Zaktualizowano: 25 czerwca 2022 r.

Northwest Registered Agent Recenzja 2022 — Plusy i minusy oraz ogólna wartość (czy są warte twoich pieniędzy?)

Przejdź do zalet i wad Northwest

Szybki przegląd Northwest Registered Agent'Zapis utworu

Northwest Registered Agent LLC została założona w 1998 roku w Spokane w Waszyngtonie, a następnie stale zyskała reputację. Do dziś pomogli założyć około dwóch milionów firm, a ich portfolio stale się powiększa. Dążą do pełnej przejrzystości dla wszystkich swoich klientów, upraszczając proces zakładania firmy i inne usługi zarejestrowanych agentów. Każdego dnia pracują nad ponad 200 nowymi spółkami LLC, ale zawsze są gotowi przyjąć nowego klienta.

Northwest Registered Agent jest jedną z faworyzowanych firm w branży. Chociaż mogą nie być jednymi z największych, oferują dokładną i kompletną usługę LLC (w rzeczywistości jedną z najlepszych). Przyjrzymy się wielu zaletom i wadom tej firmy, jakie usługi może świadczyć i jakie są dostępne opcje cenowe.

Northwest jest jedną z naszych najwyżej ocenianych usług tworzenia LLC! Jeśli chcesz odkryć więcej opcji — przeczytaj nasz najlepszy przewodnik po usługach LLC tutaj.

Teraz, jeśli chodzi o jego nazwę — zarejestrowany agent to po prostu firma, która akceptuje usługi procesów w imieniu firmy dla firmy lub osoby. Dzięki temu mogą nie tylko świadczyć formację LLC, ale także usługę zarejestrowanego agenta jako samodzielną usługę.

Krótkie wideo na temat Northwest

Odtwarzacz YouTube

Szybki Northwest Registered Agent Podsumowanie przeglądu

Podczas tworzenia LLC bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka rzeczy, jeśli zdecydujesz się skorzystać z usługi inkorporacji. Przed zarejestrowaniem się w którymkolwiek z ich programów ważne jest, aby zrozumieć zalety i zagrożenia związane z korzystaniem z ich ofert, ich koszty oraz to, czy spełniają one Twoje wymagania. Aby pomóc Ci w nauce tego wszystkiego, ujawnimy wszystko o Northwest, w tym ich pakiety, możliwości i wyzwania, komentarze klientów oraz najczęściej zadawane pytania klientów.
Dlatego postanowiliśmy zrobić to szybko Northwest Registered Agent recenzji.

Zanim jednak przejdziemy dalej, chcielibyśmy przybliżyć Państwu aspekty, które oceniliśmy. W przypadku Northwest Registered Agent, oto te, które braliśmy pod uwagę:

 1. Proces zamawiania | 4 / 5
 2. Jak obsługa klienta? | 5 / 5
 3. Jak szybko jest? Northwest Registered Agent (Czas realizacji)? | 4.7 / 5
 4. Jaka jest ogólna cena i wartość Northwest? 4.3 / 5

Ogólnie rzecz biorąc, Northwest Registered Agent naprawdę zasługuje na ocenę 4.5/5. Mają najwyższej klasy, niezrównane wsparcie. Dość wysokie, ale bardzo elastyczne ceny i doskonałe recenzje innych firm od innych klientów oraz najwyższej klasy usługa zarejestrowanych agentów.

Niestety ich ceny wydają się odpowiadać wysokiemu standardowi obsługi klienta, co może zdenerwować klientów, zwłaszcza nowe pokolenia właścicieli firm. Chociaż nie możemy ignorować faktu, że Northwest Registered Agent nadal otrzymuje pozytywne opinie na wielu popularnych platformach, odróżniając je od mnóstwa istniejących usług tworzenia LLC.

Na razie omówimy szczegółowo każdy z tych 4 punktów w dalszej części artykułu. Jeśli jednak jesteś już przekonany – zdecydowanie możemy powiedzieć, że możesz swobodnie próbować Northwest i nie będziesz rozczarowany.

Northwest – 225 USD (lub 35 USD/mies.)

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zdobądź LLC już dziś z Northwest i uzyskaj zarejestrowanego agenta na 1 rok za darmo! Bezproblemowo i szybko.

(ZenBusiness Alternatywa) – 49 $

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś ZenBusiness! Bezproblemowe, tanie i szybkie.
Są to jedne z najwyżej ocenianych usług w zakresie stosunku jakości do ceny.

Dogłębna Northwest Recenzja i ocena = 4.5/5

Oto zestawienie niektórych kluczowych ocen usług, które naszym zdaniem są ważne dla każdej usługi LLC.

Większość ludzi nie będzie miała pojęcia, na czym polega tworzenie firmy, i nie jest to zaskakujące. Dobrą wiadomością jest to, że nie będziesz musiał się stresować próbą samodzielnego rozwiązania tego wszystkiego, ponieważ jest to sens korzystania z usługi tworzenia biznesu. Northwest Registered Agent pomaga uczynić rzeczy tak prostymi, jak to możliwe, tak szybko, jak to możliwe.

Teraz połączyliśmy kilka kluczowych aspektów naszego Northwest Registered Agent przejrzyj swój osąd.

1. Proces zamawiania = 4/5

W ramach projektu Northwest Registered Agent proces jest prosty. Po prostu wymaga podania danych biznesowych i osobistych oraz uiszczenia opłaty, a reszta ciężkiej pracy zostanie wykonana za Ciebie. Mają bardzo pozytywne recenzje klientów, ale będąc mniejszą firmą, nie ma ich tak wielu, jak ich więksi odpowiednicy.

Ich koszty i ceny są proste i przejrzyste, nie pozostawiając miejsca na zamieszanie. Firma koncentruje się na swojej głównej linii usług, bez żadnych dodatków, tworząc płynny i bezproblemowy proces rejestracji.

Dodatkowo formularze zamówień i sekcje płatności są tak nastawione, aby dać pełny obraz ceny każdej usługi. Ich portal internetowy, który wygodnie przechowuje wszystkie dokumenty LLC, jest bardzo prosty w użyciu.

Choć strona jest w pełni funkcjonalna, mogłaby być lepiej zaaranżowana – nowocześniejsza, ale nadal prosta. Chociaż witryna jest przepełniona gotowymi szablonami i doskonałymi narzędziami, ogólny układ nie jest tak przyjazny dla użytkownika, jak jego odpowiedniki w tej branży.

Cały proces może mieć różną szybkość, ale po wybraniu swojego stanu z rozwijanego menu podczas wypełniania formularza zostanie podany szacowany czas realizacji, więc przynajmniej będziesz miał pojęcie o harmonogramie procesu.

2. Obsługa klienta = 5/5

Northwestnajcenniejszym atutem jest jego doskonałe rozwiązanie dla klientów. Kiedy się zarejestrujesz, zostaniesz sparowany z lokalnym przewodnikiem korporacyjnym, który przeprowadzi Cię przez całą procedurę i zajmie się wszelkimi problemami, które mogą się pojawić. Jest to kluczowy punkt sprzedaży, ponieważ pomaga zbudować połączenie z wiarygodnym doradcą i organizacją.

Istnieje wiele różnych sposobów skontaktowania się z pomocnym i elastycznym zespołem obsługi klienta. Na ich stronie internetowej mają prosty formularz, który możesz wypełnić swoim zapytaniem, a otrzymasz stosunkowo szybką odpowiedź. Oczywiste jest, że nie jesteś traktowany tylko jako liczba, ponieważ odpowiedzi są dokładne i szczegółowe i często wykraczają poza zwykłą odpowiedź na Twoje pytanie. Dodatkowo możesz również skontaktować się z zespołem telefonicznie. The przedstawiciele poświęcą czas, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania w pełni, z najwyższą dokładnościąy.

Northwest Registered Agentjest wybitny obsługa klienta jest regularnie wymieniana w recenzjach i opiniach. Podczas gdy kilka konkurencyjnych firm w tej branży rozważa outsourcing obsługi klienta, a nawet współpracuje z zagranicznymi centrami telefonicznymi, NorthwestPoważne zaangażowanie firmy w zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta zdecydowanie wyróżnia się, ponieważ ich obsługa klienta nie jest zatrudniana za granicą i jest szkolona i zarządzana w ich siedzibie.

Northwest Registered Agent Usługi LLC są cena dość wysoka, ale moim zdaniem — świetne wsparcie to uzasadnia.

3. Czas realizacji = 4.7/5

Szybkość Northwest usługa w dużej mierze zależy od stanu, w którym planujesz utworzyć swoją LLC. Po wybraniu swojego stanu z listy rozwijanej platformy, szacowany czas realizacji pojawi się na ekranie. W niektórych przypadkach czas przetwarzania może trwać zaledwie kilka dni roboczych, podczas gdy w innych może to potrwać do 3-5 tygodni. Ponieważ większość stanów oferuje przyspieszoną obsługę za opłatą, w formularzu zamówienia zostaną uwzględnione dwa czasy realizacji.

Pomimo różnych terminów dostawy, Northwest Registered Agent sam w sobie działa naprawdę świetnie i szybko, więc twoją główną troską powinni być urzędnicy państwowi, ponieważ Northwest zdecydowanie zapewnia usługi na najwyższym poziomie. W wyniku ich „Default Expedited LLC Filing” są one jedną z najszybszych usług formowania w branży. Dzięki temu wszystkie zamówienia są traktowane jako pilne zamówienia, które są składane tego samego dnia, w którym zostały złożone.

4. Inne usługi i całkowita wartość = 4.3/5

Są jedynym zarejestrowanym agentem, który lokalnie zeskanuje każdy otrzymany dokument. Zostanie zeskanowany w biurze obsługi bezpośrednio na Twoje konto, na które trafią Twoje dokumenty. Celem tego procesu jest zapewnienie zadowolenia klienta i poprawa kontroli jakości.

Zarejestrowane usługi agentów muszą tylko skanować pocztę państwową i prawną, ale Northwest wykracza poza tę usługę, skanując również zwykłą pocztę biznesową bez dodatkowych opłat. Żadnych e-maili ani wiadomości od klientów lub inwestorów, którzy próbują skontaktować się z Twoją firmą za pośrednictwem Northwest Registered Agent prześlizgnie się przez siatkę.

Jeśli jesteś klientem Northwest Zarejestrowana usługa, możesz korzystać z darmowe narzędzia online. Dane firmy będziesz musiał wprowadzić tylko raz, ponieważ te same dane zostaną uzupełnione za każdym razem, gdy wypełnisz formularz. Będziesz także mieć dostęp do kopii online wszystkich przedmiotów, które firma kiedykolwiek zeskanowała w Twoim imieniu.

Ogólnie rzecz biorąc — to zdecydowanie jedna z naszych najbardziej ulubionych usług (nawet biorąc pod uwagę ich ponadprzeciętną cenę). Ale to nie bez ZALETY. Na pewno dostajesz to, za co płacisz i trochę więcej.

Za 225 USD lub 35 USD miesięcznie — otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz + bezpłatną usługę zarejestrowanego agenta przez cały rok. Alternatywnie możesz wybrać plan płatności za jedyne 35 USD miesięcznie i uzyskać wszystko, czego potrzebujesz bez rozbijania banku.

Nasza ogólna ocena Northwest: 4.5 / 5

Już od 35 USD + opłaty stanowe

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.5 / 5
Liczba recenzji: 890 +

northwest-logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z Northwest! Mają niezrównaną obsługę klienta i tworzenie firmy doświadczenie. 9 na 10 osób poleca Northwest Registered Agent. Nie należy do najtańszych, ale na pewno dostajesz to, za co płacisz.


Jak jest Northwest Registered Agent Różni się od innych dostawców usług LLC?

Biznes prowadzony jest uczciwie i we właściwy sposób. Northwest odróżnia się od innych agencji tym, że całkowicie transparentny dla swoich klientów. Nie ma ukrytych opłat, żadnych rzeczy do sprzedaży wykonanie skryptu, brak numerów wewnętrznych gdy próbujesz złapać prawdziwą osobę i niezrównane wsparcie jest podane, nigdy nie denerwując.

Wielkość firmy może mieć znaczenie i Northwest jest idealnie dopasowany. Nie jest za mały, żeby nie cieszył się renomą, ale też nie tak duży, żeby jego klienci to tylko liczba. Jest to idealny mały i średni rozmiar, co oznacza, że ​​może zapewnić zarówno spersonalizowaną, jak i niezawodną obsługę.

Jeśli chodzi o prywatność, Northwest Registered Agent nie zawiodę Cię. Nigdy nie sprzedają Twoich danych ani nie udostępnią ich innym stronom trzecim. Nie musisz nawet wyrażać zgody, aby upewnić się, że Twoje dane są prywatne, ponieważ domyślnie prywatność jest automatyczna.


Plusy i minusy Northwest

ZALETY:

 • Jedna z największych zalet Northwest Registered Agent jest ich obsługa klienta nie ma sobie równych. Nie przekazujesz się od osoby do osoby, jak wiele innych usług obsługi klienta, prawdopodobnie pierwsza osoba, z którą porozmawiasz, będzie w stanie odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania. Starają się utrzymywać wsparcie w firmie, a każda osoba jest profesjonalnie przeszkolona.
  Chociaż Northwest Registered Agent ma bardzo niewiele ocen online niż większość konkurentów z branży, duża część z nich jest doskonała. Rzeczywiście, zarówno Google, jak i Better Business Bureau wystawiają organizacji wysokie oceny. Klienci chwalą prostotę usługi, szybki czas realizacji, a przede wszystkim przyjazną postawę i wydajność zespołu obsługi klienta.
  Northwest, wraz z zespołem przewodników korporacyjnych lub specjalistami w tworzeniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, może również służyć Państwu wszelkimi obawami dotyczącymi tworzenia firmy, niezależnie od tego, czy jest to konkretny, czy ogólny.
 • Nie ma żadnych ukrytych opłat, upsell ani innych mylących pakietów, co oznacza, że ​​płacisz więcej, niż początkowo sądziłeś.
  To co widzisz Jest Tym Co dostajesz. Inne firmy mogą próbować Cię wykorzystać i nakłonić Cię do zapłacenia większej kwoty za rzeczy, których prawdopodobnie nie potrzebujesz, ale Northwest Registered Agent utrzymuje rzeczy ładne i proste. Wyraźnie żyją zgodnie ze swoim pseudonimem.
  W przeciwieństwie do większości konkurentów, Northwest Registered AgentWitryna 's nie zapewnia żadnych zbędnych opcjonalnych produktów na każdym etapie, kładąc większy nacisk na cały proces bez rozpraszania się.
 • Firma dokłada wszelkich starań, aby chronić wszystkich swoich klientów, co oznacza, że ​​nie sprzedaje informacji stronom trzecim, jak robi to wiele innych firm.
  Opracowali swoje praktyki biznesowe w oparciu o ich politykę, domyślną prywatność, która zapewnia, że ​​wszelkie informacje lub dane, które im dostarczysz, nigdy nie przekroczą ich, co może być ogromnym komfortem dla wielu osób.
  Osiągają to, nie kontaktując się ze stronami trzecimi, ograniczając dostęp do Twoich danych do pracowników wewnętrznych, nigdy nie gromadząc od Ciebie danych osobowych, chyba że jest to wymagane do przetwarzania transakcji i nie tylko. Oznacza to również, że nie będziesz otrzymywać irytujących połączeń spamowych ani wiadomości e-mail.
 • Istnieje wiele gratisów, które są wrzucane dzięki usłudze zarejestrowanego agenta i usłudze tworzenia LLC, co może być prawdziwym dodatkiem. Otrzymasz przypomnienia o rocznych raportach, jeśli Twoja spółka LLC ma roczne zgłoszenie, oszczędzając ci kłopotów z próbą zapamiętania siebie następnym razem, gdy jest to należne. W ten sposób nie ma szans na zamknięcie go przez państwo z powodu braku zgłoszenia.

Oferta specjalna! Zarejestruj swoją spółkę LLC w Northwest dzisiaj! Bezproblemowe, najwyższej klasy wsparcie i 100% gwarancja.

Wady:

 • Cena.
  225 USD plus opłaty stanowe, Northwest Registered Agent zdecydowanie nie jest najbardziej opłacalną opcją. Chociaż otrzymujesz świetną obsługę? Northwest, nie można zaprzeczyć, że ma wyższą cenę w porównaniu z niektórymi z jego najlepszych konkurentów. Jeśli masz napięty budżet, może to nie być najlepsza firma, z którą możesz się wybrać, ponieważ przekonasz się, że istnieje wiele bardziej przystępnych cenowo opcji. Jeśli przyjrzymy się jego odpowiednikom, zobaczymy, że istnieją tańsze rozwiązania formacyjne LLC o doskonałej funkcjonalności za mniej niż 40 USD.
 • Chociaż dla wielu nie będzie to duży problem, jeśli jesteś jedną z tych osób, które lubią czytać dużo recenzji o produkcie lub usłudze przed zainwestowaniem, to właśnie tutaj Northwest nie wystarcza. Jako mniejsza firma ma znacznie mniej recenzji klientów zewnętrznych w Internecie. Może to być spowodowane odmową współpracy z osobami trzecimi. Chociaż może to nie oznaczać, że jest gorszy od innych, może nie zapewnić potencjalnym klientom spokoju ducha, którego potrzebują, aby zapłacić, i może wpłynąć na potencjalnych klientów i czytelników, aby ich nie brali pod uwagę.

Northwest Registered Agent Ceny i koszty

Z Northwest Registered Agent, istnieje tylko jedna możliwość założenia firmy. Prostota tego i bezpośredni charakter usługi to jeden z głównych powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na to Northwest. Wiesz, co dostajesz. Nie ma żadnych dzwonków i gwizdków ani dodatków, zapewniają dokładnie to, czego potrzebujesz, i nie wrzucaj niczego, czego nie potrzebujesz, i nie naliczaj za to premii.

Pakiet podstawowy (225 USD + opłaty państwowe)

(możliwa miesięczna opcja ~ 35 USD/mies.)

northwest wycena

Ich pakiet LLC Filing kosztuje 225 USD plus opłata stanowa, a za to zrobią wszystkie niezbędne dokumenty ze stanem, które są potrzebne do założenia firmy, oprócz ich regularnej usługi zarejestrowanego agenta. Sama usługa zarejestrowanego agenta kosztuje zwykle 125 USD rocznie, więc otrzymanie całego roku za stałą cenę to prawdziwy bonus i coś, czego nie można często zobaczyć. Oto zestawienie tego, co otrzymasz za tę cenę:

Co otrzymasz dzięki ich pakietowi usług?

 • Upewnią się, że nazwa LLC, której chcesz użyć, jest nadal dostępna, przeszukując oficjalną bazę danych biznesowych stanu. Następnie poinformują Cię, jeśli stwierdzą, że nazwa została już zastrzeżona przez inną firmę lub osobę.
 • Jak wspomniano wcześniej, zajmą się wszystkimi dokumentami niezbędnymi do nakreślenia podstawowej działalności firmy. W ten sposób państwo będzie mogło oficjalnie utworzyć nową spółkę LLC. Po przygotowaniu dla Ciebie dokumentów, złożą je z wymaganym stanem.
 • Zadaniem zarejestrowanego agenta jest odbieranie ważnych dokumentów prawnych w imieniu Twojej LLC, a następnie przekazywanie ich Tobie. Każda LLC w Ameryce musi to mieć i rok tej usługi w cenie pakietu początkowego. Po upływie pierwszego roku możesz odnowić tę usługę za 125 USD rocznie, chociaż nie musisz tego robić, jeśli wolisz zmienić firmę.
 • Umowa operacyjna nie jest czymś, co jest potrzebne od LLC, ale nadal jest dostarczany przez Northwest. Chociaż nie jest to obowiązkowe, nadal jest wysoce zalecane. Zasadniczo jest to dokument, który opisuje, w jaki sposób będzie działać Twoja LLC i pokazuje strukturę własności.
 • Będziesz mógł używać ich adresu jako oficjalnego adresu firmy, więc wszystkie dokumenty rządowe, które w przeciwnym razie zostałyby do Ciebie wysłane, zostaną im przesłane. W ten sposób Twoje dane osobowe nie będą musiały być udostępniane publicznie i nie zostaniesz zasypany pocztą, z której ludzie mieli dostęp do Twojego adresu. Powinieneś zauważyć, że ilość otrzymywanych wiadomości-śmieci znacznie się zmniejszy.
 • Każdy dokument, który otrzymają w Twoim imieniu, zostanie dla Ciebie zeskanowany, a nie tylko te, do których skanowania mają prawo. Są jedynym zarejestrowanym agentem w kraju, który podejmuje ten dodatkowy wysiłek dla swoich klientów bez dodatkowych kosztów.

Inne korzyści zawarte w ich pakiecie formacyjnym LLC

Zawarte w pakiecie, aby pomóc w uruchomieniu firmy, będą również oferować wstępne uchwały, świadectwa akcyjne korporacyjne i regulaminy korporacyjne. To naprawdę świetny pakiet, zapewniający wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, i nie mylić rzeczy z dodatkowymi usługami, od których nie będziesz musiał zaczynać, wszystko za jedną świetną cenę.

Opcjonalne dodatki z cenami

To jest pakiet podstawowy, ale jeśli chcesz, masz również możliwość zakupu niektórych dodatków. Żaden z tych dodatków nie jest obowiązkowy, a firma nie będzie Cię sprzedawać ani przekonywać do ich zakupu, jest to całkowicie Twój wybór i wszystkie dodatkowe dodatki będą wyraźnie reklamowane jako takie.
Mogą oferować wiele przydatnych dodatków, takich jak wirtualne biuro dla Twojej firmy, konta bankowe firmowe, umowy operacyjne i tak dalej.
Oto niektóre bardziej szczegółowo:

 • Northwest poda federalny numer identyfikacji podatkowej za dodatkowe 50 USD. Ta liczba oznacza, że ​​Twoja firma będzie mogła zatrudniać pracowników, otwierać firmowe konta bankowe i wiele innych rzeczy, które firmy prawdopodobnie będą musiały zrobić w pewnym momencie. Za tę opłatę firma uzyska ją dla Ciebie, oszczędzając Ci kłopotów.
 • Za $ 9 miesięcznie, Northwest Registered Agent otrzymasz drugi numer telefonu do wykorzystania w Twojej firmie. Może to być bardzo pomocne narzędzie do Twojej dyspozycji, ponieważ Twoja linia osobista będzie prywatna, ale wszelkie połączenia na ten numer będą nadal przekazywane do Ciebie.
 • Za 100 USD rocznie wypełni za Ciebie zgłoszenie zgodności za ten rok.
 • Możesz również zamówić usługę zarejestrowanego agenta premium jako samodzielna opcja za 125 USD rocznie.
 • Zgłoszenie zgodności: $ 100
 • Zgłoszenie EIN: $ 50
 • Zgłoszenie S Corp: $ 50
 • Przekazywanie poczty: $ 40 / miesiąc
 • Wirtualne biuro: $ 49 / miesiąc
 • Zaświadczenie o dobrym stanie: $ 50
 • Poświadczona kopia Artykuły organizacji: $ 55
 • Fizyczne materiały korporacyjne: $ 15– $ 100
 • Zasięg agenta przewozowego: $ 125 / rok
 • Rejestracja FCC: $ 125 / rok

Recenzje osób trzecich o Northwest (Z Trustpilot, BBB i innych)

Ogólna ocena i recenzje klientów zarejestrowanego agenta NW są całkiem dobre. Zdecydowanie błyszczą na polu obsługi klienta. A oto kilka Northwest Registered Agentopinie prawdziwych ludzi na BBB, Trustpilot i nie tylko.

 • Northwest Średnia ocena BBB — 4.29/5 (Odwiedź ich profil BBB).
 • Northwest ma całkiem dobre recenzje klientów na Reddit. Ale subreddity są dość rozproszone, więc musisz przejść wątek po wątku, aby mieć ogólny pomysł.
 • Northwest Registered Agent wydaje się, że nie ma żadnych recenzji na temat ConsumerAffairs.
 • Mają całkiem niezłe opinie na temat Yelp (odwiedzić NorthwestStrona Yelp).
 • Wreszcie, Northwest ma pomocne i bardzo dobrze napisane referencje w opiniach Google (sprawdź je tutaj).

Ponadto mówi się o kilku prawdziwych ludziach Northwest usługi (ze zrzutami ekranu):

Northwest recenzja truspilot

"Bardzo doskonały zarejestrowany agent i usługa tworzenia firmy. korzystałem z innych i Northwest był najlepszy. Jest tylko trochę droższy niż przeciętny dostawca i całkowicie tego wart. Obszar konta jest fajny, a wsparcie jest responsywne / kompetentne. Zasoby na stronie są przydatne. A usługa zarejestrowanego agenta obejmuje podstawowe przekazywanie poczty (z ograniczeniami, które dla mojej firmy są w porządku i oszczędzają mi potrzeby skrzynki pocztowej). Kocham ich."

"Northwest registered Agent był niesamowitą siłą w tworzeniu mojej LLC i uzyskaniu mojego numeru EIN. Byli cierpliwi w wyjaśnianiu i udzielaniu wskazówek. Nie są denerwujące i robią wszystko, co w ich mocy, aby doświadczenie było łatwe i bezbolesne. Możliwość płacenia w miesięcznych płatnościach za zgłoszenie i usługi LLC to kolejna niesamowita cecha tej firmy. Gorąco polecam ten biznes każdemu, kto chce założyć swoją pierwszą LLC lub firmę. Ci faceci i dziewczęta są po prostu wspaniali! Nie mógłbym prosić o więcej!"

Aaron northwest Recenzja bbb
Przegląd Ladora northwest bbb

"Cześć Ladora, miałem okazję skoordynować działania z naszym zespołem ds. składania wniosków i wygląda na to, że z powodu błędu pisarskiego w zamówieniu na dokumenty PA została użyta nieprawidłowa nazwa firmy. Nasz zespół ds. składania wniosków bezpłatnie złoży artykuły zmieniające w Departamencie Stanu PA w celu poprawienia nazwy firmy. Z pewnością powiadomimy Cię, gdy tylko otrzymamy kompletną poprawkę, składaną z powrotem ze Stanu. Bardzo przepraszam za wszelkie związane z tym niedogodności. Daj nam znać, jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości. Wszystkiego najlepszego, Miles DeMarco Corporate Guide Northwest Registered Agent LLC Wielkie dzięki za darmową korektę nazwy firmy… tak wielka ulga, co ważniejsze, napiszę recenzję podkreślającą, dlaczego wybraliśmy NWR i jest to warte ceny b/c jakości obsługi klienta nie ma sobie równych! Nie ma ja w drużynie!?? Dr LaDora Matthews, LPC"

"Jestem bardziej niż zadowolony z dotychczasowej obsługi. Nadal będę korzystać z tej firmy do moich potrzeb biznesowych. Obsługa klienta jest świetna."

Edward Northwest recenzja bbb

Kiedy powinieneś i nie powinieneś używać Northwest Registered Agent?

Po tym wszystkim, co Ci ujawniliśmy, musisz dobrze wiedzieć, kiedy i kiedy nie korzystać z usług Northwest Registered Agent. W rezultacie, zebraliśmy dodatkowe powody lub sytuacje, abyś je lubił lub nie lubił. Więc powinieneś użyć Northwest albo nie?

Mogą nie odpowiadać wymaganiom każdego klienta, ale zawierają aspekty, które mogą być dla Ciebie idealne, jeśli weźmiesz pod uwagę następujące kwestie:

Northwest Registered Agent JEST DLA CIEBIE...

 • jeśli chcesz mieć do czynienia z firmą, która otrzymuje tylko pozytywne recenzje i referencje,
 • jeśli chcesz, aby firma bez bzdur z mniejszą liczbą dodatków niż inni dostawcy formacji LLC wydawała się podkreślać; oraz
 • jeśli potrzebujesz jedynej w swoim rodzaju i wysokiej jakości obsługi klienta, a także pełnego roku usługi zarejestrowanego agenta.

Northwest Registered Agent is Nie dla Ciebie...

 • jeśli masz ograniczony budżet, ponieważ istnieją organizacje, które świadczą usługi tworzenia LLC z roczną usługą zarejestrowanego agenta, prosząc o znacznie mniejsze pieniądze i mają one większy wpływ na opinie klientów niż Northwest;
 • jeśli wolisz bardziej doświadczonego dostawcę usług LLC;
 • jeśli chcesz mieć więcej pakietów do wyboru i więcej sposobów na personalizację zamówienia lub aplikacji; oraz
 • jeśli do tej pory nie jesteś pod wrażeniem tego, czego dowiedziałeś się o ich działalności i oferowanych przez nią usługach.

Jaka jest ogólna wartość Northwest Registered Agent?

Oferta specjalna! Zarejestruj swoją spółkę LLC w Northwest dzisiaj! Bezproblemowa, najwyższej klasy obsługa i 100% gwarancja. (Tanie miesięczne raty)

W porównaniu z innymi najlepszymi usługami tworzenia biznesu, Northwest znajduje się na wyższym końcu skali cenowej, chociaż otrzymujesz dużo za początkową inwestycję. Pakiet formacji bazowej zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, ale dobra usługa ma zwykle wyższą cenę. Niższe od innych usług w branży jest fakt, że będą nadal służyć jako zarejestrowany agent w pierwszym roku, co jest wliczone w cenę. Fakt ten jest stosunkowo niższy niż w przypadku wielu konkurencyjnych usług.

Jak mówią, dostajesz to, za co płacisz, i to jest bardzo prawdziwe w przypadku Northwest Registered Agent. Być może płacisz nieco wyższą cenę, ale otrzymasz dokładną i renomowaną usługę za swoje pieniądze.

Całkowita wartość Northwest: 4.5/5 – Wspaniały!


Główni konkurenci i alternatywy Northwest Registered Agent

Alternatywa nr 1: ZenBusiness

$ 49

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 4000 +

zenbusiness nowe logo

Formularz i LLC dzisiaj z ZenBusiness - nr 1 Northwestalternatywa za jedyne 49 dolarów. Mają 98% oceny zadowolenia klientów i ponad 4000+ zweryfikowanych recenzji. Sprawdź nasze pełny przegląd Zenbusiness tutaj.

Alternatywa nr 2: Nieurzędnik

0 USD+Opłaty stanowe

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 4500 +

logo inwalidztwa

Utwórz spółkę LLC już dziś z IncAuthority już od 0 USD + opłaty stanowe. To jedna z najbardziej znanych usług, oferująca wiele wspaniałych doświadczeń klientów. Tutaj jest pełna recenzja IncAuthority.


Najczęściej zadawane pytania O nas Northwest


Ostatnie myśli włączone Northwest

Bardzo polecam korzystanie Northwest jeśli potrzebujesz firmy, która pomoże w utworzeniu Twojej LLC. Są bez wątpienia jednymi z najłatwiejszych w użyciu i mają najlepszą obsługę klienta w branży, co z pewnością jest mocną kombinacją.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić ich pakiety i zacznij tworzyć swoją LLC z Northwest już dziś.

Chociaż nie są jedną z najbardziej znanych firm, robią wszystko, co może zrobić każda firma wysokiego szczebla, a czasem nawet więcej. Northwest konsekwentnie osiągał lepsze wyniki od prawie wszystkich konkurencyjnych firm, w szczególności LegalZoom, Incfile, ZenBusiness, dzięki indywidualnemu podejściu Corporate Guide, udowadniającemu ich niezawodność i zaangażowanie.

Nawet jeśli Northwest nie jest najtańszy z wielu innych i nie uwzględnia niektórych dodatków, które oferuje wiele innych firm, odkryjesz, że jest gotowa świadczyć usługi najwyższej jakości, jeśli będziesz rozwodzić się nad jej kompetencjami i kluczowymi usługami, które świadczy.

Ostatecznie, Northwest Registered Agent to sprytne rozwiązanie do założenia firmy, do składania przez LLC i sporządzania dokumentacji prawnej, a także dla zarejestrowanego agenta i usług zgodności. Ich przyjazna dla użytkownika platforma internetowa, przystępne ceny oraz przejrzysty i odpowiedzialny model biznesowy sprawiają, że warto z nimi pracować. Northwest nawet priorytetowo traktuje bezpieczeństwo i poufność swoich klientów jako główny nacisk w swoich działaniach. Jednak wybór odpowiedniej firmy do swoich potrzeb to osobista decyzja, która będzie zależeć od wielu czynników, w tym od ceny usługi. Jeśli zdecydujesz się użyć Northwest Registered Agent jako Twoja internetowa usługa korporacyjna, w żaden sposób nie pożałujesz swojej decyzji

Utwórz spółkę LLC z Northwest Registered Agent Dzisiaj

Ocena: 4.5 gwiazdki na 5

Northwest Registered Agent

Najlepsza na rynku obsługa klienta i szybka, bezproblemowa formacja LLC

Sprawdź inne recenzje usług LLC oprócz Northwest Registered Agent

Przeczytaj to w innych językach:

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry