Zaktualizowano: 6 sierpnia 2022 r.

Rocket Lawyer Vs. ZenBusiness: (Uczciwe porównanie) – który z nich wybrać

Rocket Lawyer i ZenBusiness są dwoma wiodącymi dostawcami usług tworzenia LLC. Chociaż obie te firmy są znane z zapewniania doskonałych usług, mają wiele różnic i możesz nie wiedzieć, którą wybrać do zgłoszenia LLC.

Jest to ważna decyzja, ponieważ wiele usług oferowanych przez spółki tworzące LLC może znacznie wpłynąć na to, jak łatwe będzie rozpoczęcie działalności. Przyjrzyjmy się więc obu tym firmom, które oferują lepsze usługi tworzenia LLC.

POLECAMY
Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś ZenBusiness! Bezproblemowe, tanie i szybkie.
Są to jedne z najwyżej ocenianych usług w zakresie stosunku jakości do ceny.

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zdobądź LLC już dziś z Rocket Lawyer i uzyskaj wsparcie na najwyższym poziomie! Szybka konfiguracja i brak bólu głowy.

5 kryteriów oceny obu firm

Aby porównać te dwie firmy, będziemy potrzebować pewnych kryteriów, według których je porównamy. W tym celu wybraliśmy pięć ważnych kryteriów, według których mierzymy usługi tych firm.

 • Cena i funkcje: Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia przy wyborze jakiejkolwiek usługi dla właściciela małej firmy jest cena. Aby to jednak wziąć pod uwagę, musimy zobaczyć, jakie funkcje są oferowane w danej cenie. Porównamy więc obie te firmy i zobaczymy, co oferują ich pakiety w cenie. W ten sposób zobaczymy, jaką ogólną wartość oferują.
 • Obsługa klienta: Jeśli coś pójdzie nie tak z ich usługą, ważne jest, aby dostawca był gotowy i mógł pomóc. Przyjrzymy się więc, jak gotowe i zdolne te firmy są do świadczenia pomocy w zakresie obsługi klienta, gdy coś pójdzie nie tak.
 • Łatwość użycia: Jesteś zajęty uruchamianiem swojej firmy, więc nie powinieneś zawracać sobie głowy nawigacją po usłudze, która ma ułatwić Ci życie. Dlatego zmierzymy te dwie firmy pod kątem łatwości użytkowania, które oferują.
 • Czas realizacji: Potrzebujesz szybkiego zgłoszenia swojej firmy, aby móc zacząć ją rozwijać. Oznacza to, że czas realizacji jest kluczowym elementem każdej usługi tworzenia LLC. Często usługi różnią się znacznie pod względem czasu realizacji. Przyjrzymy się czasom realizacji oferowanych przez obie te firmy i porównamy, kto może szybciej wykonać zadanie.
 • Opinie klientów: Możemy porównywać te firmy przez cały dzień, ale to i tak nie pozwoli Ci dowiedzieć się, jakie naprawdę jest doświadczenie klienta. Aby dać Ci wyobrażenie, przyjrzymy się, co byli klienci mają do powiedzenia na ich temat i na ile są pozytywni.

Nasza szybka rekomendacja

$ 49

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 4500 +

zenbusiness nowe logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z ZenBusiness za jedyne $ 49. Mają 98% oceny zadowolenia klientów i ponad 4500+ zweryfikowanych recenzji.

Szybki Rocket Lawyer & ZenBusiness Porównanie

Jeśli nie masz czasu, aby sprawdzić wszystkie szczegóły dotyczące tych firm, nie martw się; jesteśmy z Tobą. Po prostu sprawdź to szybkie porównanie i zobacz, kto poradził sobie lepiej w każdej kategorii.

Jeśli Ty też jesteś zainteresowany — spójrz na naszą dużym ZenBusiness przeglądu or Rocket Lawyer przeglądu.

Cena i funkcje

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer oferuje pojedynczą opcję tworzenia za 99.99 USD bez funkcji innych niż sprawdzenie nazwy firmy. Ale jeśli się zarejestrujesz Rocket LawyerPlan usług prawnych za 39.99 USD miesięcznie, możesz utworzyć swoją pierwszą spółkę LLC za darmo.

Rocket Lawyer pobiera 149.99 USD rocznie za usługę zarejestrowanego agenta, jednak dzięki abonamentowi na usługi prawne możesz otrzymać 25% zniżki na tę cenę.

ZenBusiness

ZenBusiness świadczy usługi tworzenia LLC z trzema pakietami już od 49 USD rocznie plus opłata stanowa. Obejmuje to funkcje, w tym sprawdzanie nazwy firmy, usługę raportu rocznego i szablon umowy operacyjnej.

Usługa zarejestrowanego agenta może kosztować 99 USD rocznie; jednak możesz otrzymać 50% zniżki z pakietem formacyjnym LLC. Ta usługa zawiera podstawowe informacje, których można oczekiwać od zarejestrowanego agenta bez żadnych dodatków.

ZenBusiness kosztuje znacznie mniej rocznie i zawiera nieco więcej funkcji z pakietu startowego niż Rocket Lawyer. Ponadto, co ważniejsze, biorąc pod uwagę zniżkę, otrzymasz znacznie lepszą cenę na usługi zarejestrowanego agenta.


Obsługa klienta_2

Obsługa klienta

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer oferuje obsługę klienta za pośrednictwem czatu internetowego, poczty e-mail i telefonu w godzinach od 9:9 do XNUMX:XNUMX czasu wschodniego od poniedziałku do piątku.

Zwykle łatwo jest się z nimi skontaktować za pośrednictwem dowolnego z tych mediów i oferują kompetentne wsparcie.

ZenBusiness

ZenBusiness oferuje te same media z usługą dostępną przez telefon, czat i e-mail. Ich obsługa klienta jest czynna od 8:8 do 10:7 od poniedziałku do piątku oraz od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX w niedziele.

ZenBusiness zazwyczaj szybko kontaktuje się z Tobą dzięki kompetentnemu wsparciu i gwarantuje odpowiedź na e-mail w ciągu jednego dnia roboczego, co jest rzadką funkcją w branży.

Rocket Lawyer oferuje dobre wsparcie z doskonałymi godzinami w dni powszednie, ale ZenBusiness nadal oferuje dobry zestaw godzin w dni powszednie i niedziele, a co najważniejsze, gwarantowany czas odpowiedzi na e-mail. Tak więc, chociaż była to bardzo ścisła konkurencja, musimy ją nazwać Biznesem Zen.


Łatwość użycia

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer ma tylko jeden pakiet formacyjny LLC, więc jest to łatwe do wyboru. Jednak rzucają wiele dodatkowych funkcji, z których możesz wybierać podczas całego procesu.

Może to być trudne do uporządkowania i nieco spowolnić proces, ale ogólnie rzecz biorąc, nadal jest to szybki i łatwy proces.

ZenBusiness

ZenBusiness to niezwykle łatwa w obsłudze usługa z trzema pakietami. Większość usług ZenBusiness oferty można po prostu wybrać jako część pakietu. Możliwy jest jednak niższy pakiet i wybór dowolnych innych usług, które chcesz jako dodatek. Nie ma żadnych komplikacji, a proces jest bardzo łatwy.

Obie usługi oferują bardzo płynny proces, który można łatwo ukończyć w mniej niż dziesięć minut. Proces jest niezwykle prosty w przypadku obu tych usług i pozostawia niewiele do życzenia. Jednak sposób ZenBusiness strukturyzuje swoje usługi w pakiety, co ułatwia wybór jednego z nich i szybkie przejście przez cały proces.


Szybka obsługa — czas realizacji

Czas realizacji

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer oferuje szacunkowe czasy formowania w oparciu o stan i wybór pilnego zgłoszenia lub nie. Niektóre stany mogą nie wyświetlać pilnych zgłoszeń, ponieważ zależy to od tego, czy dany stan je oferuje. Jest to generalnie szybkie wypełnianie i niezwykle wygodne jest sprawdzanie opcji standardowych i pilnych dla każdego stanu.

ZenBusiness

w odróżnieniu Rocket Lawyer, ZenBusiness oferuje swoje prędkości w zależności od wybranego pakietu lub tego, czy płacisz osobno za pilne zgłoszenie. Ta usługa jest zazwyczaj również szybka i możesz wprowadzić swój stan i zobaczyć szacowany czas realizacji.

Sprowadza się to do drutu, ponieważ obie usługi oferują podobne czasy realizacji. Jednakże, Rocket Lawyer nie rozdziela ich czasów realizacji na podstawie paczek, co generalnie skutkuje szybszym całkowitym czasem realizacji. Ponadto wyświetlają czas realizacji każdego stanu w łatwym do zobaczenia formacie.


Opinie klientów

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer ma tysiące recenzji z bardzo pozytywnymi recenzjami z kilku źródeł. Recenzje te często uzupełniają znaczną wartość ich modelu abonamentowego, a także łatwość jego użytkowania.

ZenBusiness

Podobnie jak ich konkurent, ZenBusiness otrzymuje wiele tysięcy recenzji, które są zdecydowanie pozytywne. Widać wyraźnie, że klienci są bardzo zadowoleni ze swoich usług i wiele komentarzy na temat efektywności i łatwego procesu tworzenia firmy.

Obie te usługi otrzymują tak przytłaczająco pozytywne recenzje, że byłoby niesprawiedliwe ogłaszanie tutaj jednego zwycięzcy. Oczywiście klienci uwielbiają obie te opcje formacji i jest mało prawdopodobne, że pozostaniesz niezadowolony z żadnej z tych opcji.

 • Werdykt: to remis

Nurkowanie głębiej: rozszerzone porównanie obu firm dla każdego kryterium

Ceny i funkcje: Rocket Lawyer vs ZenBusiness

Jest to bardzo prawdopodobne, że większość właścicieli małych firm jest najbardziej zainteresowana; przyjrzyjmy się więc przede wszystkim cenie i funkcjom, które te firmy oferują. Chociaż dołożymy wszelkich starań, aby łatwo było zobaczyć, co obie te firmy oferują w tej cenie, pamiętaj o tym Rocket Lawyer oferuje tylko jeden pakiet formacyjny; natomiast, ZenBusiness oferuje trzy. Tak więc, na potrzeby naszej Migawki obok siebie, porównamy ZenBusinesspakiet podstawowy w porównaniu z Rocket Lawyerjedyny pakiet.

Migawka obok siebie

 Rocket LawyerZenBusiness
Czas na przetworzenie14-28 Dni Roboczych9-12 Dni Roboczych
Obejmuje umowę operacyjnąTak: szablony są dostępne do wypełnienia.Tak: szablony są dostępne do wypełnienia.
Obejmuje usługę zarejestrowanego agentaNie: kosztuje dodatkowe 111.99 $Nie: Kosztuje dodatkowe 99 USD, ale jest zniżka 50% z planem formacji.
Obejmuje zgłoszenie EINNie: kosztuje dodatkowe 59.99Nie: kosztuje dodatkowe 70
Doradztwo PrawneTakNie
Najtańszy pakiet$ 99$ 49 (odwiedzić ZenBusiness.com)

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer oferuje jednorazową opłatę w wysokości 99 USD za usługę tworzenia LLC lub opcję miesięcznego członkostwa 39.99 USD. Tam jest siedmiodniowy bezpłatny okres próbny opcja członkostwa, a przy tym lub pełnym członkostwie formacja LLC jest bezpłatna przy pierwszym zgłoszeniu, a usługa zarejestrowanego agenta jest zniżka 25%.

Formacja zawiera kilka dodatkowych funkcji innych niż sprawdzenie nazwy firmy; jednak w przypadku opcji miesięcznego członkostwa możesz otrzymać szereg funkcji. Funkcje te obejmują 30-minutowe konsultacje z adwokatem w nowych kwestiach prawnych, odpowiedzi na pytania prawne oraz dostęp do szeregu dokumentów prawnych.


ZenBusiness

ZenBusiness ma trzy poziomy pakietów z różnymi punktami cenowymi. Należą do nich Pakiet Startowy, Pakiet Pro i Pakiet Premium; więc przyjrzyjmy się każdemu z nich.

ZenBusiness Pakiet Startowy – 49$ (odwiedzić Zenbusiness wiedzieć więcej)

Ten pakiet kosztuje 49 USD rocznie plus wszelkie opłaty stanowe. Obejmuje to wiele dodatkowych funkcji i jest bardzo niską ceną w porównaniu z wieloma innymi usługami formowania.

Ten pakiet oferuje:

 • Standardowa prędkość wypełniania: Zwykle zajmuje to 9-12 dni roboczych i jest traktowane priorytetowo poniżej innych użytkowników, którzy wybierają pilne składanie lub droższe pakiety
 • Szablon umowy operacyjnej: Ten szablon umowy operacyjnej ułatwia tworzenie unikalnej umowy dla własnej firmy.
 • Usługa raportu rocznego: Dzięki tej usłudze ZenBusiness wyśle ​​​​Ci alerty, gdy nadejdzie termin składania wniosków rocznych, a po kilku pytaniach prześlą Twoje zgłoszenie za Ciebie.

To wszystko są cenne usługi, a dzięki usłudze raportu rocznego nie musisz się martwić, że zapomnisz złożyć raport roczny i narazisz się na niepotrzebne kary. Otrzymasz również 50% zniżki na usługi zarejestrowanych agentów z każdym pakietem.

Możesz również dodać do tego pakietu dodatkowe funkcje, takie jak pilne składanie wniosków, aby przyspieszyć proces składania wniosków, a także domenę biznesową, rejestrację EIN lub kilka innych funkcji. Przyjrzyjmy się teraz niektórym ZenBusinessdroższe pakiety.

ZenBusiness Pakiet Pro - $ 149 (odwiedzić Zenbusiness wiedzieć więcej)

ZenBusinessPakiet pro kosztuje 149 USD plus wszelkie opłaty stanowe i oferuje wszystkie funkcje poprzedniego pakietu i nie tylko. Obejmuje to wiele funkcji pomagających właścicielom małych firm, którzy nie czują się jeszcze komfortowo z pracą finansową i sprawami rządowymi; więc może to być dobry wybór, gdy dopiero zaczynasz.

Ten pakiet oferuje:

 • Przyspieszona szybkość archiwizacji: Zajmie to zwykle od 5 do 8 dni roboczych, a Twoje zamówienie będzie miało priorytet nad niższymi paczkami.
 • Rejestracja EIN: ZenBusiness złoży wniosek w IRS o Twój numer EIN. Jest to niezbędny numer identyfikacji podatkowej przy zatrudnianiu pracowników.
 • Szablon rozwiązania bankowego: Jest to przydatny szablon, który pomoże członkom Twojej LLC złożyć uchwałę o otwarciu konta bankowego

Wśród ogólnie przydatnych funkcji oferowanych przez ten pakiet wyróżnia się zgłoszenie EIN. Ma to kluczowe znaczenie przy wykonywaniu wielu zwykłych czynności biznesowych, takich jak otwieranie firmowego konta bankowego czy zatrudnianie pracowników.

Ponadto dzięki poręcznemu szablonowi możesz szybko przygotować firmowe konto bankowe, gdy tylko zakończysz tworzenie firmy. Tak więc dla tych, którym przydałaby się niewielka pomoc w rozpoczęciu działalności, może to być świetny wybór.

ZenBusiness Pakiet Premium – $299 (odwiedzić Zenbusiness wiedzieć więcej)

W ramach projektu ZenBusiness Pakiet Premium kosztuje 299 USD plus wszelkie opłaty stanowe.

Ten pakiet oferuje wszystko, co zawierało się w poprzednich pakietach, a także:

 • Szybkość zgłaszania pośpiechu: Daje to czas realizacji od 3 do 5 dni i daje pierwszeństwo Twojemu zamówieniu w stosunku do innych pakietów.
 • Nazwa domeny: ZenBusiness uzyska nazwę domeny zgodną z nazwą Twojej firmy.
 • Strona internetowa firmy: Korzystając z informacji zawartych w Twoich dokumentach zgłoszeniowych LLC, ZenBusiness wykona stronę internetową dla Twojej firmy.
 • Biznesowy adres e-mail: ZenBusiness zapewni Twojej firmie skrzynkę odbiorczą e-mail pasującą do nazwy domeny i 5 GB miejsca.

To jest premierowy plan oferowany przez ZenBusinessi liczenie wszystkiego, co znajduje się w dolnych opakowaniach; ma wiele funkcji. Ten plan w szczególności zawiera szereg funkcji, dzięki którym Twoja firma będzie obecna w Internecie.

Chociaż Rocket Lawyer oferuje solidne opakowanie w bardzo niskiej cenie, ZenBusiness oferuje podobnie tani pakiet podstawowy, który oferuje po prostu więcej funkcji. Mając to na uwadze, ich inne droższe pakiety oferują szereg powszechnie poszukiwanych funkcji formowania, które nie są dostępne w Rocket Lawyer również. Więc nazywamy to dla ZenBusiness.


Obsługa klienta: Rocket Lawyer vs ZenBusiness

Kiedy sprawy nie układają się dokładnie tak, jak zostały zaplanowane lub masz tylko pytanie, ważne jest, aby Twoja usługa tworzenia LLC była po to, aby Ci pomóc. Przyjrzyjmy się więc, jak radzili sobie ci dwaj konkurenci.

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer zapewnia obsługę klienta za pośrednictwem czatu, poczty e-mail i telefonu. Mają godziny obsługi klienta od poniedziałku do piątku od 9:9 do XNUMX:XNUMX czasu wschodniego. Posiadają również znaczną ilość informacji na różne przydatne tematy, do których możesz uzyskać dostęp, aby pomóc Ci w prowadzeniu firmy.

ZenBusiness

ZenBusiness ma doskonałą obsługę klienta. Mają kompetentny, przyjazny personel, który może nawet odpowiedzieć na pytania dotyczące problemów specyficznych dla danego stanu. ZenBusiness jest szczególnie pomocny podczas procesu zakładania firmy. Pomogą Ci dowiedzieć się, jakich usług potrzebujesz, aby Twoja firma była gotowa do działania.

ZenBusiness oferuje obsługę klienta przez e-mail, czat lub telefon. Godziny obsługi klienta to dni powszednie od 8:8 do 10:7 CST lub niedziele od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX CST. Oferują również jednodniową gwarancję odpowiedzi na wiadomości e-mail.

ZenBusiness wygrywa ten, ponieważ choć obie te firmy oferują doskonałe godziny pracy w dni powszednie, ZenBusiness oferuje również godziny w niedzielę. Wreszcie, ZenBusiness oferuje również gwarancję jednego dnia roboczego na odpowiedź e-mail, co jest rzadko oferowaną funkcją wśród spółek tworzących LLC.


Łatwa obsługa: Rocket Lawyer vs ZenBusiness

Kiedy płacisz za usługę tworzenia LLC, nie chcesz tracić czasu na poruszanie się po trudnej w użyciu stronie internetowej. Przyjrzyjmy się więc, jak łatwo te firmy ułatwiają korzystanie ze swoich usług.

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer ma tylko jeden pakiet, więc w przeciwieństwie do większości innych firm tworzących LLC, nie będziesz musiał porównywać pakietów, aby zobaczyć, który z nich chcesz. Ale będziesz musiał przejść przez wiele dodatków i wybrać to, czego chcesz. Ten proces utrudnia porównywanie Rocket Lawyerceny z innymi spółkami tworzącymi LLC. Ogólnie rzecz biorąc, rzeczywisty proces tworzenia spółki LLC jest łatwy.

ZenBusiness

ZenBusiness jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Pokazują wszystkie swoje pakiety i usługi na swojej stronie głównej. Więc łatwo jest spojrzeć na to, co ZenBusiness ma do zaoferowania. Po wybraniu pakietu wystarczy kilka minut, aby wprowadzić informacje o swojej firmie i sobie. Następnie wybierz dodatkowe usługi i gotowe.

Chociaż obie te firmy mogą szybko przeprowadzić Cię przez proces składania wniosków, ZenBusiness jeszcze bardziej ułatwia nawigację, umieszczając swoje usługi w łatwych do wyboru pakietach. Z Rocket Lawyer, poruszanie się po wszystkich dodatkach może być nieco kłopotliwe.


Czasy realizacji: Rocket Lawyer vs ZenBusiness

Niezwykle ważne jest, aby te usługi szybko załatwiły sprawę, abyś mógł rozpocząć działalność. Zobaczmy więc, jak te firmy radzą sobie z ukończeniem formacji, abyś mógł zabrać się do pracy.

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer ma tylko jedną paczkę, a czas realizacji paczki to około 2-4 tygodnie. Chociaż będzie to zależeć od czasu przetwarzania stanu i Rocket Lawyer podaje szacowany czas przetwarzania dla każdego stanu. Możesz także wybrać opcję przyspieszonej wysyłki.

ZenBusiness

ZenBusinessCzas realizacji zależy od zakupionego pakietu. Pierwszeństwo mają zamówienia tych, którzy kupują droższe pakiety. Jednak w przypadku wszystkich pakietów czas realizacji będzie zależał od czasu przetwarzania stanu. W przypadku zakupu Pakietu Startowego czas realizacji wyniesie około dwóch tygodni. Chociaż może to zająć nawet miesiąc. W przypadku pakietu Pro czas realizacji powinien wynosić około tygodnia. Pakiet Premium ma najszybszy czas realizacji około 3-5 dni.

Poza pośpiechem w kontaktach z państwem, Rocket Lawyer oferuje jedną prędkość dla wszystkich swoich klientów; natomiast, ZenBusiness dzieli go według pakietu lub oferuje jako dodatkową funkcję. Ogólnie, Rocket LawyerSingle-speed oferuje większości klientów szybki czas realizacji. Ponadto mają łatwą w obsłudze stronę wyświetlającą szacowany czas realizacji dla każdego stanu.


Opinie klientów: Rocket Lawyer vs ZenBusiness

To, co dawni klienci mają do powiedzenia na temat usługi, wiele o niej mówi. Przyjrzyjmy się więc, co ich dawni klienci mają do powiedzenia o tych dwóch konkurentach.

Rocket Lawyer

Rocket Lawyer otrzymuje bardzo dobre recenzje klientów. Otrzymują 4.4 na 5 gwiazdek na stronie Better Business Bureau. Rocket Lawyer jest również firmą akredytowaną przez Better Business Bureau i ma ocenę A+.

Rocket Lawyer ma 4.7 na 5 gwiazdek na Trustpilot, z 81% recenzentów? Rocket Lawyer jako doskonały, a tylko 4% oceniło firmę jako złą. Są również bardzo dobre w odpowiadaniu na wszelkie negatywne recenzje z 96% wskaźnikiem odpowiedzi. Klienci, którzy wystawili recenzje dla Rocket Lawyer byli pod wrażeniem obsługi klienta i łatwości obsługi strony internetowej.

Aby zorientować się, co klienci mają do powiedzenia na temat tej usługi, przyjrzyjmy się pozytywnej i negatywnej recenzji tej usługi.

Pozytywna recenzja

"Bardzo pomocne! Łatwy w użyciu i zrozumiały. Poleci innym.”

Negatywna recenzja

"Bądź bardzo ostrożny z tą usługą. Jeśli spróbujesz użyć go jako jednorazowej usługi. Wiąże Cię z miesięczną opłatą, co czyni ją czymś innym niż jednorazową usługą."

ZenBusiness

ZenBusiness otrzymuje 4.8 na 5 gwiazdek na Trustpilot, a 87% recenzji daje ZenBusiness doskonała ocena. Z kolei tylko 2% recenzentów wystawiło firmie złą ocenę. ZenBusiness odpowiedział na 67% otrzymanych negatywnych recenzji. ZenBusiness otrzymuje 3.51 gwiazdki na stronie Better Business Bureau. Otrzymuje również ocenę A i jest akredytowaną firmą Better Business Bureau.

Przyjrzyjmy się teraz zarówno pozytywnej, jak i negatywnej recenzji tej usługi wydanej przez Better Business Bureau i witrynę Trustpilot zajmującą się recenzjami konsumenckimi.

Pozytywna recenzja

"Niezwykle szybki proces. Szybciej niż się spodziewałem. Pomoc i wsparcie dostępne, aby moja firma była zgodna z przepisami."

Negatywna recenzja

"Proces uzyskania mojej LLC był w porządku. Wszystkie e-maile dotyczące sprzedaży po fakcie sprawiają, że żałuję, że sam złożyłem wniosek o moją LLC."

Obie te usługi oferują tak przytłaczająco pozytywne recenzje, że nie byłoby uczciwe nazywanie tego jednym. W końcu jest całkiem jasne, że obie te firmy są zwycięzcami, jeśli chodzi o zadowolonych klientów.

 • Werdykt: to remis

Ostateczny werdykt

Ogólny zwycięzca — ZenBusiness (wygrał 3/5 punktów porównawczych)
(odwiedzić ZenBusiness.com)

Chociaż obie te usługi oferowały dobrą walkę, mamy wśród nich wyraźnego zwycięzcę, a to jest ZenBusiness. ZenBusiness wygrał trzy z pięciu naszych kryteriów, w tym lepsze ceny i funkcje, obsługa klienta i łatwość użytkowania. Plus, związali się z Rocket Lawyer w opiniach klientów. Rocket Lawyer ma lepszy średni czas realizacji; jednak można śmiało powiedzieć, że ZenBusiness oferuje lepszą ogólną usługę tworzenia LLC.

$ 49

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 4500 +

zenbusiness nowe logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z ZenBusiness za jedyne $ 49. Mają 98% oceny zadowolenia klientów i ponad 4500+ zweryfikowanych recenzji.

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry