Zaktualizowano: 8 czerwca 2022 r.

Swyft Filings Recenzja 2022: Plusy, minusy i ogólna wartość ich usług

Przejdź do zalet i wad Swyft Filings

Tworzenie LLC może być skomplikowane, a wiele osób woli pomoc. Swift Filings to jedna z wielu firm świadczących usługi tworzenia LLC, a my dokonamy przeglądu jej usług w tym artykule. Porównamy również firmę z niektórymi konkurentami.

A jeśli chcesz zobaczyć rozszerzone porównanie — sprawdź nasze sprawdzone najlepsze usługi tworzenia LLC.

Swyft Filings Szybka ocena = 7.7/10

Kiedy więc zdecydujesz się skorzystać z usługi tworzenia LLC — wiele ważnych rzeczy może początkowo być „niewidocznych” dla przeciętnego konsumenta. Dlatego robimy takie recenzje.

Oto główne punkty, które wzięliśmy pod uwagę podczas naszej recenzji:

 1. Is Swyft Filings wycenione prawda?
 2. Czy to jest łatwe w obsłudze?
 3. Ile czasu zwykle zajmuje im zakończenie procesu inkorporacji?
 4. Wreszcie, jak tam obsługa klienta?

Co jest w nich dobrego - czy to Swyft Filings ceny są raczej racjonalne. Płatności można w razie potrzeby podzielić. Ponadto zapewniają świetny TAT (czas realizacji) dla nowych zgłoszeń LLC.

Swyft Filings zdobyła 7.7/10. Nie jest tak źle, ale na pewno nie idealnie i jest miejsce na poprawę. Co nam się nie podobało — jest to, że ich proces zamawiania jest nieco zagmatwany i może wydawać się nie w 100% zrozumiały dla przeciętnego klienta. Dodatkowo, w przeciwieństwie do wielu ich konkurentów, nie obejmują usługi Registered Agent (musisz ją kupić osobno).

Omówimy te punkty bardziej szczegółowo poniżej. Zapewnimy również najlepsze alternatywy dla Swyft Filings aby upewnić się, że otrzymasz najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.

Uwaga: jeśli chcesz zacząć od razu — sprawdź ten krótki przewodnik obok Swyft Filings porównanie z naszą ulubioną i najbardziej polecaną usługą LLC – ZenBusiness:

Swyft Filings

– Dobra cena
– Dość szybki TAT
– Przyzwoite wsparcie

ZenBusiness (Zalecana alternatywa)

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś ZenBusiness! Bezproblemowe, tanie i szybkie.
Są to jedne z najwyżej ocenianych usług w zakresie stosunku jakości do ceny.
– Świetne ceny
– Niesamowita obsługa klienta
– Szybka inkorporacja
– Usługi zarejestrowanego agenta w cenie

Dlaczego warto korzystać z usługi LLC podobnej do SwyftFilings?

Być może zastanawiasz się, dlaczego powinieneś korzystać z usługi tworzenia LLC, takiej jak Swyft Filings w ogóle zamiast robić to samemu. W końcu nie zakładasz własnej firmy? To ważne pytanie, ale w rzeczywistości istnieje kilka powodów, dla których warto korzystać z usługi tworzenia LLC, a oto kilka.

 1. Usługi tworzenia LLC, takie jak Swyft Filings może zaoszczędzić czas i pieniądze. Swyft Filings a inne usługi tworzenia LLC to profesjonaliści doświadczeni w szybkim i dokładnym wypełnianiu wszystkich niezbędnych dokumentów. Może to zaoszczędzić czas i pieniądze w związku z samodzielnym wypełnianiem ich, a następnie potencjalną próbą naprawienia błędów i radzenia sobie z niedotrzymanymi terminami w przyszłości.
 2. Twoja firma może rozpocząć się znacznie szybciej. Za pomocą Swyft Filings, Twoja firma LLC może zacząć działać znacznie szybciej niż samodzielnie. Możesz więc pominąć czekanie i od razu zacząć rozwijać swoją firmę.
 3. Możesz uzyskać pomoc. Kiedy tylko tego potrzebujesz, obsługa klienta może odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów.

Odwiedzić Swyft Filings tutaj.

Oto niektóre z powodów, dla których warto korzystać z usługi tworzenia LLC, ale czy powinieneś użyć? Swyft Filings? Zastanówmy się, co mają do zaoferowania, a także plusy i minusy tej firmy. Następnie porównamy je z niektórymi konkurentami, aby sprawdzić, czy Swyft Filings to firma, którą powinieneś wybrać.


Swyft Filings tło

Swyft Filings to usługa tworzenia LLC, która pomaga przedsiębiorcom włączać firmy. Swyft Filings twierdzi, że jej misją jest ułatwienie właścicielom małych firm rozpoczęcia i zarządzania procesem składania wniosków bez kosztownych opłat prawnych.

Ich nazwa wskazuje, co twierdzą, że jest to powód, dla którego powinieneś je wybrać, szybkie zgłoszenie swojej LLC. Oferują jednak kilka innych usług, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy, takich jak składanie zezwoleń i licencji, a także usługi zarejestrowanych agentów. Pomogą Ci również w przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą klienta przez telefon, czat lub e-mail.

Proces rozpoczęcia

Swyft Filings oferuje łatwy sposób na włączenie Twojej firmy. Gdy zdecydujesz, jaki rodzaj działalności chcesz, na przykład LLC, S-Corp, C-Corp lub inny, możesz wykonać proces w ciągu kilku minut. Swyft Filings oferuje formację w 3 szybkich krokach.

 • Krok 1 to miejsce, w którym wypełniasz prosty formularz dotyczący swojej firmy, a jest to dość długi, ale to wszystko, co musisz zrobić. Po wypełnieniu tego formularza gotowe; reszta jest do Swyft Filings.
 • W kroku 2 Swyft Filings wykorzysta podane przez Ciebie informacje do przygotowania odpowiednich dokumentów, których użyją do złożenia Twojej sprawy w Sekretarzu Stanu w wybranym przez Ciebie stanie.
 • W kroku 3 gdy stan zatwierdzi Twoje dokumenty, wypełniony pakiet usług dla Twojej nowej spółki LLC lub korporacji zostanie wysłany do Ciebie pocztą.

To jest kompletne Swyft Filings proces, więc przyjrzyjmy się, co zawiera wszystkie Swyft Filings pakiety formacyjne.


Ceny i plany SwyftFilings

Swyft Filings oferuje 3 pakiety, a my opiszemy każdą z nich, a także związane z nimi funkcje. Należy pamiętać, że do ceny paczki zostanie doliczona opłata za zgłoszenie państwowe.

Pakiet podstawowy: 49 USD

Jest to ich najtańszy pakiet i zawiera funkcje wymienione poniżej.

 • Statut Organizacji: Swyft Filings utworzy Twoją LLC, przygotowując i składając swoje Artykuły organizacji w wybranym przez Ciebie stanie formacji.
 • Dożywotnia obsługa klienta: Swyft Filings zapewni obsługę klienta przez całe życie Twojej firmy. Możesz uzyskać dostęp do tej pomocy przez e-mail, czat lub telefon.
 • Wyszukiwanie dostępności nazw: Będą przeszukiwać bazę danych w wybranym stanie utworzenia, aby sprawdzić, czy nazwa, którą wybrałeś dla swojej firmy, jest dostępna.
 • Dostęp do dokumentów online: Po utworzeniu firmy będziesz mieć dostęp do swoich dokumentów w witrynie.
 • Alerty firmy ComplianceGuard: Jest to narzędzie, które będzie Cię informować o wszelkich ważnych terminach składania wniosków.
 • Konsultacje podatkowe dla firm: Swyft Filings udzieli Ci 30-minutowej konsultacji z biurem rachunkowym.
 • Bezpłatna nazwa domeny na rok: Zapewnią Twojej firmie stronę internetową z bezpłatną nazwą domeny na rok. Po pierwszym roku będziesz musiał zapłacić za nazwę. Powinno to jednak kosztować 20 USD rocznie lub mniej.

Zobacz zgłoszenia Swyf Podstawowy pakiet na swojej stronie internetowej.


Pakiet standardowy: 149 USD?

Pakiet Standard zawiera wszystkie funkcje z Pakietu Podstawowego oraz:

 • Umowa operacyjna: Ten dokument określa, w jaki sposób Twoja spółka LLC będzie zarządzana. Zawiera zasady i przepisy dotyczące zarządzania i finansów Twojej firmy.
 • Numer identyfikacyjny pracodawcy (ON): Ten numer to 9-cyfrowy numer podobny do numeru ubezpieczenia społecznego. Numer ten będzie Ci potrzebny do zatrudniania pracowników lub otwierania firmowego konta bankowego.
 • Protokoły spotkania: Swyft Filings udostępnia formularz, za pomocą którego można spisywać protokoły i sporządzać notatki z oficjalnych spotkań biznesowych.
 • Uchwała bankowa: Dokument ten wskazuje, kto jest upoważniony do otwierania i używania konta bankowego, na przykład do deponowania czeków lub pożyczania pieniędzy.

Zobacz Standard pakiet na swojej stronie internetowej.


Pakiet premium: 299 USD

Pakiet Premium zawiera wszystko z pozostałych dwóch pakietów plus:

 • Witryna biznesowa i hosting: Ten pakiet zawiera stronę biznesową. Ta strona internetowa jest oferowana przez stronę trzecią, która tworzy strony internetowe. Ponadto po bezpłatnym trzymiesięcznym okresie próbnym będziesz musiał uiścić opłaty hostingowe.
 • Dostosowany cyfrowy zestaw korporacyjny: Wraz z tym pakietem otrzymasz cyfrową pieczęć firmową. Dodatkowo otrzymasz 20 niestandardowych świadectw magazynowych oraz księgę właścicielską.

Zobacz Premia pakiet na swojej stronie internetowej.


Dodatkowe usługi, które SwyftFilings Zapewniać

Swyft Filings oferuje kilka dodatkowych usług, z których kilka omówimy.

Numer identyfikacyjny pracodawcy (EIN)

Swyft Filings pobiera jednorazową opłatę w wysokości 79 aby uzyskać ten numer dla Ciebie. Numer ten będzie Ci potrzebny do celów podatkowych, a także do zatrudniania pracowników lub otwierania firmowego konta bankowego. Możesz samodzielnie otrzymać numer EIN, jeśli chcesz, na stronie IRS za darmo.


Usługa zarejestrowanego agenta

Usługa zarejestrowanego agenta przez SwyftFilings

Usługa zarejestrowanego agenta jest dostępna za 149 USD rocznie. Usługa jest łatwa w obsłudze i dostępna we wszystkich stanach. Ta usługa zostanie odnowiona automatycznie, więc pamiętaj, aby ją anulować, jeśli zdecydujesz, że nie chcesz korzystać z usługi na kolejny rok.

Twoja LLC musi mieć zarejestrowanego agenta dostępnego do otrzymywania oficjalnych powiadomień z dokumentów stanowych lub prawnych. Ty lub inny członek Twojej LLC możesz służyć jako zarejestrowany agent Twojej firmy.

Istnieją jednak zalety posiadania usługi zarejestrowanego agenta. Wymienimy niektóre funkcje zawarte w usłudze Registered Agent.

 • Privacy: Jeśli masz usługę zarejestrowanego agenta, nie musisz używać swojego adresu osobistego w korespondencji biznesowej. Wszelkie dokumenty biznesowe lub prawne, które otrzymasz, zostaną przesłane do Twojego zarejestrowanego agenta. Dlatego nawet jeśli zostaniesz pozwany, Twoja prywatność będzie chroniona.
 • Pulpit nawigacyjny online: W ramach tej usługi Swyft Filings zapewni Ci dostęp do internetowego pulpitu nawigacyjnego, w którym możesz uzyskać dostęp do swoich dokumentów w dowolnym momencie.
 • Bezpieczeństwo: Twoje dokumenty będą bezpieczne i prywatne.
 • Alarmy: Będziesz otrzymywać powiadomienia o zbliżających się datach zgłoszenia, dzięki czemu możesz zachować zgodność z przepisami swojego stanu.

Licencje biznesowe i badania

Swyft Filings pomoże Ci dowiedzieć się, jakie licencje lub zezwolenia są potrzebne Twojej firmie, niezależnie od tego, czy licencje lub zezwolenia są na poziomie federalnym, stanowym lub lokalnym. Następnie pomogą Ci złożyć wniosek, aby zapewnić zgodność Twojej firmy. Ta usługa kosztuje 99 USD plus opłaty stanowe.

Ta usługa ma kilka zalet. Ustalenie, jakich licencji i pozwoleń potrzebujesz na różnych poziomach, może być mylące. Następnie, gdy odkryjesz, czego potrzebujesz, nadal musisz wypełnić całą papierkową robotę. Po zakończeniu nadal możesz się martwić, że coś przeoczyłeś. Dzięki tej usłudze Swyft Filings przeprowadzi dla Ciebie badania i wyśle ​​Ci wiadomość e-mail, gdy nadejdzie czas zakończenia procesu.


Umowa operacyjna przez Swyft Filings

Swyft Filings sporządzi umowę operacyjną za 35. Niniejsza umowa określa prawa i obowiązki członków Twojej LLC. Pomoże to uniknąć nieporozumień, umożliwiając płynne działanie Twojej firmy.

Jeśli zdecydujesz się mieć Swyft Filings przygotujesz umowę operacyjną, wypełnisz ankietę. Posłuży to następnie do przygotowania umowy z szablonu.


SwyftFilings Zaświadczenie o dobrym stanie

A Zaświadczenie o dobrym stanie jest dokumentem, który pokazuje, że Twoja LLC jest legalnie zarejestrowana w stanie i spełnia wszystkie wymagania stanowe. Może służyć do pokazywania firmom, z którymi chcesz współpracować.


Roczny raport

Wiele stanów wymaga, aby LLC złożyła roczny raport. Stany różnią się pod względem tego, jakie informacje muszą znajdować się w tych raportach, ale zazwyczaj zawierają one informacje, takie jak informacje o własności, tabele limitów i prawdopodobnie sprzedaż i przychody.

To jest coś Swyft Filings może zrobić dla Ciebie również.


Plusy i minusy Swyft Filings

Teraz, gdy przyjrzeliśmy się wszystkim funkcjom Swyft Filings ofert, rozważmy wady i zalety ich usług. Następnie rozważymy nasz ostateczny werdykt w sprawie tej spółki tworzącej LLC.

ZALETY

 • Gwarancja: Swyft Filings zwróci opłaty za usługi, jeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony.
 • Plan ratalny: Dzięki nim będziesz mógł uiścić opłatę w dwóch ratach zamiast płacić w całości z góry.
 • Opinie klientów: Swyft Filings ma doskonałe recenzje klientów. Wielu klientów jest bardzo zadowolonych z otrzymanej usługi.
 • Szybka realizacja: Swyft Filings zrealizuje Twoje zamówienie i wyśle ​​je do wybranego przez Ciebie stanu powstania tego samego lub następnego dnia.

Wady

 • Zarejestrowany agent: Swyft Filings nie obejmuje bezpłatnego roku usługi zarejestrowanego agenta, jak robią to niektórzy z ich konkurentów. Swyft Filings pobiera 149 USD rocznie za usługę zarejestrowanego agenta.
 • Cena: Rzeczywisty koszt pakietu podstawowego jest rozsądny, ale tak naprawdę nie dostaniesz zbyt wiele za ten koszt. Swyft Filings składa swoje statuty, aby założyć firmę i wysyłać ci powiadomienia, ale niewiele z tego wyjdziesz. Nie otrzymujesz numeru EIN ani usługi zarejestrowanego agenta. W pakiecie Premium brakuje również funkcji za dodatkową opłatą.

$ 49

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.2 / 5
Liczba recenzji: 2910 +

swyftfilings logo

Formularz i LLC dzisiaj z Swyft Filings za jedyne $ 49. Mają 85% oceny zadowolenia klientów i ponad 2910+ zweryfikowanych recenzji.


SwyftFilings Werdykt

Cena = 6/10

Swyft Filings oferuje swój Pakiet Podstawowy w rozsądnej cenie, chociaż tak naprawdę nie robią dla ciebie zbyt wiele w pakiecie. Pakiet standardowy jest również niedrogi i oferuje kilka fajnych funkcji, takich jak numer EIN i umowa operacyjna. Pakiet Deluxe naprawdę nie jest wart swojej ceny. Nie zawiera wystarczającej liczby dodatkowych funkcji. Gdyby dodali usługę zarejestrowanego agenta, byłoby to warte zachodu.


Obsługa klienta

Obsługa klienta = 9/10

Obsługa klienta jest dostępna przez e-mail, telefon i czat od poniedziałku do piątku od 10:7 do XNUMX:XNUMX ET. Zapewniają szybką obsługę klienta wszystkimi trzema metodami. Każdemu klientowi przypisują również własnego specjalistę biznesowego i dają klientowi adres e-mail i numer telefonu do swojego specjalisty. Swyft Filings otrzymuje wiele komplementów na temat obsługi klienta. To jedna z ich najlepszych cech.


Łatwość użytkowania = 7/10

Swyft Filings nie ma najłatwiejszego procesu zamawiania. Zamówienie pakietu, dodanie dodatkowych usług, a następnie realizacja transakcji to długi proces. Po złożeniu zamówienia strona jest łatwiejsza w użyciu. Mają pulpit użytkownika, który sprawia, że ​​dostęp do informacji i dokumentów jest łatwy i wygodny.

Jednak nie jest idealny. Mają tendencję do sprzedawania dość dużo. A niektóre dodatkowe pakiety, takie jak przekierowanie poczty biznesowej i dodatki do usługi zarejestrowanego agenta, są nieco mylące, dlatego przyznaliśmy mu 7 punktów.


Czas realizacji Swyft Filings = 9 / 10

Czas realizacji zależy od stanu aż Swyft Filings. Ale, Swyft Filings obiecuje przetworzyć Twoje zamówienie tego samego lub następnego dnia. Oznacza to, że szybko dotrze do stanu. Za dodatkową opłatą, Swyft Filings przyspieszy usługę z wybranym stanem, jeśli usługa pośpiechu jest dostępna w twoim stanie. Ich czasy realizacji są bardzo korzystne w porównaniu z innymi usługami tworzenia LLC.

Ogólna ocena: 7.7 / 10


Inne opinie klientów o Swyft Filings

Teraz, gdy powiedzieliśmy Ci, o czym myślimy Swyft Filings. Sprawdźmy, co mają do powiedzenia na ich temat klienci.

Oni mają ocena 4.5/5 na SiteJabber.com (z prawie 65,000 XNUMX recenzji). Jednak nie wszystkie recenzje są dobre. Niektórzy narzekają na wiele up-sellingów, inni na słabą obsługę klienta.

I Swyft Filings mają Ocena 4.7/5 na Trustpilot (od około 3,500 recenzji).

Oto kilka opinii klientów ze strony z opiniami konsumentów Trustpilot:

Pozytywne recenzje

„Swyft był najlepszą wartością i najwyższym poziomem usług. Spojrzałem na inną grupę, która była dwa razy droższa i miała mniejszą bazę obsługi klienta, potem inny prawnik chciał czterokrotnie wyższy koszt i zajmowałeś się nią bezpośrednio. Dzięki Swyft miałem natychmiastową obsługę klienta, a koszty były rozsądne”.

„Łatwy w użyciu, responsywny zespół sprzedaży, świetny proces dla kogoś, kto nie ma czasu, aby zrobić to wszystko samodzielnie”.


Negatywne recenzje

„Proces mógł być znacznie płynniejszy, ale wydaje się, że działają tylko wtedy, gdy dzwonisz kilka razy i rozmawiasz z kilkoma osobami, zanim cokolwiek zostanie zrobione. Czekam na moich llc docs od 2-3 tygodni. Inną dobrą rzeczą było to, jak szybko zwrócą ci pieniądze, ale nie chciałem mieć zwrotu, chciałem tylko, za co zapłaciłem w terminie.”

" Myślę, że twoja usługa telefoniczna jest absolutnie jedną z najgorszych, z jakimi się spotkałem. Zajęło mi ponad 6 godzin, zanim mogłem z kimś porozmawiać. Nawet po zostawieniu mojego numeru telefonu mówiącego, że będę następny w kolejności, oddzwonienie zajęło komuś ponad 2 godziny.”


Najlepiej Swyft Filings alternatywy

Do wyboru jest wiele firm tworzących LLC i najlepiej jest rozejrzeć się i znaleźć tę, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Porównujemy kilka Swyft Filingskonkurenci do nich poniżej.

Alternatywa nr 1: ZenBusiness

$ 49

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 4500 +

zenbusiness nowe logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z ZenBusiness za jedyne $ 49. Mają 98% oceny zadowolenia klientów i ponad 4500+ zweryfikowanych recenzji.

ZALETY

 • Obsługa klienta: ZenBusiness zapewnia doskonałą obsługę klienta. Łatwo się z nimi kontaktuje i mają kompetentnych przedstawicieli. Swyft Filings ma dobrą obsługę klienta i zapewnia swoim klientom osobistego specjalistę biznesowego.
 • Łatwa obsługa: ZenBusiness ma bardzo prosty proces, który wymaga tylko kilku podstawowych informacji o Twojej firmie po wybraniu pakietu. Swyft Filings ma dość długi proces realizacji transakcji, co sprawia, że ​​proces ten jest mniej wygodny niż ZenBusinessproces.
 • Opinie klientów: Mają wiele opinii klientów i prawie wszystkie są pozytywne. Swyft Filings ma również dobre recenzje klientów.
 • Zarejestrowany agent: ZenBusiness oferuje bezpłatną usługę zarejestrowanego agenta przez rok ze wszystkimi pakietami. Swyft Filings pobiera 149 USD rocznie za usługę zarejestrowanego agenta.

Wady

 • Doświadczenie: ZenBusiness jest stosunkowo młodą firmą, więc nie mają tak dużego doświadczenia jak niektórzy z ich konkurentów. Swyft Filings to także dość nowa firma.
 • Numer EIN: Plan Startowy nie zawiera numeru EIN. Więc jeśli chcesz ZenBusiness aby uzyskać taki dla swojej firmy, musisz zapłacić 70 USD. Swyft Filings również opłaty za uzyskanie numeru EIN; pobierają 79 dolarów.

Zapoznaj się z naszą pełny przegląd ZenBusiness tutaj.


Alternatywa nr 2: IncFile

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś IncFile! Bezproblemowo, tanio i szybko.

ZALETY

 • Cennik: Incfile jest trudny do pobicia, jeśli chodzi o cenę, ponieważ ich opcja najniższego poziomu jest bezpłatna.  Swyft Filings pobiera 49 USD za najtańszy pakiet.  
 • Zarejestrowany agent: Incfile oferuje roczną usługę zarejestrowanego agenta za darmo. Natomiast Swyft Filings pobiera 149 USD za rok usługi zarejestrowanego agenta.
 • Łatwa obsługa: Incfile ułatwia proces formowania. Musisz wypełnić formularz online, który nie wymaga zbyt wielu informacji. Swyft Filings nie jest tak łatwy w użyciu

Wady

 • Obsługa klienta: Chociaż usługa jest dobra, gdy się z nimi skontaktujesz, trudno się z nimi skontaktować. Swyft Filings ma doskonałą indywidualną obsługę klienta.
 • Wyprzedaże: Incfile ma irytującą liczbę upsell. Chociaż biorąc pod uwagę, że mają darmowy pakiet, nie jest to zaskakujące. Swyft Filings ma również wiele up-sellów w całym serwisie.

Możesz również zobaczyć pełny przegląd Incfile tutaj.


Wnioski

Swyft Filings jest nową usługą formacyjną na scenie, która powstała dopiero w 2015 roku. Jednak wydaje się, że wywarli pozytywne wrażenie na większości swoich klientów, z przytłaczającą pozytywną reakcją. Ich proces zamawiania jest trochę uciążliwy, ale cena jest odpowiednia, a raty to bardzo fajny dodatek. Ogólnie rzecz biorąc, oferują solidne usługi dla przedsiębiorców, którzy chcą zarejestrować swoją działalność.

Uważamy, że istnieją lepsze usługi „opłacalne”. Ale jest to dość konkurencyjne i ostatecznie to od Ciebie zależy, czy chcesz kontynuować SwyftFilings lub jakieś alternatywy!


Najczęściej zadawane pytania

Czy Swift Filings udostępnia moje dane stronom trzecim?

Swyft Filings udostępnią Twoje dane własnym firmom, które mogą świadczyć inne usługi. Również, Swyft Filings oferować usługi za pośrednictwem firm zewnętrznych, które, jeśli zostaną zaakceptowane, spowodują udostępnienie Twoich informacji. Jednakże, Swyft Filings nie udostępni Twoich informacji bez Twojej zgody.

Szukasz czegoś innego niż Swyft Filings? Oto kilka alternatywnych recenzji LLC

Przeczytaj to w innych językach:

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry