Zaktualizowano: 14 lipca 2022 r.

 ZenBusiness vs IncFile (Uczciwy przegląd): Który z nich wybrać?

Przejdź do tabeli porównawczej

Przy tak wielu usługach tworzenia LLC do wyboru, wybór odpowiedniej firmy tworzącej LLC może być trudną decyzją. Każdy ma swoje plusy i minusy, ale niektóre są zdecydowanie lepsze od innych. Zenbusiness i Incfile to dwie z najpopularniejszych firm tworzących LLC i nie bez powodu. W zależności od potrzeb Twojej firmy, jedna z nich może być dla Ciebie lepszą opcją. W tym artykule opisano, co każdy z nich może zaoferować, aby ułatwić proces podejmowania decyzji.

Ceny są oczywiście ogromnym czynnikiem do rozważenia, ponieważ wiele nowych firm może nie mieć dużego budżetu, dlatego ważne jest, aby usługa tworzenia LLC była jak najbardziej przystępna cenowo. Powinieneś również wziąć pod uwagę łatwość użytkowania i szybkość potencjalnej usługi tworzenia LLC, tak jakbyś potrzebował szybkiego utworzenia LLC, niektóre usługi działają znacznie szybciej niż inne, a niektóre mogą również obejmować usługę przyspieszoną, jeśli chcesz zapłacić niewielka opłata. Na koniec musisz rozważyć, czy firma zapewnia dodatkowe funkcje, takie jak usługa zarejestrowanych agentów lub cokolwiek innego, co uważasz za przydatne podczas zakładania firmy.

Kluczowe kryteria porównania

Istnieje kilka kluczowych czynników, które należy porównać, aby dowiedzieć się, która firma będzie dla Ciebie lepsza do wykorzystania. Obsługa klienta ma duży wpływ na to, jak dobra jest firma, ponieważ jeśli masz pytanie lub problem, będziesz chciał wiedzieć, że możesz udać się bezpośrednio do zespołu obsługi klienta i szybko i skutecznie uzyskać odpowiedzi.


Krótkie porównanie ZenBusiness & IncFile

Obie Incfile i Zenbusiness są bardzo podobne, jeśli chodzi o to, co mogą zaoferować swoim klientom, co utrudnia ich porównanie. Obie są bardzo przystępne cenowo, dwie najbardziej przystępne cenowo usługi na rynku, z Incfile wychodzi trochę taniej. Incfile ma więcej opinii klientów online, z których większość jest bardzo możliwa, ale oboje pokazują poprzez swoje recenzje, jak świetną robotę wykonują.

Obie firmy oferują pełny rok usług zarejestrowanych agentów z nawet najbardziej podstawowym pakietem, co jest prawdziwą korzyścią, obie mają również dobrą obsługę klienta. Zenbusiness może być trochę lepszy, jeśli chodzi o obsługę klienta, ponieważ zwykle szybciej do Ciebie wracają i dołożą wszelkich starań, aby pomóc Ci w razie jakichkolwiek pytań lub problemów. Obie firmy zapewniają szybką i sprawną obsługę, chociaż Incfile może być nieco szybszy, ponieważ ma na celu złożenie dokumentów w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Obsługa klienta_2

Obsługa klienta

Jeśli chodzi o obsługę klienta, obie firmy mają tendencję do osiągania dobrych wyników. Zenbusiness daje możliwość skontaktowania się z nimi przez e-mail lub telefon, a także wsparcie na czacie od poniedziałku do piątku od 9:9 do XNUMX:XNUMX, z krótszymi godzinami w niedzielę. Odpowiedź jest zwykle bardzo szybka, a zespół zrobi wszystko, co w jego mocy, aby Ci pomóc. Na przykład, jeśli wyślesz im wiadomość e-mail, odpowiedzą w ciągu 1 dnia roboczego, a Ty nie będziesz czekać dłużej niż kilka minut, aby porozmawiać z kimś przez telefon lub za pośrednictwem funkcji czatu.

W ramach projektu IncFile obsługa klienta jest nadal dobra, po prostu zwykle potrzeba trochę więcej czasu, aby się z tobą skontaktować. Możesz skontaktować się z nimi przez telefon lub e-mail, więc nie masz dodanej funkcji czatu na żywo, z której niektórzy wolą korzystać. Pracownicy są bardzo pomocni i zazwyczaj udzielą wielu informacji.


cennik

Dla wielu osób struktura cenowa jest jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Bardzo trudno go pokonać IncFile jeśli chodzi o koszty, ponieważ utworzą dla Ciebie Twój biznes za darmo. Gdyby to nie było dla IncFile Jednak Zenbusinesses byłaby jedną z najtańszych opcji, za jedyne 39 USD za utworzenie LLC. Nic dziwnego, że ludzie woleliby nic nie płacić, a nawet niewielką opłatę, ale pamiętaj, ceny to nie wszystko i generalnie dostajesz to, za co płacisz.

Z Zenbusiness, zapewnią wszystko, czego potrzebujesz, aby z sukcesem wzmocnić swój biznes, nawet w najtańszym pakiecie. Jeśli chcesz przejść do następnego pakietu, zapłacisz 149 USD, co jest całkiem niezłą ofertą, biorąc pod uwagę, że otrzymasz usługę raportu rocznego, monitorowanie zgodności, federalny numer identyfikacji podatkowej i szablon rozwiązania bankowego . Jeśli chcesz przejść na wyższy poziom płatnego pakietu z Incfile, za pakiet Gold zapłacisz 149 USD, a za to możesz spodziewać się szeregu dodatkowych funkcji, które poprawią twoją formację LLC, takich jak dokumenty biznesowe i numer EIN.


Zarejestrowany agent

Zarejestrowany agent usługi

Obie firmy zapewniają rok zarejestrowany agent usług z nawet najbardziej podstawowym pakietem. Biorąc pod uwagę, że każda LLC w Ameryce musi mieć zarejestrowanego agenta, jest to bardzo ważny czynnik. Zarejestrowany agent to osoba lub firma, która jest odpowiedzialna za otrzymywanie wszystkich ważnych dokumentów biznesowych, takich jak obsługa procesu, od rządu Twojego stanu. Zarejestrowany agent poinformuje Cię, że otrzymał dokumenty, a następnie przekaże je Tobie. Powodem, dla którego zarejestrowany jest agent, jest to, aby państwo mogło mieć pewność, że w razie potrzeby dysponuje niezawodnym sposobem skontaktowania się z firmą w dowolnym momencie. Zasady dotyczące tego, kto może być zarejestrowanym agentem, są dość elastyczne.

Obie firmy oferują tę usługę zarejestrowanego agenta za darmo ze wszystkimi spakowanymi formacjami LLC. Jeśli zamówisz zarejestrowanego agenta osobno, jeśli nie tworzysz również LLC, powinieneś spodziewać się zapłaty 99 USD rocznie od ZenBusiness i 119 USD rocznie od IncFile.


Doświadczenie

Zenbusiness jest stosunkowo młodą firmą w branży, która rozpoczęła działalność jako spółka z oo dopiero w 2015 roku. Incfile z drugiej strony istnieje już znacznie dłużej, tworząc w 2004 roku. Mimo tego Zenbusiness jest nowszą z tych dwóch firm, z powodzeniem utworzyły już tysiące nowych spółek LLC i zebrały tysiące świetnych recenzji online, aby pomóc w utworzeniu kopii zapasowej tego, co robią. Incfile utworzył również wiele firm, 500,000 XNUMX lub więcej, a także ma niesamowite opinie klientów na wielu niezawodnych platformach. Obie firmy radzą sobie w tej kategorii bardzo dobrze, ale Incfile istnieje już dłużej i ma o wiele więcej dobrych recenzji klientów.


Łatwość użycia

Dla wielu proces tworzenia LLC może być bardzo zniechęcający, więc może szukać firmy świadczącej usługi tworzenia LLC, która jest tak łatwa i prosta w użyciu, jak to tylko możliwe. Z Zenbusinessproces przebiega bardzo szybko i sprawnie. Aby rozpocząć, musisz wybrać pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, a następnie wypełnić formularz, który zawiera wszystkie informacje potrzebne do utworzenia Twojej spółki LLC. Proces z Icfile jest również dość prosty. Na początek musisz wypełnić formularz zamówienia, a oni zaczną personalizować etapy twoich zamówień w zależności od rodzaju tworzonego podmiotu gospodarczego i stanu, w którym go tworzysz.

Obie strony internetowe firmy starają się, aby proces był tak łatwy do zrozumienia i szybki do zamówienia, jak to tylko możliwe, bez przesady, jeśli chodzi o sprzedaż dodatkową i inne zamówienia stron trzecich. Zenbusiness jest tylko nieco bardziej przyjazny dla użytkownika.


Szybkość formacji LLC

Niektórzy właściciele firm będą chcieli, aby ich LLC utworzyła się szybciej niż inne, i tutaj szybkość tworzenia może odgrywać dużą rolę w podejmowaniu decyzji, z którym pakietem formacyjnym LLC iść. Incfile twierdzi, że w ciągu jednego dnia roboczego dostarczą państwu wszystkie dokumenty potrzebne do utworzenia, co jest usługą dość szybką i sprawną. Potem szybkość usługi wymyka się spod ich rąk, ponieważ tak naprawdę zależy to od tego, jak szybko państwo może przetworzyć tworzenie biznesu. Może to trwać od kilku dni do kilku tygodni. Jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu, możesz zdecydować się na przyspieszoną usługę, która może przyspieszyć cały proces.

Z drugiej strony Zebusiness decyduje się oprzeć szybkość procesu na pakiecie, który wybierzesz razem z nimi, lub jeśli zdecydujesz się na opcję pilnego zgłoszenia, czy nie. Ogólnie rzecz biorąc, są dość szybką firmą, z którą się współpracuje i są tak samo szybkie lub szybsze niż wiele innych podobnych firm. Kiedy wejdziesz w stan, w którym będziesz zakładać firmę, będziesz mógł zobaczyć, jak długo to zajmie.


Główny IncFile & ZenBusiness Porównanie funkcji

Jeśli porównasz dwa podstawowe pakiety obu produktów Incfile i Zenbusiness, zobaczysz, że są prawie identyczne. Oba zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, aby pomyślnie założyć firmę. Obaj w pełni przygotują i złożą dla Ciebie dokumenty organizacyjne, a także będą świadczyć usługi zarejestrowanego agenta przez cały rok.

Różnice zaczynają się pojawiać, gdy zaczniesz patrzeć na niektóre z ich droższych pakietów formacyjnych LLC. Tutaj Zenbsiness trochę góruje.

Aby nieco ułatwić zobaczenie, co obie firmy oferują w swoim najbardziej podstawowym planie, stworzyliśmy tę tabelę.

 ZenbusinessIncfile
Ile czasu zajmuje realizacja zamówieniaZwykle zajmie to między 2-3 tydzieńTak krótki jak następny dzień roboczy
Ich usługa zarejestrowanego agentaJest bezpłatny przez rok, a potem 99 $ rocznie po tymZa darmo przez rok, a potem 119 $ rocznie po tym
Umowy operacyjnew zestawieBędzie musiał zapłacić dodatkowo 40 USD za tę funkcję
Zgodność roczna$ 110 rocznieBezpłatne alerty na całe życie firmy
Rejestracja EIN70 USD dodatkowych70 USD dodatkowych

Usługi dodatkowe

Obie firmy oferują szeroką gamę innych usług i funkcji oprócz pakietów formacyjnych LLC. Oba świadczą usługi zarejestrowanych agentów, pozyskiwanie EIN, szereg szablonów biznesowych, umowy operacyjne i wiele innych. Zenbusiness ma tu jednak przewagę, ponieważ zajmą się również wymogami dotyczącymi publikacji w stanach, w których jest to potrzebne, takich jak Nowy Jork. Incfile nie świadczy tej usługi. Zapewniają również coś, co nazywają Gwarancją Bezproblemowej Zgodności, która jest świetną opcją dla zapracowanych przedsiębiorców. Zbyt łatwo jest zgubić się w codziennych wydarzeniach firmy i zapomnieć o robieniu rzeczy, które są niezbędne do zachowania zgodności firmy. Gwarancja bezproblemowa została zaprojektowana, aby temu zapobiec, ponieważ obejmuje roczne powiadomienia o raportach, dokumenty składane w Twoim imieniu, możesz zmienić swoje zgłoszenie dwa razy w roku i pokrywa koszty wymagane do odzyskania dobrej reputacji, jeśli zajdzie taka potrzeba przypadkowo przegapić jakiekolwiek terminy.


Tabela porównawcza

Stworzyliśmy ten wykres, abyś mógł wykorzystać go do szybkiego przeglądu obu firm.

 ZenbusinessIncfile
Ogólna ocena4.8 / 54.3 / 5
Struktura taryf4.34.8 / 5
Obsługa klienta5 / 54.2 / 5
Prędkość4.5 / 54.6 / 5
Łatwość użycia4.5 / 54 / 5
Inne dodatkowe funkcje4.6 / 54.5 / 5

Jak widać, Zenbusiness jest tuż powyżej Incfile w większości kategorii, więc chociaż obie są świetnymi spółkami tworzącymi LLC do rozważenia, Zenbusiness wydaje się wychodzić na górę częściej niż nie.


Kiedy należy używać ZenBusiness i kiedy IncFile?

Sytuacja, w której się znajdujesz, może pomóc ci w podjęciu decyzji o wyborze służby formacyjnej.

Zenbusiness

Powinieneś iść z Zenbusiness jeśli szukasz usługi LLC, która oferuje najlepszą ogólną wartość. Mimo że Incfile może być tańszy, Zenbusiness jest ogólnie najlepszą wartością, z tańszymi dodatkowymi funkcjami w dalszej kolejności.

$ 49

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 4500 +

zenbusiness nowe logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z ZenBusiness za jedyne $ 49. Mają 98% oceny zadowolenia klientów i ponad 4500+ zweryfikowanych recenzji.


Incfile

Powinieneś wybrać Incfile jeśli potrzebujesz firmy, która ma udokumentowane osiągnięcia i mnóstwo opinii klientów.

0 USD+Opłaty stanowe

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 3900 +

incfile logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z IncFile od 0 $ + opłaty państwowe. Mają 97% oceny zadowolenia klientów i ponad 3900+ zweryfikowanych recenzji.


Kluczowy na wynos i ogólny zwycięzca

Po rozważeniu wszystkich odpowiedzi w tym porównaniu, jasne jest, że Zenbsuienss jest wyraźnym zwycięzcą, zajmując czołowe miejsca w większości kategorii. Mają bardzo tanie pakiety do rozważenia, kilka świetnych recenzji klientów i są bardzo łatwe w użyciu. Incfile jest również bardzo dobry i przystępny cenowo, ale Zenbsiness oferuje bardziej odpowiednie produkty za mniej, bez wszystkich kłopotów.


Inne recenzje klientów od Trustpilot

Zenbusiness Opinie klientów

„Po prostu wychodzę i rozmawiam przez telefon ZenBusiness po raz pierwszy. Miałem kilka pytań, na które CR odpowiedział w bardzo cierpliwy i profesjonalny sposób. Noszę aparaty słuchowe i czasami mam problemy ze słyszeniem tego, co się mówi. Poświęcił czas, aby pomóc mi zrozumieć, nie sprawiając, że czuję się jak idiotka. Bardzo dobrze! Czytając inne recenzje, spodziewam się, że tego rodzaju usługa jest powszechna. będę się zapisywał.”


„Niedawno kupiłem pakiet od ich firmy i było to absolutnie najwspanialsze doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałem z jakąkolwiek firmą. Zdecydowanie polecam je każdemu, kto zaczyna nowy biznes, to łatwy, bardzo pouczający krok i przyjazny dla użytkownika.”


„Byłem całkowicie onieśmielony perspektywą założenia mojej LLC. ZenBusiness dosłownie wykonałem CAŁĄ pracę za rozsądną cenę i było to w 100% warte, abym nie ponosił odpowiedzialności za błąd, który mogłem popełnić. Super responsywny i szybki!”


Incfile Opinie klientów

„Złożyłem swoją nową spółkę LLC i w ciągu kilku minut otrzymałem przesyłkę, aw ciągu 24 godzin miałem EIN i byłem gotowy do relacji bankowych. Znakomity czas reakcji, obsługa i łatwość obsługi na stronie. polecę Incfile do antone i wszystkich tworzących nowy podmiot. Dziękuję Ci!"


"Kocham incfile! Pomóż mi złożyć wniosek o llc szybciej niż oczekiwano! Świetna komunikacja $ obsługa klienta. Wysłałem mi wszystkie moje dokumenty w plikach PDF i pocztą w ładnym segregatorze. Jestem bardzo zadowolony. Również dziękuję Diego z incfile za to, że jestem tak miły i cierpliwy, odpowiadając na wszystkie moje pytania. polecam incfile dla całej mojej rodziny i przyjaciół rozpoczynających działalność gospodarczą.”


Najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj nasze inne recenzje usług LLC oprócz ZenBusiness & Incfile


Przeczytaj to w innych językach:

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry