Zaktualizowano: 8 sierpnia 2022 r.

Przegląd usług CorpNet LLC 2022 – Czy CorpNet jest wart twoich pieniędzy?

Pokaż mi TOP-2 alternatywy CorpNet

CorpNet-LLC-Recenzja

Rozpoczęcie działalności gospodarczej może być jedną z najbardziej ekscytujących przygód w Twoim życiu. Ale po próbie przemierzenia skomplikowanych labiryntów biurokracji i biurokracji, które rządy mogą rzucić ci na drogę, może się to wydawać nieco mniej zabawne. Jednak w tym miejscu pojawiają się usługi tworzenia LLC, takie jak CorpNet.

Usługi formacyjne LLC, takie jak Corpnet, kierują biurokracją w Twoim imieniu i wykonują wszystkie ciężkie prace związane z wypełnianiem dokumentów biznesowych w państwie. Jednak usługi te różnią się znacznie jakością, jaką zapewniają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych usługach LLC i znaleźć najlepszą dla siebie — przeczytaj nasz przewodnik po najwyżej ocenianych usługach LLC.

CorpNet jest znanym graczem w tej dziedzinie, który działa na rynku od 1997 roku i w tym czasie obsługiwał ponad 100,000 XNUMX firm w swoich formacjach. To imponujący rekord, ale zanim zdecydujesz się na tego lub innego dostawcę, przyjrzyjmy się, czy ten dostawca jest naprawdę wart twoich pieniędzy.

ZALECANA Alternatywa – ZenBusiness

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś ZenBusiness! Bezproblemowe, tanie i szybkie.
Są to jedne z najwyżej ocenianych usług w zakresie stosunku jakości do ceny.

Skorzystaj z naszego specjalnego linku i zdobądź swoją LLC stworzoną już dziś z CorpNet! To ogólnie świetna usługa LLC.


CorpNet LLC Plusy i minusy

Zalety CorpNet

Zanim zagłębimy się we wszystkie informacje o tej usłudze, przyjrzyjmy się jej zaletom i wadom.

 • CorpNet sprawia, że ​​tworzenie firmy jest naprawdę łatwe.
 • CorpNet LLC jest jednym z najbardziej uznanych dostawców usług tworzenia LLC, a co za tym idzie, jednym z najbardziej renomowanych. W rzeczywistości są jednymi z pionierów tej usługi i są w dużej mierze odpowiedzialni za branżę dostawców internetowych formacji z ograniczoną odpowiedzialnością.
 • CorpNet LLC jest znana z zapewniania niemal nienagannej obsługi klienta. Chociaż otrzymywali skargi, tak jak każda firma, prawie wszystkie z nich zostały rozwiązane. W końcu mają przytłaczającą liczbę pozytywnych recenzji.
 • Dają gwarancję 100% satysfakcji. Jeśli więc nie będziesz zadowolony z ich usług, zawsze możesz być pewien, że otrzymasz zwrot pieniędzy. Dobrze jest wiedzieć, zanim zaakceptujesz jakąkolwiek usługę.
 • Z pochodzeniem sięgającym ponad dwadzieścia lat, wiesz, że CorpNet LLC zna branżę i po prostu to, co robi.
 • Automatyczne alerty dotyczące zgodności będą przypominać o ważnych datach. Może to być ratunkiem dla zapewnienia, że ​​nie zapomnisz wysłać rocznego raportu lub uzupełnić inne ważne dokumenty w twoim stanie.

Wady CorpNet

 • W porównaniu z niektórymi konkurentami, takimi jak Incfile, CorpNet nie zawsze jest najtańszy. Z CorpNet od 79 USD za pakiet podstawowy w porównaniu z, powiedzmy, Incfile0 $, to gwałtowny wzrost. Jednak otrzymujesz kilka dobrych funkcji za wyższą cenę.

Cennik CorpNet LLC

Jedną z pierwszych rzeczy, które musisz wiedzieć o każdej usłudze, jest jej koszt. Cóż, dzięki CorpNet masz trzy poziomy pakietów, z których każdy ma lepsze funkcje dla droższych pakietów. 

Pamiętaj, że oprócz ceny pakietu, każdy stan będzie pobierał obowiązkową opłatę za zgłoszenie. Niestety CorpNet tego nie kontroluje, ale pokaże Ci opłatę i zajmą się przekazaniem Twojej płatności do państwa za Ciebie.

Te pakiety zaczynają się od Basic, następnie Deluxe, a na końcu Complete. Każda warstwa oferuje więcej funkcji, a CorpNet twierdzi, że stają się one lepszą wartością, oferując więcej podstawowych funkcji, których potrzebuje Twoja firma. Zobaczmy więc, czy dotyczy to Twojej firmy. Najpierw pokażemy Ci podstawy, a następnie przejdziemy na kolejne poziomy.

Pakiet podstawowy – 79

Dla osób z ograniczonym budżetem CorpNet zaczyna się od podstaw, a to kosztuje 79 USD plus opłata za zgłoszenie stanu za wybrany stan formacji. Ten pakiet oferuje pełny pakiet formacyjny, który z pewnością rozkręci Twój biznes. Przede wszystkim złożenie statutu, który jest oficjalnym dokumentem tworzącym twoją spółkę LLC w państwie. Jednak w tym pakiecie brakuje zbyt wiele, aby pomóc Ci rozwinąć firmę.

Ten pakiet obejmuje:

 • Przygotowanie i złożenie statutu
 • Automatyczne powiadomienia CorpNets o zgodności
 • 60 dni wliczonych usług zarejestrowanych agentów

Odwiedź CorpNet i zobacz Podstawowy pakiet.


Pakiet Deluxe – 199$

Ten pakiet oferuje wszystko, co oferuje pakiet podstawowy, dzięki czemu Twój biznes się rozkręci. Dodatkowo ten zawiera dodatkowe usługi, które pomogą Twojej firmie działać.

Ten pakiet obejmuje:

 • Przygotowanie Twoich dokumentów w 24h
 • Złożenie wniosku o numer podatkowy EIN
 • Sprawdzanie dostępności nazwy
 • Cały rok usług zarejestrowanych agentów
 • Wliczone w cenę dostarczenie drukowanych dokumentów biznesowych
 • Poradnik zakładania biznesu z poradami, jak uruchomić swój biznes i utrzymać go po utworzeniu

Odwiedź CorpNet i zobacz Deluxe pakiet.


Kompletny pakiet – $249

Jest to najwyższy poziom pakietów od CorpNet i zawiera wiele funkcji, które pozwolą Twojej firmie oderwać się od ziemi i rozkręcić piłkę. Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej funkcji, które pomogą Twojej firmie wstać i zacząć działać tak szybko, jak to tylko możliwe, to jest to zdecydowanie pakiet dla Ciebie.

Ten pakiet zawiera wszystko z poprzednich poziomów, a także:

 • Indywidualna umowa operacyjna i minuty
 • Niestandardowy zestaw LLC i towarzysząca uszczelka
 • Indywidualne regulaminy i protokoły firmy
 • Indywidualne rozwiązanie dla Twojej firmy, aby otworzyć firmowe konto bankowe
 • Oświadczenie dotyczące uchwały o zarejestrowaniu spółki
 • Dostęp online do dokumentów założycielskich
 • Dożywotni dostęp do obsługi klienta przez telefon i e-mail

Odwiedź CorpNet i zobacz Absolutna pakiet.


Szybkie składanie

W przypadku CorpNet 24-godzinna usługa przygotowania dokumentów jest wliczona w cenę bez dodatkowych opłat w warstwach Deluxe i Complete, chociaż w przypadku pakietu podstawowego jest to dodatkowa opłata w wysokości 49 USD. Dzięki tej usłudze Twoje dokumenty zostaną przygotowane w ciągu jednego dnia.

Jednak generalnie to urzędy państwowe i ich prawie nieuniknione zaległości determinują większość czasu potrzebnego na złożenie wniosku LLC. Właśnie dlatego CorpNet oferuje ekspresowe przetwarzanie zazwyczaj za około 100 USD, chociaż dokładny koszt zależy od kosztów wszelkich stanowych opłat ekspedycyjnych. Dzięki tej usłudze CorpNet przetworzy Twoje dokumenty w tym samym dniu roboczym, w którym złożyłeś zamówienie, czyli od poniedziałku do piątku przed godziną 4:XNUMX czasu pacyficznego. Następnie zwrócą się o przyspieszoną usługę do urzędu państwowego.


Sprawdzone dodatkowe usługi CorpNet

CorpNet oferuje kilka innych usług biznesowych oprócz usługi tworzenia biznesu. Są one łatwe do dodania do ich pakietów podczas składania zamówienia, więc spójrzmy na niektóre z nich, zaczynając od czegoś, czego potrzebuje każda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zarejestrowane usługi agenta

Usługi zarejestrowanych agentów CorpNets są przez pewien czas bezpłatne z każdym pakietem firmy. W przypadku pakietu podstawowego zaczyna się to od 60 dni, a następnie w przypadku pakietów Deluxe i Complete wydłuża się do jednego pełnego roku. Po wygaśnięciu tej usługi zostanie ona automatycznie odnowiona za 149 USD.

Możesz jednak anulować tę usługę w dowolnym momencie. Pamiętaj tylko, że jeśli to zrobisz, nadal będziesz musiał mieć zarejestrowanego agenta w swoim stanie, więc upewnij się, że złożyłeś odpowiednie dokumenty, aby przełączyć agenta w aktach.

Więcej o usługach zarejestrowanych agentów – tutaj.

Aby anulować usługę, wystarczy przedstawić CorpNet dowód usunięcia ich z działania jako zarejestrowany agent firmy w państwie, oprócz pisemnej prośby o anulowanie usługi. Następnie CorpNet anuluje wszelkie powiadomienia związane z usługą zarejestrowanego agenta w dowolnej jurysdykcji, którą chcesz anulować, i przestanie akceptować wszelką korespondencję prawną w Twoim imieniu.


Złożenie wniosku o DBA

DBA (Doing Business As) jest jednym z najpopularniejszych wniosków, które nowe firmy chcą złożyć na początku działalności. Dzięki temu Twoja firma może działać pod inną nazwą niż oficjalna. 

Może to być przydatne w wielu sytuacjach, na przykład gdy zmienisz zdanie na temat tego, jak chcesz, aby Twoja firma była znana, bez bólu oficjalnej zmiany nazwy lub po prostu oferując inny produkt i chcesz go sprzedawać pod inną nazwą . Ponadto administrator baz danych może pomóc chronić Twoją firmę przed kradzieżą tożsamości i związanym z tym ryzykiem konsekwencji prawnych.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o DBA – zobacz nasz poradnik.

CorpNet pomoże szybko i łatwo złożyć wniosek DBA, odpowiadając po prostu na kilka pytań. Co więcej, jest to dodatkowa usługa pomagająca określić, czy wybrana nazwa jest dostępna.


Złożenie wniosku o numer EIN w Corpnet

Każda firma, która chce wykonywać podstawowe funkcje, takie jak zatrudnianie personelu, rozliczanie podatków i tworzenie firmowego konta bankowego, potrzebuje numeru EIN. EIN, czyli numer identyfikacyjny pracodawcy, jest niezbędnym elementem małej firmy. CorpNet o tym wie, dlatego pomaganie właścicielom firm w wypełnianiu formularzy i uzyskiwaniu numeru EIN jest jedną z ich ofert.

Więcej o procesie składania EIN tutaj.

W szczególności pomoc w uzyskaniu numeru EIN jest zawarta w pakietach Deluxe i Complete bez dodatkowych opłat. Wymagają one Twojej lokalizacji, nazwy firmy, nazwy i adresu założyciela firmy, stanu założenia firmy, rodzaju i struktury firmy oraz kilku innych szczegółów, aby rozpocząć.


Lokalne zezwolenia i licencje

Firmy wymagają również odpowiednich licencji i pozwoleń na uruchomienie swoich usług, więc CorpNet również w tym pomaga. Firma potrzebuje odpowiednich zezwoleń specyficznych dla swojej lokalizacji i branży, aby działać legalnie, co czyni je fundamentalnymi dla działalności.

CorpNet ma ofertę, w której jej zespół pomaga klientom badać lokalne wymagania i dostarcza informacji na temat potrzeb licencyjnych i niezbędnych formularzy. Ta konkretna usługa kosztuje 149 USD. Dołączone są wnioski o pozwolenia, dzięki czemu klienci mogą szybko się zarejestrować i uzyskać zgodność z prawem. 


Zaświadczenie o dobrym stanie

Jeśli Twoja firma może prowadzić działalność w wielu stanach, możesz potrzebować Certyfikatu Dobrej Reputacji. CorpNet pomaga właścicielom firm uzyskać certyfikat za pośrednictwem sekretarza stanu, dbając o wszelkie dokumenty lub dokumenty potrzebne za jedyne 94 USD. Ten certyfikat pokazuje, że LLC jest uważane za mające dobrą opinię ze swoim stanem zamieszkania.


Rezerwacja nazwy firmy

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy, aby założyć spółkę LLC, możesz dokonać rezerwacji nazwy firmy. Możesz dodać tę usługę do pakietu za 49 USD przed opłatami za zgłoszenie stanu. CorpNet działa, aby pomóc Ci szybko i łatwo zarezerwować żądaną nazwę firmy, dopóki nie będziesz gotowy do rozpoczęcia i złożenia LLC.


Jak korzystać z CorpNet LLC w celu utworzenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością?

Jednym ze sposobów, aby pomóc Ci zdecydować, czy CorpNet jest dla Ciebie odpowiedni, jest pokazanie, jak założyć z nimi firmę. Więc zamierzaliśmy przeprowadzić cię przez ten proces i możesz ocenić, czy jest to dla ciebie wystarczająco łatwe.

Krok pierwszy: zacznij od przejścia na stronę główną CorpNet

Zacznij od udania się do Strona główna CorpNet. Powinieneś być w stanie wybrać rodzaj firmy, którą chcesz zgłosić, i stan, do którego chcesz się włączyć. Wybierz spośród następujących opcji: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, S-Corporation, C-Corporation, Non-Profit Corporation, Professional Corporation , jednoosobowa działalność gospodarcza i spółka partnerska.

Wybierz ten, który wydaje się odpowiedni dla Twojej firmy. Nie zapominaj, że CorpNet ma „kreatora”, z którym możesz się skonsultować, aby pomóc ci, jeśli nie jesteś pewien, co robisz. Ponadto możesz wybrać spośród wszystkich 50 stanów, w których chcesz uwzględnić swoją firmę, więc upewnij się, że przeprowadziłeś badania dotyczące tego, który stan jest dla Ciebie najlepszy. Po wybraniu typu i stanu wybierz „Rozpocznij”, aby kontynuować.


Krok drugi: Możesz wybrać, z którym pakietem chcesz utworzyć

Teraz możesz wybrać pakiet, z którego chcesz utworzyć. Do wyboru masz trzy pakiety LLC. Podstawowy pakiet to tylko 79 USD minus opłaty za zgłoszenie stanu. Dodatki, takie jak przesyłki drukowane lub zarejestrowani agenci, zmieniają ostateczny koszt, ale warto zauważyć, że możesz dodać usługę, która pomoże Ci złożyć wniosek o EIN za 69 USD. Ponieważ potrzebujesz tego numeru EIN do zatrudniania pracowników lub zakładania konta bankowego, będziesz chciał go szybko. Cały pakiet powinien zająć od piętnastu do dwudziestu dni roboczych na przetworzenie wszystkiego i dostarczenie ci wszystkich dokumentów.


Krok trzeci: Wpisz swoje imię i nazwisko oraz wszelkie inne ważne informacje

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to wpisać swoje imię i nazwisko oraz inne ważne informacje. CorpNet sprawił, że tworzenie LLC jest prawie tak łatwe, jak rejestracja na dowolnym innym koncie online - wystarczy wpisać swoje dane i przejść. 

Powinieneś dokładnie sprawdzić swoje dane, aby upewnić się, że wpisałeś wszystko poprawnie, ale za chwilę będziesz mieć kolejną szansę na sprawdzenie swojego zgłoszenia. 

W zależności od wybranego pakietu możesz spodziewać się, że wkrótce dotrą Twoje dokumenty LLC. Pakiet Podstawowy powinien mieć wszystko w Twojej skrzynce pocztowej w ciągu piętnastu do dwudziestu dni roboczych, ale jeśli się spieszysz, mają szybsze opcje. Corp Net ma dodatek zwiększający szybkość przetwarzania, który może skrócić ten proces do zaledwie 24 godzin.


Krok czwarty: czas zapłacić za LLC

Czas zapłacić! Opłaty możesz pokryć za pomocą karty, Apple Wallet, PayPal, Google Pay lub Pay Via Phone. Po prostu wybierz najprostszą dla siebie opcję płatności i zakończyłeś proces online. 


Opinie klientów o CorpNet

Jak wygląda reputacja CorpNet? Czy są godne zaufania? Wydaje się, że większość klientów się z tym zgadza. Użytkownicy, którzy przeszli do Trustpilot i TrustLink, aby zostawić recenzje, udzielili im zdecydowanie pozytywnej odpowiedzi.

Zaufany pilot: 4.7/5 gwiazdek z 455 recenzji.

Link zaufania: 4.9/5 gwiazdek z 57 recenzji.

Reddit: CorpNet ma kilka recenzji na Reddit, ale są one dość rozproszone, więc nie ma sposobu, aby znaleźć je wszystkie w jednym miejscu.

CorpNet wskazuje na własną ankietę klientów z 2013 roku, twierdząc, że 99 klientów na 100 stwierdziło, że przejście do CorpNet było mądrą decyzją, która zaoszczędziła ich czas. Poza tym ich ocena A+ z Better Business Bureau bez złożonych skarg wiele mówi.

Ich obsługa klienta potwierdza to. Mają wielu klientów, ale nadal zapewniają osobistą pomoc każdemu klientowi, który potrzebuje pomocy. Możesz poznać, że jest to firma rodzinna, po sposobie, w jaki jej pracownicy udzielają wesołych, wspierających i autentycznych odpowiedzi na każde zapytanie. Przyjrzyjmy się więc niektórym opiniom klientów i zobaczmy, co mają do powiedzenia na temat CorpNet.

"Proces inkorporacji mojej firmy…
Proces zakładania mojej firmy został mi dokładnie i niezobowiązująco wyjaśniony. Oferowane usługi były głównym czynnikiem, który przyczynił się do podjęcia przeze mnie decyzji o skorzystaniu z CorpNet w celu złożenia niezbędnych dokumentów w stanie Kalifornia w celu utworzenia mojej korporacji."

A co z wadami? Co zaskakujące, pomimo tego, jak wielu klientów obsługiwali, CorpNet prawie nie ma złych recenzji. Jedyną kwestią sporną, jaką mieli niektórzy klienci, był fakt, że istnieją tańsze pakiety formacji LLC z innych usług, ale CorpNet nadal oferuje lepszą obsługę klienta niż ci inni dostawcy. Oto jeden przykład złej recenzji dla CorpNet.

"Szkoda, że ​​nie skonsultowano się ze mną przed przydzieleniem…
Żałuję, że nie skonsultowano się ze mną przed przydzieleniem liczby akcji dla mojego nowego C corp. Zmiana ilości będzie mnie dodatkowo kosztować 250 USD."

Czy CorpNet jest bezpieczny?

CorpNet bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo Twoich informacji; zabezpieczają Twoje dane za pomocą Norton. Ponieważ Norton oferuje pomoc w przypadku kradzieży tożsamości obejmującą problemy do 10,000 1,000 USD i ochronę zakupów do XNUMX USD, jesteś chroniony nawet w mało prawdopodobnym przypadku, gdy coś pójdzie nie tak. 


Tło firmy CorpNet LLC

CorpNet pomogła zarejestrować ponad 100,000 50 LLC i korporacji dla właścicieli firm we wszystkich 2005 stanach USA. Założyciele CorpNet rozpoczęli swoją pierwszą usługę inkorporacyjną, MyCorporation, jeszcze podczas studiów prawniczych. Ich pośpiech opłacił się, gdy Intuit, firma, którą możesz znać jako tę, która produkuje QuickBooks i Turbo Tax, kupiła MyCorporation.com w XNUMX roku. Dziś nadal zarządzają jedną z najlepszych amerykańskich usług korporacyjnych. 


Dwie najlepsze alternatywy dla CorpNet

Masz wiele opcji, jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu swojej LLC, i chociaż CorpNet to doskonała usługa, istnieją inne dobre usługi. Poniżej wymienimy kilka innych doskonałych usług tworzenia LLC.

Alternatywa nr 1: ZenBusiness

ZenBusiness nie ma tak dużego doświadczenia, jak niektóre inne usługi tworzenia LLC, ale otrzymuje doskonałe recenzje klientów. Obejmują one umowę operacyjną ze wszystkimi pakietami, co powinna mieć każda spółka LLC. Dodatkowo możesz uzyskać 50% zniżki na usługi zarejestrowanych agentów z dowolnym ich pakietem.

Oto nasz pełny ZenBusiness przeglądu.

$ 49

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 4500 +

zenbusiness nowe logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z ZenBusiness za jedyne $ 49. Mają 98% oceny zadowolenia klientów i ponad 4500+ zweryfikowanych recenzji.

Alternatywa nr 2: Incfile

Incfile jest prawdopodobnie najlepszym wyborem dla każdego, kto próbuje założyć spółkę LLC przy napiętym budżecie. Zgłoszą twoją LLC za darmo; po prostu musisz uiścić opłaty stanowe. Incfile zapewnia również rok bezpłatnych usług zarejestrowanych agentów ze wszystkimi ich pakietami.

Oto nasza pełna recenzja IncFile.

0 USD+Opłaty stanowe

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 3900 +

incfile logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z IncFile od 0 $ + opłaty państwowe. Mają 97% oceny zadowolenia klientów i ponad 3900+ zweryfikowanych recenzji.


Final Thoughts

Czy CorpNet LLC jest wart swojej ceny? Zdecydowanie, choć nie są to najtańsze usługi na rynku, oferują długą historię wysokiej jakości usług i solidne pakiety formacyjne, jeśli ich szukasz. Jako solidny dostawca wysokiej jakości usług tworzenia LLC, nie możesz się pomylić z tą firmą.


Często zadawane pytania

Czy Corp Net ma gwarancję satysfakcji?

CorpNet zwróci 100% opłat za usługę, jeśli będziesz mniej niż w 100% zadowolony ze świadczonych przez nich usług. Ogranicza się to do ich własnych opłat za usługę i nie obejmuje opłat za zgłoszenie przez osoby trzecie. Musisz zażądać zwrotu pieniędzy w ciągu sześćdziesięciu dni od daty zakupu usługi.

Niestety, CorpNet nie dokonuje zwrotu pieniędzy z jakiegokolwiek powodu, jeśli nie otrzyma podpisu zwrotnego w ciągu sześćdziesięciu dni od wysłania dokumentacji. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, musisz również zwrócić wszelkie fizyczne produkty wysłane wraz z zakupem w ciągu 60 dni od pierwotnej daty wysyłki produktu. 

Przeczytaj nasze inne recenzje usług LLC oprócz CorpNet

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Przewiń do góry