Zaktualizowano: 30 czerwca 2022 r.

Incfile Recenzja 2022: Plusy i minusy (czy to najlepsza usługa LLC?)

Przejdź do zalet i wad IncFile

incfile plakat recenzji

Incfile jest jedną z najbardziej znanych usług inkorporacyjnych na rynku. Znana z bezpłatnego planu składania wniosków, ta firma jest trudna do przeoczenia, jeśli szukasz pomocy w tworzeniu LLC.

Wybór usługi tworzenia biznesu może być złożonym i wymagającym zadaniem, a odwiedzanie stron takich jak nasza oznacza tylko, że jest to Twój szczęśliwy dzień. Poświęcamy naszą wiedzę i doświadczenie w przegląd najlepszych usług tworzenia LLC oferty branżowe, takie jak główny temat tego szczegółowego artykułu – czyli IncFile.

Ale tylko dlatego, że ta firma jest dobrze znana, nie oznacza, że ​​są najlepszą usługą LLC na rynku. Zanim zaryzykujesz marnowanie czasu i państwowych opłat za zgłoszenie, przyjrzyjmy się, czy ta firma naprawdę jest warta twojego czasu i czy jest najlepszym wyborem dla twojej nowej LLC.

Jeśli czujesz się ciekawy – odwiedź www.incfile.com – aby samemu zobaczyć ich ceny i warunki.

Szybki IncFile Przegląd | Ogólna ocena: 8.6/10

Ta recenzja rozwikła wszystkie fakty, o których musisz wiedzieć IncFile i odpowiedz na wszelkie pytania, aby uzyskać pełny obraz ich usług i wybrać najlepszą opcję dla Ciebie i przyszłości Twojej firmy.

Dla tych, którzy się spieszą, szybko omówiliśmy wszystkie ważne aspekty IncFile. Oto cechy, które sprawdziliśmy i oceniliśmy:

 • Ceny i funkcje | 10/10
 • Opinie klientów | 9/10
 • Łatwość użycia | 8/10
 • Obsługa klienta | 8/10
 • Czas realizacji | 8/10

Korzystanie z tych kryteriów do pomiaru Incfile, okazało się, że są jednymi z najlepszych. Pomiędzy ich bezpłatną opcją zgłoszenia a oferowanymi funkcjami, oferują po prostu jedną z najlepszych wartości, jakie możesz uzyskać.

Oprócz znakomitych osiągnięć, jest również jedną z najpopularniejszych obecnie dostępnych usług dzięki obsłudze ponad pół miliona startupów i małych firm oraz tysiącom pozytywnych recenzji klientów.

Ponadto, biorąc pod uwagę ogromną liczbę pozytywnych recenzji, jakie otrzymała ta firma, widać wyraźnie, że ich byli klienci się z tym zgadzają. Dzięki dużemu zespołowi obsługi klienta i ogólnie szybkiemu czasowi realizacji, jest wiele rzeczy do kochania w tej firmie.

Oferują również wszystko, co mogą tylko naprawdę wyjątkowe usługi tworzenia online, pokazując, dlaczego należą do najlepszych opcji rejestracji LLC. Oferują bezpłatną roczną usługę zarejestrowanego agenta wraz z bezpłatną podstawową formacją biznesową, powiadomieniami o zgodności e-mailem i bezpieczną usługą tworzenia kopii zapasowych dla rekordów tworzenia firmy.

Tak więc, jeśli nie masz czasu na przeczytanie naszej bardziej szczegółowej recenzji Incfile, możesz czuć się pewnie wybierając tę ​​firmę do swojej inkorporacji. Naprawdę nie możesz się pomylić wybierając je do swoich potrzeb związanych z formacją LLC.

Możesz także wybrać alternatywę nr 1 dla IncFile który jest ZenBusiness.

IncFile — Od 0 zł

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś IncFile! Bezproblemowo, tanio i szybko.

#1 Alternatywa — ZenBusiness $ 49

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś ZenBusiness!
Są jedną z najlepiej ocenianych usług w zakresie stosunku jakości do ceny.

Kto jest IncFile?

IncFile została założona w 2004 roku w Houston w Teksasie w celu zmniejszenia obciążenia pracą i kosztów, jakie ponoszą klienci tworząc korporację. Firma znana jest z zapewniania najwyższej jakości usług przy relatywnie niższych kosztach.

Udało im się usprawnić proces tworzenia biznesu i stworzyć grupę ekspertów, integrując ich doświadczenie z technologią, dzięki czemu można szybciej i efektywniej zainicjować i utrzymać start-up w całej firmie.

Wsparli ponad 500,000 XNUMX start-upów i właścicieli małych firm w rozpoczęciu i budowaniu swoich firm, wypełniając swoje zobowiązanie, aby pozostać użytecznym i niezawodnym, dostarczając proste, ale wyjątkowe i nowoczesne rozwiązanie o bezkonkurencyjnej wartości.

Co je wyróżnia?
W tej branży jest wiele firm, które pomagają ludziom zakładać nowe firmy, a każda z nich ma swój własny zestaw funkcji i pakietów. Aby dać ci wyobrażenie, jak wyróżnia się IncFile Oznacza to, że poniżej wymieniono niektóre z cech charakterystycznych, które odróżniają je od innych firm.

wartość
Ich podstawowa stawka za utworzenie nowej organizacji wynosi 0 USD plus stanowe opłaty za zgłoszenie i chociaż możesz napotkać usługi reklamujące to za mniej, powinieneś mieć świadomość, że wielu z tych dostawców jedynie tworzy formularze i dostarcza je Tobie, w przeciwieństwie do ich usługi, która jest kompleksowa. Oni skompilują twoje dokumenty, prześlą je państwu i wyślą je do ciebie dopiero po zarejestrowaniu firmy.

Bezpłatna usługa zarejestrowanego agenta
Każdy z trzech pakietów zawiera bezpłatny rok usługi zarejestrowanego agenta. Chociaż nie musisz używać IncFile jako zarejestrowany agent, jeśli tego nie potrzebujesz, i możesz wymienić siebie lub kogokolwiek wolisz.

Przezroczystość
IncFile zainwestował znaczną ilość czasu i wysiłku, aby upewnić się, że jesteś świadomy nie tylko całkowitego kosztu Twojej formacji przez cały proces zamówienia, ale także wszelkich dodatkowych kosztów po zgłoszeniu, które państwo może nałożyć po zakończeniu formacji.

Powiadomienia
IncFileWszystkie pakiety zawierają dożywotnie powiadomienia e-mail. Będziesz otrzymywać powiadomienia e-mail przypominające o krytycznych terminach zapewnienia zgodności dla Twojej firmy. Te e-maile będą dostarczane regularnie, aby przypomnieć Ci, kiedy wymagany jest raport roczny lub raport podatkowy firmy, dzięki czemu nie przeoczysz krytycznych terminów.

Dokumenty wewnętrzne
Dla korporacji, IncFile przygotowuje niestandardowe umowy operacyjne, regulaminy i protokoły ze spotkań organizacyjnych, a także inne niestandardowe dokumenty, takie jak Oświadczenie Organizatora / Założyciela i uchwały bankowe. Jeśli którykolwiek z tych plików wymaga poprawek, można je zaoferować klientom w formacie cyfrowym, który można edytować w razie potrzeby.

Kopie elektroniczne
IncFile rozumie, że nawet najbardziej skrupulatne osoby mogą przeoczyć lub zapomnieć o ważnych dokumentach, dlatego dbają o zachowanie cyfrowych kopii zapasowych wszystkich dokumentów na wypadek, gdyby były potrzebne na dłuższą metę.

Polityka prywatności
Zawsze możesz ufać, że Twoje dane osobowe pozostaną prywatne. Nie sprzedają ani nie udostępniają Twoich informacji nikomu ani żadnym podmiotom zewnętrznym. Pomimo tego, że mają partnerstwa, do których wykorzystania zachęcają swoich klientów, jedyne informacje, które będą udostępniać, to Twoje dane kontaktowe, jeśli się na to zdecydujesz. Nie zapisują również żadnych informacji o karcie kredytowej w swoim systemie i usuwają wszelkie inne wrażliwe dane ze swojej strony internetowej, gdy tylko zamówienie zostanie przetworzone.

Doświadczenie
IncFile przetrwał powtarzające się cykle koniunkturalne, z którymi boryka się wiele firm, i nadal jest obecny z powodu czystej determinacji. Założyli ponad 500,000 XNUMX firm, a większość ich pracowników jest z nimi od momentu założenia firmy. Możesz ufać, że Twoje dokumenty zostaną potraktowane przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem w zgłaszaniu podmiotów korporacyjnych i dogłębnym zrozumieniem zawiłości wszystkich 50 stanów.

Pokora
Możesz być pewien, że zrobią wszystko, aby zagwarantować, że jesteś zadowolonym klientem, który miał satysfakcjonujące doświadczenie. Pomimo tego, że ich zespół jest ograniczony liczebnie, są oni zaangażowani w dostarczanie jak największej wartości przy możliwie najniższych kosztach i najwyższej możliwej jakości obsługi klienta.

Zmęczony czytaniem? – Oto krótki przegląd wideo IncFile

Odtwarzacz YouTube

Incfile: Dogłębny przegląd

Teraz, jeśli nadal jesteś z nami, to świetnie! Przyjrzyjmy się bliżej, co się składa Incfileusług i zobacz, jak dobrze radzą sobie w każdym z naszych kryteriów. Wtedy możesz zobaczyć, czy ta firma naprawdę tnie ją tam, gdzie najbardziej Ci zależy.

IncfileCeny, pakiety i funkcje | Nasza ocena: 10/10

Jest to zdecydowanie cecha charakterystyczna większości usług dla przedsiębiorców z ograniczonym budżetem. Więc spójrzmy na tę pierwszą rzecz i zobaczmy co Incfile ma do zaoferowania pod względem funkcji w cenie.

Daliśmy im 10 punktów na 10 tylko dlatego, że mają opcję bezpłatnego pakietu usług, co jest idealne dla początkujących firm.

Pakiet Srebrny – 0 USD + opłata państwowa

Zobacz ich Pakiet srebrny włączony Incfile.com.

Za cenę 0 USD za Incfileod startowego pakietu Silver, trudno o lepszą cenę za usługi inkorporacyjne. W przypadku tego podstawowego produktu otrzymasz podstawową usługę rejestracji wraz ze zgłoszeniem swojego statutu w swoim stanie formacji. Ale to, co naprawdę wyróżnia się w tej usłudze, to cały rok usług zarejestrowanych agentów, z którymi jest ona związana.

Zwykle usługa zarejestrowanego agenta kosztuje ponad 100 USD, a czasami nawet 300 USD. Z Incfile, możesz otrzymać cały rok tej usługi za darmo, a po upływie roku będzie kosztować 119 USD rocznie, co jak właśnie pokazaliśmy nie jest złą ceną.

Ten plan jest idealny, jeśli chcesz natychmiast zorganizować swoją LLC i za jak najmniejsze pieniądze, ponieważ inni dostawcy żądają setek dolarów tyle samo za te same oferty. Ponadto, jeśli nie masz nic przeciwko zainwestowaniu dodatkowego czasu i wysiłku w sporządzenie umowy operacyjnej i uzyskanie numeru identyfikacyjnego pracodawcy (EIN), jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Oto wszystko, co oferuje ten pakiet:

 • Statut Organizacji: Są to dokumenty, które oficjalnie rozpoczynają Twoją LLC. Incfile stworzy dla Ciebie te dokumenty i przekaże je właściwym władzom w Twoim stanie, w którym oficjalnie rozpoczynasz działalność.
 • Wyszukiwanie dostępności nazw: Incfile przeszuka bazę danych nazw firmy w Twoim stanie utworzenia, aby upewnić się, że wybrana przez Ciebie nazwa firmy jest dostępna
 • Bezpłatny rok usługi zarejestrowanego agenta: Każdy stan wymaga od LLC posiadania jakiejś formy zarejestrowanego agenta. Służby te otrzymają dla Ciebie oficjalną korespondencję, a następnie przekażą ją do Ciebie. Zapewnia to Tobie i Twojej firmie prywatność i gwarantuje, że zawsze będziesz otrzymywać te ważne wiadomości. Incfile zapewni ci jeden rok bezpłatnej usługi i pobierze 119 USD rocznie, jeśli nie anulujesz.
 • Dożywotnia obsługa klienta: Jeśli masz pytania dotyczące swojej formacji, bez względu na to, ile czasu minęło od skorzystania z usługi, Incfile pomoże. Możesz skontaktować się z nimi telefonicznie lub mailowo.
 • Dostęp do dokumentów: Gdy twoja formacja się zakończy, Incfile otrzyma od państwa ważne dokumenty i prześle je, abyś miał do nich dostęp. Stąd możesz je przeglądać w dowolnym momencie i pobrać, gdy będziesz gotowy.
 • Śledzenie zamówienia: Możesz sprawdzić online status swojego zamówienia za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego.
 • Alerty firmowe: Incfile wysyła powiadomienia e-mailowe przypominające o zbliżających się terminach składania ważnych dokumentów, takich jak raporty roczne i wymagane licencje.

Złoty Pakiet – 149 USD + opłata państwowa

Zobacz ich pakiet Gold na Incfile.com.

Firma zapewnia również dwa dodatkowe pakiety, a następny po darmowej opcji to pakiet Gold, który kosztuje 149 USD. Teraz jest to gwałtowny wzrost ceny w stosunku do poprzedniej bezpłatnej opcji, ale oferuje kilka całkiem fajnych dodatkowych funkcji, które mogą ułatwić faktyczne uruchomienie LLC po utworzeniu.

Obejmuje to umowę operacyjną, uchwałę bankową i zgłoszenie numeru identyfikacyjnego pracodawcy IRS (EIN). Wszystko to są rzeczy, których naprawdę będziesz chciał po uformowaniu, niezależnie od tego, czy je otrzymasz Incfile lub nie, więc ten pakiet jest zdecydowanie wart obejrzenia, a biorąc pod uwagę, że cena jest nadal niższa niż w przypadku większości usług inkorporacyjnych, a nawet samych usług zarejestrowanych agentów, nadal jest to dobra wartość.

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli obawiasz się popełnienia nieścisłości w swoich plikach LLC, szczególnie jeśli wolisz powierzyć rejestrację EIN komuś innemu. Umowa operacyjna i umowy o restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji są bardzo odpowiednie dla nowych właścicieli firm. Ale mimo to możesz zaoszczędzić znacznie więcej pieniędzy, kupując pakiet Silver i dokumenty jako dodatek lub po prostu pobierając darmowe szablony online.

Oprócz wszystkiego w pakiecie Silver, Gold zawiera:

 • Złożenie EIN: EIN to dziewięciocyfrowy numer, którego IRS używa do identyfikacji Twojej firmy. To naprawdę jest podobne do numeru ubezpieczenia społecznego, ale dla Twojej firmy. Ten numer umożliwia zatrudnianie pracowników, rozliczanie określonych podatków, a większość banków wymaga od niego otwarcia firmowego konta bankowego. Nie jest trudno zdobyć jeden z IRS na własną rękę, ale może zaoszczędzić trochę wysiłku, aby pozwolić Incfile zrobić to dla Ciebie.
 • Ekspresowa WYSYŁKA: Otrzymasz kopię swoich dokumentów w formie papierowej z ekspresową wysyłką. Zwykle zajmuje to od jednego do trzech dni, a otrzymasz numer śledzenia przesyłki.
 • Niestandardowa umowa operacyjna: Umowa operacyjna twojej LLC jest umową między jej członkami, która określa zasady struktury firmy i sposobu jej prowadzenia. Incfile przygotuje niestandardową umowę operacyjną dla Twojej firmy.
 • Bankowy dokument uchwały: Jest to po prostu dokument wydrukowany w celu rozwiązania, na które Twoja spółka LLC może zgodzić się podpisać w celu otwarcia konta bankowego. To może być miłe, ale trochę niepotrzebne.
 • Wybory S-Korporacyjne: LLC mają możliwość opodatkowania jako S-korporacja, która może mieć pewne korzyści podatkowe. Chociaż większość LLC nie wybiera tej opcji, gdy dopiero zaczynają, jest to opcja i Incfile może złożyć dla Ciebie wniosek w IRS.
 • Konsultacje podatkowe: Incfile udzieli Ci 30-minutowej konsultacji z certyfikowanym ekspertem podatkowym. Może to być świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o ważnych szczegółach podatkowych, które mogą mieć wpływ na Twoją firmę.

Pakiet platynowy – 299 USD + opłata państwowa

Twój koszyk ich pakiet platynowy jest włączony Incfile.com.

Ostateczny pakiet Incfile ofertami jest pakiet Platynowy. Obejmuje to kilka przydatnych funkcji, w tym nazwę domeny dla witryny biznesowej zorganizowanej za pośrednictwem innej usługi. Ten pakiet oferuje również przyspieszoną usługę, która jest oczywiście świetna, jeśli bardzo się spieszysz, aby rozpocząć swoją działalność.

To bardzo Ci odpowiada, jeśli dążysz do jak najszybszego czasu rejestracji firmy, bardziej odpowiedniej dokumentacji i korporacyjnej witryny internetowej hostowanej i rozwijanej przez zewnętrznego dostawcę.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy pakiet ma coś do zaoferowania; dla wielu będzie to szczególnie dotyczyło pakietu Silver. Dla osób z ograniczonym budżetem trudno jest pokonać płacenie tylko wymaganych opłat państwowych. Naprawdę trudno jest przebić tę firmę pod względem wartości. Oprócz wszystkiego, co zawierało poprzednie pakiety, pakiet Platinum zawiera:

 • Zgłoszenie przyspieszone: To świetny sposób na zaoszczędzenie czasu. Dopóki twój stan formacji akceptuje przyspieszone zgłoszenie, Incfile wybierze tę opcję. Może to znacznie skrócić czas przetwarzania stanu, co znacznie skraca czas realizacji.
 • Przykładowe dokumenty: Incfile zapewni Ci dostęp do zbioru szablonów typowych umów biznesowych. Zostały one napisane profesjonalnie i można je dostosować do własnych potrzeb.
 •  Nazwa domeny biznesowej i adres e-mail: Incfile zapewni Twojej firmie odpowiednią nazwę domeny, aby odpowiednio dopasować nazwę firmy i konto e-mail z nazwą firmy. Usługi te są dostępne bezpłatnie wraz z pakietem przez okres jednego roku.

IncFile Opinie klientów | Nasza ocena: 9/10

Incfile twierdzi, że jego misją jest „zapewnienie użytkownikom najwyższej jakości doświadczeń o niezrównanej wartości”. Choć założona w 2004 roku, firma ta z pewnością dotarła ostatnio do dużej liczby odbiorców z niesamowitym wzrostem o 200% w samym tylko ostatnim roku i powstało ponad 500,000 XNUMX firm.

Ta niesamowita liczba obsługiwanych klientów nie pozostała bez informacji zwrotnej. W sieci są tysiące recenzji dla Incfileusług, a te są zdecydowanie pozytywne.

Oto kilka przykładów z agregat opinii klientów Trustpilot:

"To było łatwe i szybkie. Upewniłem się, że PRZECZYTAŁEM wszystko, zanim natknę się później na jakiekolwiek niespodzianki, i przeprowadziłem własne badania. Co mogłem zrobić sam, zrobiłem, co chciałem, aby zrobili.
Uważam, że wszystkie ich informacje są jasno napisane i nie napotkałem jeszcze żadnych problemów."
"Incfile pomogła nam w założeniu naszej pierwszej spółki LLC, zapłaciliśmy za przyspieszenie zgłoszenia i dostarczono je (1 dzień spóźnienia czeka 4 tygodnie!). Jesteśmy teraz w trakcie wprowadzania do gry naszych administratorów baz danych za pośrednictwem tej usługi.
Polecam używać Incfile jeśli szukasz punktu kompleksowej obsługi, aby wszystko było kompletne w Twoim imieniu."

Spójrzmy też na negatywny przykład:

"trzymaj się z dala od tej firmy
złe wsparcie, nie polecam współpracy z nimi"

Obsługa klienta | Nasza ocena: 8/10

Incfile oferuje klientom wsparcie telefoniczne i mailowe. Godziny obsługi klienta są od 9:6 do XNUMX:XNUMX CST, co jest ogólnie całkiem dobrymi godzinami dla usługi tworzenia LLC.

Odkryliśmy, że na wezwanie odpowiadali dość szybko i chociaż agenci pracowali szybko, w pełni odpowiadali na pytania. E-mail otrzymuje podobnie szybką odpowiedź i zawiera znacznie więcej informacji niż te same pytania zadawane przez telefon.

Tak więc ogólnie IncfileObsługa klienta generalnie reaguje szybko iz przyzwoitym poziomem wsparcia. Jednak w przypadku pytań wymagających dużej ilości szczegółów zalecamy opcję e-mail.


IncFileŁatwość użytkowania | Nasza ocena: 8/10

Kiedy korzystasz z usługi tworzenia LLC, istnieje duża szansa, że ​​nie wiesz, jak założyć firmę, a może raczej nie chcesz. Faktem jest, że bez względu na to, które z nich jest prawdziwe, czy jakakolwiek inna, z tego powodu nie powinieneś tego robić.

Kiedy korzystasz z usługi tworzenia LLC, chodzi o to, aby wykonali pracę za Ciebie. Z tego powodu ważne jest, aby służba formacyjna wykonywała pracę za Ciebie i umożliwiała jej szybkie i łatwe włączenie.

Na szczęście, Incfile sprawia, że ​​ich obsługa jest łatwa w użyciu, a proces można wykonać w zaledwie kilka minut, jeśli jesteś na to przygotowany. Zamawianie IncfileUsługi 's przeprowadzą Cię przez proces zindywidualizowany dla wybranego przez Ciebie stanu powstania i rodzaju biznesu, który próbujesz utworzyć. Prawie każdy wpis ma obok siebie mały znak zapytania, który wyjaśnia więcej o kroku, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Po drodze jest kilka up-sellów, ale są one wyraźnie oznaczone i naprawdę nie forsują ich zbyt mocno. Jeśli zdecydujesz się dodać dodatkową usługę, której nie ma w wybranym pakiecie formacyjnym, cena zostanie natychmiast zaktualizowana na ekranie, dzięki czemu będziesz o tym wiedzieć.


Czas realizacji IncFile | Nasza ocena: 8/10

Większość przedsiębiorców spieszy się, aby rozpocząć działalność i zabrać się do pracy. Tak więc czas realizacji jest ważny i na szczęście Incfile zapewnia szybką formację.

Incfile zapewnia gwarancję, że twoje dokumenty formacyjne LLC zostaną przetworzone i przesłane do twojego stanu utworzenia w ciągu jednego dnia roboczego. Biorąc pod uwagę, że wiele usług formacyjnych opiera szybkość przetwarzania na wybranym pakiecie lub pobiera specjalną opłatę za przetwarzanie następnego dnia, jest to imponująca oferta.

Po złożeniu dokumentów od stanu zależy, jak długo potrwa przetwarzanie. Jeśli jednak chcesz przyspieszyć ten proces, Incfile oferuje przyspieszone przetwarzanie ze stanem za dodatkową opłatą lub zawarte w pakiecie Platinum. Może to bardzo pomóc, jeśli twój stan formacji oferuje przyspieszone zgłoszenie.

Ogólnie rzecz biorąc, w porównaniu z innymi usługami formacyjnymi, Incfile oferuje dobry czas realizacji.


Dodatkowe usługi, które IncFile Oferta

Być może szukasz usługi inkorporacyjnej, która oferuje konkretną funkcję. Chociaż formacja LLC jest podstawową usługą Incfile zapewnia, udostępniają kilka innych, z których niektóre są dostarczane w pakietach wyższego poziomu. Oto dodatkowe usługi, które Incfile może zapewnić Twojej firmie.

Rejestracja EIN – 70

Jak wspomnieliśmy wcześniej, numer identyfikacyjny pracodawcy lub EIN jest kluczowym numerem identyfikacji podatkowej, który zapewnia IRS. Zasadniczo służy to jako numer ubezpieczenia społecznego dla Twojej firmy.

Jest to potrzebne do zatrudniania pracowników do niektórych rozliczeń podatkowych i otwierania większości rachunków bankowych firm. Poza tym czasami niektóre stany po prostu tego wymagają, więc w skrócie, prawdopodobnie będziesz tego chciał.

Nie oznacza to jednak, że musisz ją zdobyć Incfile. W rzeczywistości dość łatwo jest złożyć wniosek o EIN online za pośrednictwem strony internetowej IRS, faksem lub pocztą. Jeśli chcesz tę usługę, jest ona zawarta w pakietach Gold i Platinum lub możesz zapłacić 70 USD osobno za Incfile w celu uzyskania dla Ciebie numeru EIN.

Usługa zarejestrowanego agenta z IncFile – 119 USD rocznie

Wszystkie LLC są zobowiązane do wyznaczenia zarejestrowanego agenta podczas ich tworzenia i utrzymania go tak długo, jak długo istnieją. Zarejestrowany agent otrzyma oficjalną korespondencję w imieniu Twojej firmy, w tym obsługę procesu.

Z tego powodu zarejestrowany agent musi posiadać adres pocztowy w każdym stanie, w którym działa, a agent ten musi być obecny pod podanym adresem i gotowy do obsługi procesu we wszystkich zwykłych godzinach pracy. Nazwa i adres zarejestrowanego agenta będą również publicznie dostępne dla wszystkich.

Możesz działać jako własny zarejestrowany agent, jeśli spełniasz te kwalifikacje i chcesz, ale większość właścicieli firm wolałaby tego nie robić. Na szczęście usługa zarejestrowanego agenta, taka jak Incfile może działać jako zarejestrowany agent Twojej LLC, więc nie musisz się o to martwić.

Incfile otrzyma wszelką korespondencję urzędową, a następnie po prostu prześle ją do Ciebie. Pierwszy rok jest bezpłatny z dowolnym planem formacyjnym, a potem kosztuje tylko 119 USD rocznie.

Umowa operacyjna – 40 . USD

Umowy operacyjne są podstawowym elementem prowadzenia LLC i są wymagane w niektórych stanach. Dokumenty te określają podstawową strukturę przedsiębiorstwa oraz zasady jego prowadzenia.

Umowa operacyjna powinna określać procenty własności członków, sposób prowadzenia firmy, sposób podziału zysków i strat, sposób wyjścia i wejścia członków do firmy oraz wiele innych tematów, w tym tych, które dotyczą tylko prowadzenia firmy.

To sprawia, że ​​prowadzenie firmy jest znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze dla wszystkich zaangażowanych osób, więc umowa operacyjna jest czymś, czego nigdy nie należy pomijać. Jednak biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy, które należy uwzględnić, samodzielne wykonanie może być uciążliwe. Dlatego IncfileZindywidualizowane umowy operacyjne mogą być naprawdę fajną usługą, która jest zawarta w pakietach Gold i Platinum, ale można ją dodać do Silver za 40 USD.

Raport roczny – 99

LLC są zobowiązane w większości stanów do składania rocznego raportu u Sekretarza Stanu w lokalizacjach, w których działają. Ogólnie rzecz biorąc, raporty te zawierają podstawowe informacje o firmie, w tym nazwiska i adresy członków i menedżerów, a także nazwę firmy.

Kiedy te raporty są należne, różni się w zależności od stanu, czasami będzie to ustalona data dla wszystkich firm, które są wymagane do złożenia, a innym razem będzie to rocznica powstania twojej LLC. Wspólną cechą prawie wszystkich stanów jest pobieranie opłaty za zgłoszenie wraz z raportem.

Chociaż raporty roczne mogą być kłopotliwe, szczególnie pamiętając o nich, są one również niezbędne w większości stanów, a Twoja firma może napotkać różne reperkusje, w tym grzywny, rozwiązanie lub jedno i drugie, jeśli nie złożysz wniosku.

Możesz jednak mieć Incfile radzić sobie z rocznym raportem LLC, oszczędzając trochę czasu i kłopotów. Ta usługa będzie kosztować 99 USD, a po zaakceptowaniu raportu Incfile poinformuje Cię.

S Wybory podatkowe dla firm – $50

S-corp to termin oznaczający małą korporację biznesową. Pod wieloma względami jest bardzo podobny do LLC, z wyjątkiem tego, że w niektórych przypadkach zapewnia dodatkowe korzyści podatkowe.

Te wybory podatkowe nie są dobre dla wszystkich. Najlepszym sposobem na stwierdzenie, czy będzie to dobre dla Twojej firmy, jest omówienie sytuacji z doradcą podatkowym. Jeśli nie wybierzesz tego statusu podatkowego, możesz wybrać go później. Jeśli wybierzesz tę opcję, Incfile może zrobić papierkową robotę, której potrzebujesz, aby złożyć wniosek o wybory do S-corp za 50 USD.

Badania licencji biznesowych – 99

Po utworzeniu LLC ważne jest, aby uzyskać potrzebne licencje lub pozwolenia. Będzie się różnić w zależności od potrzebnych zezwoleń lub licencji w zależności od lokalizacji Twojej firmy, branży, w której działasz, a nawet struktury i wielkości Twojej firmy.

Może to utrudnić określenie, czego naprawdę potrzebujesz, a jeśli nie zdobędziesz wszystkich potrzebnych licencji i pozwoleń, możesz wpaść w kłopoty prawne. Ale to nie musi być trudne; możesz zapłacić Incfile aby przeprowadzić wyszukiwanie licencji biznesowych. Po tym, jak powiesz im o swojej firmie, przeprowadzą badania, aby znaleźć wszystkie potrzebne rejestracje podatkowe, zezwolenia i licencje. Otrzymasz nawet niezbędne formularze zgłoszeniowe.

Pamiętaj jednak, że IncfileWyszukiwarka licencji biznesowych powie Ci, czego potrzebujesz i dostarczy Ci niezbędnych dokumentów i informacji, jak je wypełnić, nadal sprowadza się do wypełnienia formularzy i ich złożenia, Wciąż nie musisz wychodzić i robić badanie, aby dowiedzieć się, jakich licencji będziesz potrzebować, jest zdecydowanie świetną okazją dla wielu nowych przedsiębiorców i może zaoszczędzić dużo czasu.

Kwalifikacja zagraniczna – 149 . USD

Jeśli chcesz prowadzić działalność gospodarczą w stanie innym niż ten, w którym powstała Twoja LLC, będziesz potrzebować zagranicznych kwalifikacji. Po złożeniu wniosku o zagraniczną kwalifikację powinieneś otrzymać Certyfikat upoważnienia. Ten certyfikat pozwala Ci działać w innym stanie niż ten, w którym utworzyłeś swoją LLC. Jeśli chcesz, aby Twoja LLC działała w kilku stanach, będziesz musiał uzyskać zagraniczne kwalifikacje w każdym nowym stanie, w którym chcesz, aby Twoja LLC prowadziła działalność . Możesz mieć Incfile złóż te certyfikaty za 149 USD.

Poprawki i zmiany imienia – 99

Może się okazać, że w pewnym momencie zechcesz wprowadzić zmiany w swoim Statucie założycielskim, a sposobem na to jest złożenie poprawki. Będziesz musiał to zrobić, aby wprowadzić zmiany, takie jak zmiana adresu, nazwy LLC lub dodanie nowych członków do swojej LLC. Jeśli potrzebujesz pomocy z tym, Incfile złoży niezbędne dokumenty ze stanem po wprowadzeniu żądanych zmian. Po tym może minąć kilka tygodni, zanim otrzymamy potwierdzenie zmian.

Certyfikat dobrej reputacji – 49

Certyfikat dobrej reputacji to dokument wydany przez stan, który informuje inne firmy i osoby, że Twoja firma jest na bieżąco z wszelkimi wymaganiami stanowymi. Nie musisz mieć tego dokumentu, ale niektórzy klienci mogą zapytać, czy masz taki dokument, więc może to być dobre dla biznesu. Jeśli chciałbyś, Incfile może złożyć za Ciebie ten certyfikat za 49 USD.

DBA (Prowadzenie działalności pod nazwą) – 99 USD

DBA to fikcyjna nazwa lub nazwa handlowa, pod którą działa Twoja firma, inna niż jej nazwa prawna. Firmy używają tych nazw z różnych powodów, takich jak lepsze rozpoznawanie nazw, prywatność lub zmiana lub rozszerzenie działalności. Firma może chcieć używać nazwy, która lepiej odzwierciedla jej działalność. Musisz sprawdzić, czy Twój stan zezwala na DBA, ale jeśli tak, możesz mieć Incfile plik dla DBA za 99 USD.

Rejestracja znaku towarowego – 199

Znak towarowy to coś, co odróżnia Twoją firmę od innych firm, takie jak symbol, znak towarowy lub słowa. Możesz zarejestrować znak towarowy, aby żadna inna firma ani organizacja nie mogła go używać, dopóki nadal go używasz.

Jeśli nie chcesz samodzielnie zgłosić znaku towarowego, Incfile poradzimy sobie z tym za Ciebie. Złożenie wniosku o znak towarowy zajmie około trzech do siedmiu dni, a zatwierdzenie znaku towarowego przez rząd federalny zajmie około trzech do czterech miesięcy.

Incfile Księgowość i rachunkowość – wahania cen

Incfile oferuje usługi księgowe i księgowe, chociaż musisz zadzwonić na konsultację, aby uzyskać cenę. Wszystkie pakiety zawierają nieograniczone konsultacje podatkowe, złożenie jednego stanowego i federalnego zeznania podatkowego oraz kwartalną księgowość. To może być użyteczna usługa. Aby uniknąć kłopotów z IRS, ważne jest, aby upewnić się, że podatki są rozliczane prawidłowo. Będziesz także musiał zatrudnić kogoś do prowadzenia księgowości, jeśli nie masz czasu lub możliwości, aby zrobić to sam. Ważne jest, aby prowadzić dobrą dokumentację nie tylko do celów podatkowych, ale także po to, aby Twoja firma działała najlepiej, jak potrafi.

Artykuły o rozwiązaniu – 149 . USD

Możesz w końcu zdecydować o rozwiązaniu swojej LLC, a jeśli to zrobisz, będzie to wymagać trochę papierkowej roboty. Jedną z rzeczy, które musisz zrobić, to złożyć swoje artykuły o rozwiązaniu ze stanem, w którym znajduje się Twoja LLC. Celem złożenia Statutu jest poinformowanie stanu, że nie będziesz już prowadzić działalności. Jedną rzeczą do zapamiętania podczas przygotowań do rozwiązania swojej LLC jest to, że możesz nie być w stanie rozwiązać swojej LLC, jeśli nie jest ona w dobrej opinii państwa. Tak więc, zanim spróbujesz rozwiązać swoją LLC, najlepiej upewnić się, że ma dobrą opinię. Po rozwiązaniu swojej LLC, będziesz chciał poinformować IRS o jej statusie.


Incfile Plusy i minusy

ZALETY

Tak więc było to wiele informacji do przyjęcia i możesz czuć się trochę przytłoczony. Rzućmy okiem na zalety używania Incfile dla Twoich potrzeb inkorporacyjnych.

 • Największy profesjonalista dla Incfile jest ich darmowym pakietem; wymagają jedynie uiszczenia opłat państwowych. Istnieje bardzo niewiele innych firm tworzących LLC, które oferują bezpłatny pakiet.
 • Incfile oferuje roczną bezpłatną usługę zarejestrowanego agenta ze wszystkimi pakietami. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ wszystkie LLC muszą mieć zarejestrowanego agenta. Po roku opłata roczna wynosi tylko 119 USD, czyli nadal mniej niż typowa cena usługi zarejestrowanego agenta.
 • Incfile ma wieloletnie doświadczenie. Rozpoczęli działalność w 2004 roku i utworzyli ponad pół miliona firm.
 • Incfile zapewnia dożywotnie alerty firmy ze wszystkimi swoimi pakietami. Dzięki tej usłudze Incfile wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem o zbliżających się terminach składania wniosków o stan. Ta usługa jest bardzo przydatna, aby utrzymać dobrą pozycję LLC w państwie.
 • IncfileEksperci ds. podatków od osób prawnych są gotowi Ci pomóc. Jeśli złożysz u nich zarówno podatki osobiste, jak i firmowe, zaoferują również zniżki, które są faktycznie opłacalne.
 • Incfile może przesłać dokumenty formacyjne LLC i powiązane formularze ze stanem rejestracji w ciągu jednego dnia roboczego. Zapewniają również szereg opcji przyspieszenia całego procesu.
 • Incfile oferuje szereg pomocnych i wydajnych narzędzi, takich jak przechowywanie danych online dla dokumentów rejestracyjnych oraz platforma dla klientów, która umożliwia szybkie i łatwe zarządzanie aktualizacjami w firmie, śledzenie ważnych dat i wysyłanie powiadomień o zgodności. Możesz również bezproblemowo uzyskać cyfrowe wersje dokumentów swojej firmy.
 • Jeśli nie będziesz w stanie zrealizować transakcji w jednej sesji, Incfile zarejestruje twoje postępy, abyś mógł je ukończyć, kiedy tylko będziesz miał czas lub zdecydujesz się kontynuować swoją LLC.

Wady

Teraz, gdy rozważyłeś zalety wyboru Incfile spójrzmy na minusy.

 • Bezpłatny pakiet Incfile oferty są świetne dla kogoś, kto próbuje założyć LLC z ograniczonym budżetem. Jednakże, Incfile ma wiele up-sell, co nie jest zaskakujące, ponieważ jest to firma, która stara się zarabiać pieniądze. Ponadto, jeśli nie uważasz na dodatki, możesz w końcu zapłacić więcej niż za zakup pakietu.
 • Niektórzy klienci skarżyli się Incfileobsługi klienta, zwłaszcza o trudności w kontaktowaniu się z nimi.

Oferta specjalna


Is IncFile najlepszy wybór dla Ciebie?

Is IncFile najlepszy wybór dla Ciebie? Pomimo tego, że może nie odpowiadać wymaganiom każdej firmy, IncFile oferuje usługi, które mogą być dla Ciebie odpowiednie, jeśli weźmiesz pod uwagę następujące scenariusze, w których możesz lub nie możesz skorzystać IncFile do włączenia:

Gdy UŻYWAĆ IncFile...

 • Jeśli chcesz zarejestrować LLC, ale nie masz dużego budżetu; oraz
 • Jeśli potrzebujesz pakietu z dużymi korzyściami, takimi jak bezpłatny rok usługi zarejestrowanego agenta i bezpłatne nielimitowane przypomnienia o zgodności, nie szukaj dalej.

Gdy Nie do użytku IncFile...

 • Jeśli spodziewasz się dużej liczby próśb o pomoc dla klientów;
 • Jeśli rejestracja Twojej LLC wiąże się ze skomplikowaną sytuacją prawną; oraz
 • Jeśli Twoja firma potrzebuje dodatkowych zasobów lub dokumentów, aby utworzyć LLC w stanie, który ma określone wymagania.

Zalecana IncFile alternatywy

If Incfile nie wydaje się odpowiedni dla ciebie, w porządku! Istnieje wiele usług tworzenia LLC, a są to dwie z najlepszych Incfile alternatywy.

#1 Alternatywa: ZenBusiness

ZenBusiness ma bardzo rozsądne ceny i otrzymuje doskonałe recenzje klientów. Zapewniają wspaniałe funkcje we wszystkich swoich pakietach, takie jak bezpłatna umowa operacyjna i składanie rocznego raportu, jeśli chcesz. Oferują również 25% zniżki na usługę zarejestrowanego agenta z dowolnym pakietem.

Polecamy również zajrzeć na nasze dużym ZenBusiness Przejrzyj tutaj.

$ 49

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 4500 +

zenbusiness nowe logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z ZenBusiness za jedyne $ 49. Mają 98% oceny zadowolenia klientów i ponad 4500+ zweryfikowanych recenzji.


#2 Alternatywa: Northwest Registered Agent

Northwest Registered Agent jest bardzo szanowaną usługą tworzenia LLC, która działa na rynku od ponad 20 lat. Oferują doskonałą obsługę klienta świadczoną przez ich przewodniki korporacyjne. Możesz nawet poprosić o ten sam przewodnik korporacyjny, jeśli zadzwonisz ponownie w sprawie swojego problemu. Mają tylko jeden pakiet, ale ten pakiet zapewnia rok bezpłatnej usługi zarejestrowanych agentów wraz z kilkoma innymi wspaniałymi funkcjami.

Polecamy również zajrzeć na nasze dużym Northwest Registered Agent Przejrzyj tutaj.

Od 35 $ + opłaty stanowe

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.9 / 5
Liczba recenzji: 4150 +

northwest-logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z Północno-Zachodni. Mają 98% ocen zadowolenia klientów i ponad 4150+ zweryfikowanych recenzji. Będą one obejmować 1 rok bezpłatnej usługi zarejestrowanego agenta!


Final Thoughts

Więc jest Incfile najlepsza usługa LLC? Jeśli nie, to z pewnością są blisko. Z opcją 0 USD i niesamowitymi funkcjami, takimi jak bezpłatny rok usługi zarejestrowanego agenta, którego potrzebuje prawie każda spółka LLC, naprawdę trudno jest ich pokonać.

Ich wadą jest jednak to, że ich alternatywy usługowe są dość ograniczone, szczególnie w zakresie usług prawnych. Nie przygotują dla Ciebie żadnych dokumentów prawnych ani nie zapewnią Ci pomocy prawnej, której możesz potrzebować w pewnych okolicznościach w nadchodzących latach.

Incfile, jednak zdecydowanie warto zajrzeć, jeśli interesuje Cię tworzenie i zgodność biznesowa, a szczerze mówiąc, trudno się z nimi pomylić. Przecież poza opłatą państwową, którą i tak zapłacisz, nic nie tracisz. Możesz zaufać Incfile z twoją formacją biznesową, ponieważ znajdują się na szczycie listy, i jesteśmy przekonani, że będziesz pod wrażeniem każdej dostarczanej przez nich usługi.

Więc jeśli musisz włączyć swój biznes, naprawdę trudno się pomylić Incfile. W końcu poza opłatą państwową, którą i tak będziesz płacić, nic nie tracisz. Więc możesz być pewny w wyborze Incfile dla tworzenia firmy.

Często zadawane pytania (Najczęściej zadawane pytania dotyczące IncFile)

Rozpocznij LLC z IncFile ZA DARMO już dziś!

IncFile jest świetny dla nowych firm tylko dlatego, że ma znakomitą opcję opłaty za formację 0 USD za pakiet wejściowy. Więc nie czekaj i zacznij rejestrować swoją LLC w IncFile dzisiaj!

Ocena: 4.5 gwiazdki na 5

IncFile

Bezpłatna formacja LLC, szybki czas realizacji i świetna obsługa klienta. Nie wahaj się i wypróbuj już teraz!

Nie jestem pewien co do tego IncFile? Sprawdź nasze inne recenzje LLC


Przeczytaj to w innych językach:

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry