom ocena doskonała, Rocket Lawyer wygrywa tę kategorię.


Final Thoughts

LegalZoom i Rocket Lawyer obie oferują szanowaną usługę, dzięki której Twoja spółka z ograniczoną odpowiedzialnością utworzy się bez żadnych kłopotów. Ale przybyliśmy tutaj, aby dowiedzieć się, która oferuje lepszą ogólną obsługę, i jest to oczywiste na podstawie naszych kryteriów.

Rocket Lawyer wygrał trzy z pięciu kryteriów, które określiliśmy. Ogólny, Rocket Lawyer zapewnia więcej funkcji za tę cenę, lepszy czas realizacji i znacznie lepsze recenzje od swoich byłych klientów. Więc chociaż możesz być pewien LegalZoom utworzymy twoją spółkę LLC, musimy dać Rocket Lawyer zwycięstwo tutaj jako lepsza ogólna usługa tworzenia LLC.

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i załóż spółkę LLC już dziś z Rocket Lawyer i uzyskaj wsparcie na najwyższym poziomie! Szybka konfiguracja i brak bólu głowy.

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry