Zaktualizowano: 25 czerwca 2022 r.

Rocket Lawyer Recenzja - uczciwy przegląd, zalety i wady (i ich alternatywy)

Skocz do Rocket Lawyer alternatywy

Rocket Lawyer Przejrzyj polecany obraz

Rocket Lawyer na przestrzeni lat pomógł ogromnej liczbie firm utworzyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i pomimo silnej konkurencji, pozostaje jedną z najpopularniejszych usług tworzenia LLC. Przyjrzymy się zaletom i wadom Rocket Lawyer, a także zapoznaj się z recenzjami i alternatywami, które pomogą Ci zdecydować, czy Rocket Lawyer jest dla Ciebie.

A jeśli naprawdę chcesz poznać wszystkie najlepsze możliwe alternatywy — przeczytaj nasz najlepszy przewodnik po usługach LLC tutaj.

Rocket Lawyer Przegląd

Rocket Lawyer różni się nieco od innych usług tworzenia LLC lub usług zarejestrowanych agentów, ponieważ jest to przede wszystkim serwis prawny, oferując swoim licznym klientom różnorodną pomoc prawną (m.in. utworzenie LLC). Usługi są dostępne zarówno dla małych firm, jak i osób fizycznych, a jedną z oferowanych przez nich usług jest tworzenie LLC. Założona w 2008 roku, szybko stała się dużym graczem w obszarze usług prawnych, pomagając ponad 20 milionom firm.

Oprócz tworzenia LLC, firma oferuje również pomoc w tworzeniu niestandardowych dokumentów prawnych i umów, dokona przeglądu różnych dokumentów i umów oraz zaoferuje telefoniczną sesję porad prawnych z prawnikami, aby wymienić kilka dodatkowych usług.  

Jeśli potrzebujesz tylko jednej usługi, możesz wykupić każdą usługę za jednorazową opłatą, jeśli jednak zamierzasz korzystać z wielu usług, najbardziej opłacalnym sposobem jest wykupienie miesięcznego planu członkostwa.

Szybki Rocket LawyerWynik 's = 7/10

Podczas przeglądania Rocket Lawyer wzięliśmy pod uwagę te 4 główne punkty:

 1. Jak tam ich obsługa klienta? = 8 / 10
 2. Jaka jest ich cena i ogólna wartość? = 6 / 10
 3. Ich wiarygodność i łatwość użytkowania = 7 / 10
 4. Rocket Lawyerszybkość obsługi = 8 / 10

Jak widać — na podstawie tych punktów kryteriów, Rocket Lawyer zdobył około 7 na 10. Omówimy te punkty bardziej szczegółowo poniżej.

Przede wszystkim powinieneś wybrać Rocket Lawyer jeśli planujesz skorzystać z dodatkowych usług prawnych oprócz samych wniosków LLC. Niektóre z nich to konsultacje prawne z prawnikiem, pobranie szablonów formularzy prawnych i złożenie innych niezwiązanych dokumentów prawnych.

Firma miała ostatnio całkiem dobre recenzje i informacje zwrotne, ponieważ najwyraźniej starali się poprawić na tym froncie i oczyścić nie tak wspaniałą przeszłość.

Jednak ich ceny są dość drogie, jeśli potrzebujesz tylko usługi rejestracji LLC i uważamy, że istnieją lepsze alternatywy.

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i załóż spółkę LLC już dziś z Rocket Lawyer! Szybka konfiguracja i brak bólu głowy.

ZenBusiness (Zalecana alternatywa)

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś ZenBusiness! Bezproblemowe, tanie i szybkie.
Są to jedne z najwyżej ocenianych usług w zakresie stosunku jakości do ceny.

Plusy i minusy Rocket Lawyer

ZALETY

 • Rocket Lawyer oferuje fantastyczną obsługę klienta. Istnieje wiele sposobów skontaktowania się z firmą, takich jak telefon, e-mail i korzystanie z pomocy na czacie na żywo. Gdy skontaktujesz się z pytaniem, przedstawiciele zrobią wszystko, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie, zamiast zasypywać Cię dodatkowymi produktami. Czas obsługi klienta jest również bardzo przystępny, ponieważ możesz je uzyskać od 9 rano do 9:XNUMX czasu wschodniego.
 • Jeśli chcesz skorzystać z ich usług prawniczych, możesz sprawdzić, czy jest to odpowiednie dla Ciebie, korzystając najpierw z Bezpłatna wersja próbna 7-day. Jeśli nie podoba Ci się sposób, w jaki działają, możesz przerwać okres próbny w dowolnym momencie bez konieczności płacenia ani grosza. Pamiętaj, że w legalnej pracy 7 dni to prawie nic, ale i tak da ci dobrą szansę sprawdzenia, czy podobają ci się oferowane przez nich funkcje.
 • Firma regularnie otrzymuje dobre opinie od wielu swoich klientówi wiele dobrych recenzji na temat zabytków recenzji innych firm, na które zawsze warto zwrócić uwagę, decydując się na wybór między różnymi firmami.
 • Oprócz tworzenia LLC, możesz uzyskać wiele usług prawnych online, co jest idealnym rozwiązaniem dla nowych właścicieli start-upów, których nie zawsze stać na to, ile pobierają prawnicy.

Wady

 • W porównaniu z wieloma firmami są dość drogie. Nawet jeśli korzystasz z ich miesięcznej opłaty, a następnie chcesz założyć LLC, będziesz musiał zapłacić sporą jednorazową opłatę oprócz miesięcznej.
 • Chociaż obsługa klienta jest dobra, nie jest dostępny w weekendy. Jako nowa firma może być trudno utrzymać regularne godziny pracy, więc jeśli będziesz potrzebować pomocy poza poniedziałkiem do piątku, będziesz sam.

Rocket Lawyer'Struktura cenowa

Rocket Lawyer różni się nieco od tych firm, które oferują tworzenie LLC jako główną usługę. Mimo że Rocket Lawyer tworzy LLC, oferuje również szeroki wachlarz innych usług prawnych. Firma pobiera 99.99 USD za utworzenie LLC, i chociaż nie jest to ogromna ilość pieniędzy w świecie prawniczym w porównaniu z innymi usługami tworzenia LLC, jest to droższa strona. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obszerne ceny na ich stronie internetowej.

Jako osoba niebędąca członkiem, po uiszczeniu opłaty w wysokości 99.99 USD za usługę tworzenia LLC, otrzymasz:

 • Złożenie statutu organizacji. Zostaną one przekazane do twojego stanu utworzenia, który z kolei stworzy twoją nową firmę. To jest główny krok w tworzeniu Twojej LLC.
 • Firma zapewnia przechowywanie dokumentów online, które jest bardzo łatwo dostępne i oznacza, że ​​będziesz mieć dostęp do kopii dokumentów założycielskich o każdej porze dnia i nocy.
 • Oprócz umożliwienia łatwo uzyskać dostęp do artykułów organizacji online, wypełnione dokumenty również zostaną do Ciebie wysłane pocztą, dzięki czemu będziesz mieć też papierowe kopie.
 • Dodatkową korzyścią jest to, że firma oferuje wyszukiwanie dostępności nazwy firmy, co oznacza, że ​​przejrzą bazę danych nazw firm w Twoim stanie, aby sprawdzić, czy ta, którą chcesz, została już zajęta, czy nadal jest dostępna do użycia.

Innym sposobem korzystania z usługi tworzenia LLC jest miesięczna opłata abonamentowa. Dzięki temu usługa tworzenia LLC jest bezpłatna tylko wtedy, gdy jesteś nowym członkiem. To usługi prawne subskrypcja to 39.99 XNUMX $i jest to opcja, którą powinieneś wybrać, jeśli interesują Cię inne usługi oferowane przez firmę. Nie ma żadnej różnicy między usługą tworzenia LLC, którą otrzymasz jako członek lub osoba niebędąca członkiem, i możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Wraz z subskrypcją otrzymasz ogromną liczbę dodatkowych funkcji, których pełną listę można znaleźć na stronie internetowej firmy, ale poniżej wymieniono niektóre z głównych funkcji, które możesz uzyskać:

 • Możliwość tworzenia szeregu dokumentów prawnych, z których wszystkie są dostarczane z funkcją Document Defence. Następnie możesz podpisywać, udostępniać, pobierać i drukować te dokumenty w razie potrzeby.
 • Możesz zadać prawnikowi wszelkie pytania prawne, jakie możesz mieć.
 • Masz prawo do 30-minutowej konsultacji w każdej nowej kwestii prawnej.
 • Zniżki na inne usługi adwokackie i usługi zarejestrowanego agenta.

$ 99

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.3 / 5
Liczba recenzji: 2333 +

Rocket Lawyer logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z RocketLawyer od 99 $ + opłaty państwowe. Mają świetną ocenę zadowolenia klientów i ponad 2333 zweryfikowanych recenzji.


Dokładny przegląd Rocket Lawyer i to cechy

Ich obsługa klienta | 8/10

Ogólnie rzecz biorąc, obsługa klienta świadczona przez Rocket Lawyer jest dobra. Istnieje kilka sposobów na nawiązanie kontaktu, w tym telefon, wysyłając wiadomość e-mail lub korzystając z usługi czatu na żywo. Chociaż nie są one otwarte dla obsługi klienta w weekendy, są dostępne przez długi czas w dni powszednie, ponieważ można się z nimi skontaktować w godzinach od 9:9 do XNUMX:XNUMX.

Telefon jest odbierany bardzo szybkoi natychmiast skontaktujesz się z kompetentnym przedstawicielem klienta, który udzieli odpowiedzi na Twoje pytania. Jeśli preferowaną metodą komunikacji jest e-mail, prawdopodobnie otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin. Opcja czatu na żywo nie jest tak dobra, jak niektóre inne usługi czatu na żywo, ponieważ najpierw spróbują zaoferować powiązane, wstępnie napisane pytania i odpowiedzi dotyczące słów kluczowych, które wpisujesz do czatu na żywo.


Cena

Ceny i ogólna wartość | 6/10

Można śmiało powiedzieć, że w porównaniu z innymi alternatywami — Rocket Lawyer jest dość drogi. Ich podstawowy pakiet zaczyna się od 99 $.

Więc jeśli chcesz tylko stworzyć LLC — Northwest or Zenbusiness jest zdecydowanie lepszym wyborem.

Mimo że, Rocket Lawyer ma swoje zalety, jeśli chodzi o inne usługi prawne, które świadczą. Dodatkowo możesz uzyskać miesięczną subskrypcję i uzyskać niektóre z ich usług w dowolnym momencie na żądanie. Zawierają również szablony dokumentów prawnych i tak dalej.


Łatwość użycia-1

Ich wiarygodność i łatwość użycia | 7/10

Jak wspomnieliśmy Rocket Lawyer została założona w 2008 roku – w jednym z najtrudniejszych ekonomicznie czasów. Może dlatego zdecydowali się na „innowację” i oferowanie na rynku usług prawnych dla przeciętnych ludzi i małych firm. Dobrze sprawdził się stosunkowo tani model oparty na subskrypcji.

Głównie mają sporo pozytywnych opinii i referencji od klientów. Chociaż zdarzały się złe czasy, kiedy zdecydowali się zaoferować bezpłatne wersje próbne i prawdopodobnie umieścili „zbyt mały” drobny druk, który musiał wyjaśnić, że klient zostanie automatycznie obciążony po zakończeniu okresu próbnego.

Teraz wydaje się, że nie ma żadnych znaczących problemów. The Rocket LawyerSama strona ładuje się dość szybko i jest łatwa w użyciu.

Proces zamawiania jest dość prosty, ale trochę długi, ponieważ musisz przejść przez każdy z ich „dodatków”, aby złożyć zamówienie. Niektórzy klienci mogą pomylić to z irytującym upsellingiem. Dlatego przyznaliśmy mu 7 punktów na 10.

Prędkość Rocket Lawyer'Serwis | 8/10

Podobnie jak w przypadku większości usług tworzenia LLC, czas realizacji jest różny w zależności od stanu, w którym zakładasz swoją LLC. Jeśli chcesz poznać czas realizacji, musisz przejść przez pewien proces, który polega na przejrzeniu formularza zamówienia, aż dotrzesz do strony, na której przyspieszysz swoje zamówienie.

Niektóre firmy oferują czas realizacji przed koniecznością wypełnienia jakichkolwiek formularzy, więc jest to dość długi proces, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się nie iść z firmą, jeśli nie jesteś zadowolony z tego, jak długo to potrwa.


Is Rocket Lawyer Odpowiedni dla Ciebie?

Jest kilka rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, zanim zdecydujesz, czy Rocket Lawyer jest właśnie dla Ciebie. Szukasz tylko usługi tworzenia LLC? A może chcesz pełny pakiet?

Jeśli jedyną rzeczą, której szukasz, jest usługa tworzenia LLC, to Rocket Lawyer może nie być najlepszą opcją (zobacz nasze polecane alternatywy). Są inni, którzy robią to samo w znacznie bardziej przystępnej cenie, a niektóre z nich oferują nawet bezpłatną usługę zarejestrowanych agentów. Jeśli jednak usług prawnych również potrzebujesz, a zatrudnienie prawnika jest zbyt drogie, wtedy Rocket Lawyer jest dobrą alternatywą.


3rd Party Recenzje Rocket Lawyer

Istnieją dosłownie tysiące recenzji na temat Rocket Lawyer, co jest zdecydowanie dobrą rzeczą, ponieważ oznacza, że ​​firma istnieje od dawna, pomogła wielu firmom założyć LLC i ma duże doświadczenie w tej dziedzinie. Czytanie recenzji jest jednym z najlepszych sposobów, aby poczuć, jaka jest firma, ponieważ usłyszysz od prawdziwych klientów i usłyszysz, jakie było ich doświadczenie, czy to dobre, czy złe, bez żadnych uprzedzeń.

Ogólnie opinie, które znajdziesz Rocket Lawyer online są bardzo pozytywne, a ich klienci cieszą się łatwością obsługi firmy, dobrą obsługą klienta i faktem, że ich pakiet usług prawnych obejmuje bezpłatną wersję próbną.

 • Rocket Lawyer ma dużą liczbę — ponad 3,800 opinii TrustPilot (zarabiając im 4.7 gwiazdki na 5). Zobacz ich recenzje na Trustpilot tutaj.
 • Istnieje również około 1,700 recenzji Rocket Lawyer on SiteJabber (zobacz je tutaj).
 • Oto Rocket Lawyer'S BBB (Biuro lepszego Biznesu) profil z recenzjami i skargami.
 • ConsumerAffairs.com daje Rocket Lawyer aż 4.8 gwiazdek na 5 na podstawie ponad 400 recenzji (zobacz je tutaj).
 • Jeśli szukasz opinii o Rocket Lawyer na Reddit — znajdziesz trochę. Ale nie mają dedykowanej strony subreddit, więc referencje będą rozproszone.
 • Recenzje Google, niestety nie mam nic na temat Rocket Lawyer.

Oto kilka godnych uwagi recenzji od Trust Pilot:

"Rocket Lawyer to niesamowita strona internetowa, która zawiera wiele przydatnych i kompletnych umów i porozumień za niewielką opłatą miesięczną. Jest to wysoce zalecane.”

„Niezwykle dobra obsługa. Użyłem go po raz pierwszy i stwierdziłem, że jest to łatwe i proste. Bardzo miło zapłacić za tę usługę w przyszłości. dzięki za bezpłatną wersję próbną.”

"Chciałbym polecić Rocket Lawyers jako przewodnik na początek. Nie doświadczyłem ich praktyki prawniczej, ale będę w przyszłości. Oferują szereg usług, dzięki którym poczujesz się wspierany w rozpoczęciu działalności. Jestem skłonny w przyszłości współpracować z Ricket Lawyers”.


Opinia końcowa

Pomagając tysiącom klientów przez wiele lat, trudno znaleźć w nich wady Rocket Lawyer, a większość ich klientów się z tym zgodzi. Największym czynnikiem tutaj jest to, czy wolisz otrzymać samodzielny pakiet formacyjny LC, czy ich kompleksowy plan obsługi prawnej. Oczywiste jest, że woleliby, aby ludzie korzystali z planu, który jest opłacany co miesiąc, ponieważ jest to znacznie bardziej atrakcyjna cena. Jeśli wybierasz się tylko do pakietu formacyjnego LLC, chociaż ogólnie otrzymasz świetną obsługę, istnieją tańsze opcje.


Topy Rocket Lawyer alternatywy

Jeśli czujesz się jak gdyby Rocket Lawyer nie jest firmą dla Ciebie, istnieje wiele innych opcji, które oferują podobne usługi. Przyjrzyjmy się dwóm najlepszym alternatywom i ich możliwościom.

Alternatywa #1 - ZenBusiness

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś ZenBusiness! Bezproblemowe, tanie i szybkie.
Są to jedne z najwyżej ocenianych usług w zakresie stosunku jakości do ceny.

Zenbusiness to jedna z najlepszych usług tworzenia LLC w branży i jedna z najpopularniejszych. Dzieje się tak w dużej mierze dzięki niskiej cenie. Zenbusiness jest o 60.99 USD tańszy niż Rocket Lawyer patrząc tylko na ich formację LLC, ponieważ możesz utworzyć swoją firmę za jedyne 39 USD, jeśli korzystasz z pakietu podstawowego.

Oprócz samego utworzenia swojej LLC, Zenbusiness wrzuci również bezpłatną umowę operacyjną, 12 miesięcy bezpłatnych usług zarejestrowanych agentówi różne inne darmowe dodatki, czyli więcej niż dostajesz, jeśli zdecydujesz się na to Rocket Lawyer, Jak Rocket Lawyerfirma sprawia, że ​​cały proces przebiega bardzo szybko i sprawnie.

Jedna z największych wad Zenbusiness to ich doświadczenie w tej dziedzinie. Są stosunkowo nowe w grze, powstały dopiero w 2015 roku, w porównaniu do 2008 roku, kiedy Rocket Lawyer powstała.

Czytaj pełny przegląd ZenBusiness tutaj.

Alternatywa #2 - Northwest Registered Agent

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zdobądź LLC już dziś z Northwest i uzyskaj zarejestrowanego agenta na 1 rok za darmo! Bezproblemowo i szybko.

Northwest Registered Agent to kolejny duży gracz w grze. Firma otworzyła swoje podwoje w 1998 roku, więc istnieje jeszcze dłużej i na pewno wie, co robią, jeśli chodzi o usługi tworzenia LLC. Jednym z największych punktów sprzedaży tej firmy jest obsługa klienta. Najwyższej jakości, wewnętrzne wsparcie składa się z profesjonalnie przeszkolonych przewodników korporacyjnych, dzięki czemu zawsze otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie.

Jeśli zdecydujesz się założyć z nimi LLC, będą również obejmowały pełny rok usług zarejestrowanych agentów zawartych w pakiecie, co często jest dużym plusem dla tych, którzy rozpoczynają nowy biznes.

Minusem jest to, że są nieco wyższe, jeśli chodzi o cenę. Jeśli masz ograniczony budżet, istnieje wiele tańszych opcji. Ich koszt zgłoszenia LLC to ustalona stawka w wysokości 225 USD plus opłaty państwowe, co oznacza, że ​​​​istnieją usługi tworzenia LLC, które są o dobre 185 USD mniej. Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich rzeczy na świecie, dostajesz to, za co płacisz i Northwest Registered Agent jest jednym z najlepszych w branży, co wyraźnie pokazują recenzje w Internecie.

Oto pełna Northwest Registered Agent przeglądu.


Często zadawane pytania dotyczące Rocket Lawyer

Czy jest coś jeszcze? Rocket Lawyer może zrobić, poza formą LLC?

Oprócz usług tworzenia LLC, Rocket Lawyer oferuje szeroką gamę innych usług zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. W rzeczywistości oferuje szerszą różnorodność niż większość w tej branży, idealna, jeśli szukasz innych narzędzi oprócz tworzenia LLC. Pomogą nawet w stworzeniu ostatniej woli i testamentu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Mogą pomóc Twojej firmie, jeśli chodzi o zgodność korporacyjną, zaoferować wybór dokumentów prawnych, mieć usługę zarejestrowanego agenta, pomóc w wielu kwestiach związanych z zasobami ludzkimi i nie tylko.

Chcesz czegoś innego niż RocketLawyer? Oto kilka innych recenzji LLC

Przeczytaj to w innych językach:

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry