Zaktualizowano: 26 lipca 2022 r.

Recenzja serwisu Nolo LLC 2022: Plusy i minusy Nolo (Szczerze)

Pokaż mi TOP-2 alternatywy dla Nolo

Czy chcesz założyć LLC lub włączyć istniejącą firmę? Nie szukaj dalej. Nolo jest tutaj, aby pomóc! Wypełnianie obszernych dokumentów może być dość zniechęcającym zadaniem, dlatego prawdopodobnie większość ludzi wybiera profesjonalne usługi tworzenia biznesu. Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał stworzyć i zarządzać spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, to nie masz się czym martwić, ponieważ Nolo cię chroni.

W tym artykule zajmiemy się intensywnym „Przegląd recenzji Nolo' aby umożliwić Ci podjęcie decyzji opartej na danych podczas zakładania firmy LLC.

Jeśli chcesz również poznać inne alternatywy dla Nolo — zapoznaj się z naszym przewodnikiem na TOP-9 najlepszych usług LLC tutaj.

ZALECANA ALTERNATYWA – ZenBusiness

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś ZenBusiness! Bezproblemowe, tanie i szybkie.
Są to jedne z najwyżej ocenianych usług w zakresie stosunku jakości do ceny.

Odwiedź Nolo.com i zacznij swoją LLC już dziś.

Usługi Nolo LLC

Nolo jest profesjonalnym dostawcą usług tworzenia biznesu. Chociaż Nolo zaczynało jako firma wydawnicza, od tego czasu przekształciło się w wiodącego dostawcę usług tworzenia LLC. Dzięki ponad 50 właściwościom internetowym, Nolo zapewnia profesjonalne usługi tworzenia LLC (dokumenty i dokumenty), oprogramowanie i przewodniki cyfrowe. 

Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować profesjonalnej porady, Nolo oferuje bogactwo prawników, którzy są łatwo dostępni, aby zapewnić najlepszą poradę i pomoc.


Unikalne cechy Nolo

 • Tworzenie i zarządzanie LLC: Uzyskaj dostęp do usług formacyjnych Nolos LLC. Dzięki łatwemu i przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi wystarczy wybrać nazwę firmy, uzupełnić niektóre dane zgodnie z żądaniem Nolo; w mgnieniu oka uruchomisz swoją firmę.
 • Obszerna biblioteka treści prawnych: Nolo zawiera encyklopedię artykułów prawnych dotyczących finansów osobistych, podatków, praw, imigracji, dzikich, trustów i spadków, sądów i pozwów w sprawach drobnych roszczeń, ubezpieczeń społecznych, emerytury i nie tylko! Pomagać edukować i prowadzić swoich klientów.
 • Dziesiątki kalkulatorów finansowych: Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał obliczyć kredyt hipoteczny, inwestycje, emeryturę i inne, skorzystaj z dziesiątek darmowych kalkulatorów Nolos dostępnych na stronie Nolo.
 • Podejście do majsterkowania: Nolo oferuje mnóstwo produktów i usług typu „zrób to sam”. Z łatwością twórz i dostosowuj formularze prawne w biznesie, finansach, planowaniu majątkowym, nieruchomościach, opiece nad osobami starszymi, opiece nad dziećmi, dzięki oprogramowaniu Nolo dostępnemu na stronie Nolo. Uzyskaj również dostęp do książek i poradników prawniczych. I z NoloCloud, możesz mieć dostęp do tych formularzy prawnych w dowolnym miejscu i czasie.
 • Tygodniowa obsługa klienta: Nolo oferuje tygodniowe wsparcie e-mailowe od poniedziałku do piątku, codziennie od 9:5 do XNUMX:XNUMX. 

Recenzja pakietów i usług biznesowych Nolo

Pakiety formacji LLC firmy Nolos obejmują trzy unikalne plany: Podstawowy, Standard, Pakiety Express Premiere. Przy wyborze pakietu, w zależności od wybranego pakietu, mogą być zawarte następujące dane:

1. Walidacja nazwy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Jeśli chodzi o używanie istniejącej nazwy firmy, Nolo stara się zapewnić, że tak się nie stanie, przeprowadzając wyszukiwanie dostępności nazwy w preferowanej nazwie firmy. Wskazane jest jednak, aby przeprowadzić wstępne wyszukiwanie nazwisk w urzędzie rejestracyjnym LLC w swoim stanie.


2. Złożenie zaświadczenia o formacji

W korespondencji z wypełnieniem twojej LLC, Nolo zestawia twój certyfikat lub organizację oraz artykuł organizacyjny LLC i przekazuje go sekretarzowi stanu.


3. Automatyczne wykrywanie błędów

Tworząc swoją LLC, Nolo sprawdza ponad 30 różnych błędów, które możesz napotkać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Obejmuje to wyszukiwanie dostępności nazw, a także inne błędy.

Ma to na celu upewnienie się, że umowa operacyjna jest zgodna z prawem stanowym, a jednocześnie upewnienie się, że biuro rejestracyjne zaakceptuje Twoje wspólne zaświadczenie o utworzeniu i artykuł organizacyjny.


4. Stała obsługa klienta

Dzięki zespołowi ekspertów Nolos uzyskaj dostęp do stałej pomocy i wsparcia przez telefon. W tym odpowiedzi na wszelkie pytania, które możesz mieć.


5. Szczegółowy przewodnik po formalizacji swojej LLC

Czy po raz pierwszy tworzysz spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? Następnie uzyskaj dostęp do szczegółowego przewodnika dotyczącego sformalizowania swojej spółki LLC, który obejmuje wykonywanie dokumentów LLC, rozliczanie podatków, składanie raportów rocznych i organizowanie spotkań organizacyjnych dla Twojej spółki LLC.


6. Priorytetowe zgłoszenie pośpiechu Nolosa

Zamierzasz stworzyć i rujnować swoją spółkę LLC w jak najkrótszym czasie? Zgłoszenie LLC zwykle trwa 2-3 tygodnie, ale z Nolos priorytet pospieszne składanie, masz możliwość uruchomienia swojej LLC w mgnieniu oka.

Oznacza to, że Nolo prześle zaświadczenie o utworzeniu lub artykuł organizacji LLC do biura złożonego LLC w ciągu jednego dnia roboczego. Otrzymasz również ostateczne dokumenty LLC w ciągu dwóch lub trzech dni roboczych. Generalnie oszczędza to czas. 


7. Formularze biznesowe

Uzyskaj dostęp do ponad 30 formularzy biznesowych i szablonów, które umożliwią Ci prowadzenie firmy. Dzięki funkcji formularzy biznesowych Nolos możesz tworzyć i dostosowywać formularze, w tym protokoły ze spotkań LLC, umowy sprzedaży, umowy o zachowaniu poufności itp.


8. IRS dla numeru identyfikacyjnego pracodawcy (EIN)

Zawarte w pakietach Standard i Express, Nolo przygotuje Twój formularz IRS SS-4. Jest to wniosek o numer identyfikacyjny pracodawcy, który Nolo wyśle ​​Ci wraz z końcowymi dokumentami LLC.


Ich cena i pakiety usług

#1. Plan podstawowy – 49

Podstawowy plan Nolo obejmuje proces wdrażania LLC w połączeniu z funkcją wyszukiwania dostępności nazw. Oto, co otrzymasz, wybierając plan Podstawowy

 • Walidacja nazwy firmy
 • Zgłoszenie aktu założycielskiego
 • Protokół z pierwszego spotkania zarządu
 • Automatyczne sprawdzanie błędów
 • Serwis Pomocy i Obsługi Klienta
 • Wszystkim tym towarzyszyłby przewodnik, aby sformalizować twoją korporację. Ten pakiet obejmuje 2-3 tygodnie realizacji.

#2. Pakiet standardowy – 149

Ten plan obejmuje wszystko z planu Basic, a także nowe funkcje, w tym

 • Wniosek IRS o EIN
 • Forma biznesowa
 • Pakiet Standard ma czas realizacji 2-3 tygodnie.

#3. Pakiet Express Premiere – $299

Dzięki pakietowi Express Premier Nolos masz dostęp do wyżej wymienionych usług oraz spersonalizowanego segregatora i pieczęci korporacyjnej Deluxe. Ponadto, zakończenie trwa około 7-10 dni roboczych ze względu na funkcję priorytetowego zgłaszania pośpiechu w Nolos zawartą w tym pakiecie.


Nolo Plusy i minusy

ZALETY

 • Łatwe składanie i dokumentacja LLC: Uruchom swoją LLC w mgnieniu oka dzięki usłudze „Zrób to sam”. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać nazwę LLC, przejść przez kilka szczegółów, wybrać plan i gotowe.
 • Mnóstwo artykułów informacyjnych i treści dostępnych na stronie Nolo: Nolo prawdopodobnie ma jedną z najbogatszych bibliotek pod względem treści i przewodników dotyczących procedur i postępowań prawnych. Przesyłaj strumieniowo bez wysiłku w dowolnym momencie. Uwaga, nie są to tylko poradniki i artykuły dla początkujących. Większość artykułów jest pisana przez prawników i prawników.
 • Wyszukuj prawników bezpłatnie: Uzyskaj pomoc od lokalnych prawników w Twojej okolicy w sprawach biznesowych i prawnych.
 • Dokumenty i oprogramowanie ułatwiające płynną działalność biznesową: Wykorzystaj oprogramowanie i dokumenty udostępnione przez Nolo.
 • Niezwykli klienci potrzebują funkcji, takich jak „Priorytetowe zgłoszenie pośpiechu”: Nolo rozumie, jak szybko chcesz, aby Twoja LLC zaczęła działać, dlatego obejmuje priorytetowe zgłoszenie pośpiechu, z którego możesz skorzystać, wybierając plan Express Premiere.

Wady

 • Nolo to przede wszystkim usługa „zrób to sam”, więc jeśli potrzebujesz być prowadzony za rękę, Nolo może nie być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
 • Poruszanie się po witrynie może być dość trudne
 • Nolo zleca na zewnątrz większość usług. W przeciwieństwie do większości usług formowania LLC, Nolo specjalizuje się tylko w formacjach LLC, podczas gdy usługi outsourcingowe, takie jak zakładanie korporacji, innym dostawcom usług tworzenia LLC.

Inne zalecane przez nas alternatywy Nolo

#1 Alternatywa – ZenBusiness

Chociaż ZenBusiness jest stosunkowo nowy w usłudze tworzenia LLC, nadal oferuje świetne funkcje. Jedna dobra rzecz ZenBusiness jest to, że jest dość przystępny cenowo w porównaniu z innymi cenami oferowanymi przez jego konkurentów. Koszt planu startowego $ 49 w porównaniu do Nolosa $ 49i kosztorysowanie planu Premium $ 249, w przeciwieństwie do Nolosa $ 299. Jednak plan pośredni (Zawodowiec dla ZenBusiness i Standard dla Nolo) pozostaje taka sama.

Poza tym, Zenbusiness oferuje również tworzenie usług korporacyjnych.

Możesz przeczytać nasze pełne Zenbusiness Przejrzyj tutaj.

$ 49

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 4500 +

zenbusiness nowe logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z ZenBusiness za jedyne $ 49. Mają 98% oceny zadowolenia klientów i ponad 4500+ zweryfikowanych recenzji.


#2 Alternatywa – IncFile

IncFile jest również wysoce zalecaną platformą do tworzenia LLC. Jeśli masz ograniczony budżet i nadal potrzebujesz najwyższej klasy usług i funkcji, możesz również wypróbować IncFile.

Pełny przegląd Incfile - Kliknij tutaj.

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś IncFile! Bezproblemowo, tanio i szybko.


Godne uwagi recenzje i oceny Nolo od Trustpilot

„Szeroko używałem Nolo w różnych kwestiach prawnych. Chociaż mam własne szablony lub mogę uzyskać do nich dostęp na bardziej wyrafinowanych stronach prawniczych, podoba mi się układ Nolo i prosty dostęp krokowy. Jedyną rzeczą, z którą się trochę natknąłem, jest to, że należy wypełnić WSZYSTKIE „puste” spacje, niezależnie od tego, czy spacje są istotne w moim konkretnym przypadku. Nie wiem, czy jest na to lekarstwo, ale chciałbym móc nakreślić linię, jeśli nie ma to związku z tym, czego potrzebuję, jeśli nie ma zastosowania.
W przeciwnym razie doskonale. Nawet to jest łatwe do obejścia. Mogę wstawić N/A w puste miejsca.
Dziękuję za nieustanną, ważną służbę społeczną!”

Tak więc,

"Złe leady, wypróbowałem ponad 60 leadów, ale żaden nie był dobry. To kompletna strata czasu i pieniędzy. Pieniądze wydane na kupowanie leadów i czas stracony na szukanie złych leadów. Tracisz na obu końcach. Do bani!”

Ogólnie rzecz biorąc, Nolo nie wydaje się otrzymywać wielu pozytywnych opinii od swoich klientów.
Ich średnia Ocena Trustpilota to tylko 1.4/5.


Final Thoughts

Utworzenie i zarządzanie spółką z ograniczoną odpowiedzialnością może być stresujące lub łatwe w zarządzaniu, w zależności od tego, jaką metodę stosujesz. Przeglądaj bogatą encyklopedię zagadnień prawnych i artykułów biznesowych Nolosa. A jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować profesjonalisty, który wysłucha i udzieli odpowiedzi na każde złożone i trudne pytanie, uzyskaj dostęp do tysięcy lokalnych prawników dostępnych na umówione spotkanie.

Dzięki dostawcy usług tworzenia firm LLC, takim jak Nolo, możesz uzyskać dostęp do profesjonalnych usług tworzenia firm z nowoczesnymi funkcjami i usługami o wartości dodanej. Chociaż Nolo zleca niektóre usługi na zewnątrz, jest więcej miejsca na modernizację!

Spójrz na nasze inne recenzje usług LLC

Przeczytaj to w innych językach:

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry