Zaktualizowano: 25 czerwca 2022 r.

ZenBusiness Recenzja (czy jest najlepsza?): Plusy i minusy, ceny, najlepsze alternatywy

Przejdź do zalet i wad ZenBusiness

zenbusiness sprawdź polecany obraz

Rozpoczynasz działalność gospodarczą i szukasz opłacalnej i kompetentnej usługi tworzenia biznesu? Czy chcesz mieć pewność, że będziesz pracować z wysoce renomowaną i niezawodną usługą tworzenia LLC? Następnie zarejestruj się na ZenBusiness!

ZenBusiness jest obecnie jedną z najpopularniejszych firm tworzących LLC dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą. Wielu właścicieli firm było w stanie zacząć od zera i stworzyć odnoszącą sukcesy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, korzystając z tego dostawcy. Wybieraj spośród oferowanych przez nich pakietów i rozwijaj szeroką gamę usług zapakowanych w doskonałe pakiety, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby związane z inkorporacją.

Obecnie w dniu nasza najlepsza lista usług LLC - ZenBusiness króluje niepodzielnie #1! Więc możesz sprawdzić nasz artykuł poświęcony najwyżej ocenianym usługom LLC i zobaczyć, czy ZenBusiness naprawdę pasuje do ciebie.

Teraz dowiedzmy się więcej o firmie i zobaczmy, czy ich usługi są naprawdę warte Twoich pieniędzy i czy są najlepsze w tej branży. Sprawdźmy również, jak działają inne porównywalne usługi i zobaczmy, czy oferują lepszą ofertę.
Lub jeśli nie masz ochoty na czytanie – po prostu kieruj się prosto na www.ZenBusiness.com i sprawdź je sam.

Spis treści
 1. Przejdź do zalet i wad ZenBusiness
 2. ZenBusiness Tło – kim oni są?
 3. Nie masz ochoty czytać? - Szybki ZenBusiness Omówienie wideo
 4. ZenBusiness Zrecenzowano w kilku zdaniach
 5. ZenBusiness Pakiety i ceny formacji LLC
 6. Zanurz się głębiej w ZenBusiness Przegląd
 7. Najlepsze funkcje, które możesz uzyskać ZenBusiness Usługi LLC
 8. Jak rozpocząć LLC z ZenBusiness?
 9. Plusy i minusy Zenbusiness
 10. Inne (zewnętrzne) opinie klientów dotyczące Zenbusiness
 11. Całkowita wartość ZenBusiness
 12. Kiedy używać i nie używać ZenBusiness?
 13. Najlepiej ZenBusiness alternatywy
 14. Jak działa ZenBusiness Porównaj z konkurentami?
 15. Wnioski
 16. Często zadawane pytania dotyczące ZenBusiness
 17. Utwórz spółkę LLC z ZenBusiness Dzisiaj
 18. Nadal nie jestem przekonany do ZenBusiness? Oto niektóre z naszych innych recenzji usług LLC

ZenBusiness Tło – kim oni są?

ZenBusiness jest profesjonalnym dostawcą formacji LLC, którego celem jest stworzenie najprostszego sposobu na rozpoczęcie i prowadzenie udanego biznesu. Zamierzają również pomóc właścicielom firm złożyć i utrzymać zgodną i odnoszącą sukcesy spółkę LLC.

Aby utrzymać zaufanie, jakim obdarzają ich klienci, ZenBusiness pozostaje wierny następującym podstawowe wartości:

 • Empatia: Jesteśmy tam z naszymi klientami na ich drodze do sukcesu i naprawdę dbamy o to, jak się czują przez całą podróż.
 • Innowacja: Nieustannie rozwijamy nasze produkty i usługi, aby sprostać potrzebom naszych klientów. Masz sugestie? Daj nam znać!
 • Wpływ: Wierzymy, że nasza firma i wszyscy nasi klienci mają moc i zdolność wywierania ogromnego wpływu na życie każdego, z kim się stykamy.
 • Dbanie o zdrowie: samoopieka: Na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych ludzi i klientów, ponieważ wiemy, że nie możesz zająć się biznesem, jeśli nie zadbasz o siebie.

Chociaż są stosunkowo nowe na scenie, ponieważ zostały otwarte dopiero w 2015 roku w Austin w Teksasie,  ZenBusiness pomógł już tysiącom przedsiębiorców rozpocząć tworzenie ich LLC. Od tego czasu byli w stanie udostępnić marzenie o założeniu nowej firmy wszystkim w całym stanie, oferując wszystko, czego przedsiębiorca będzie potrzebował, takie jak usługi zarejestrowanych agentów, rejestracja EIN, ocena CPA, a nawet strona internetowa dla nowo utworzonej firmy .

Pomimo swojej wielkości są w stanie wspierać kolejne pokolenie przedsiębiorców, startupów i freelancerów, zapewniając to, czego inni nie oferują, takie jak bezproblemowe usługi, światowej klasy pomoc i wszechstronne narzędzie online, którego potrzebują wszyscy klienci by były skuteczne przez cały okres ich działalności.

Podobnie jak kilku dostawców LLC, ZenBusiness dzieli swoje usługi na trzy poziomy podzielone według ceny. Chociaż, w przeciwieństwie do niewielu dostawców, nie oferują darmowego pakietu do tworzenia biznesu, ich najniższy poziom cenowy jest dość przystępny. Zaletą tego jest jednak mniejsza ilość upsellingu, który otrzymujesz nawet z najtańszego pakietu.

W rzeczy samej, ZenBusiness jest tutaj, aby wspierać i zachęcać tych nieustraszonych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy chcieliby podjąć ryzyko realizacji swoich ambicji ustanowienia odnoszącej sukcesy spółki LLC i stworzenia lepszego życia. Przyjrzyjmy się więc dogłębnie ich pakietom i zobaczmy, ile kosztują, a które zapewniają.

Nie masz ochoty czytać? – Szybki ZenBusiness Omówienie wideo

Odtwarzacz YouTube

ZenBusiness Zrecenzowano w kilku zdaniach

Podczas tworzenia LLC bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka rzeczy, jeśli zdecydujesz się skorzystać z usługi inkorporacji. W przypadku Zen, oto te, które sprawdziliśmy:

 1. Is ZenBusiness niezawodny? 9 / 10
 2. Jak szybko jest ich usługa tworzenia biznesu? 8 / 10
 3. Czy oferują dobrą obsługę klienta? 9 / 10
 4. Jaka jest ogólna cena i wartość? 10 / 10

Ogólnie rzecz biorąc, Zenbusiness naprawdę zasługuje na ocenę 9/10 lub 4.8/5.

W dalszej części artykułu omówimy szczegółowo każdy z tych 4 punktów. Jeśli jednak jesteś już przekonany – z całą pewnością możemy powiedzieć, że możesz je swobodnie wypróbować i nie zawiedziesz się.

Najwyraźniej jednym z czynników, które podaliśmy, było ZenBusiness 9 na 10 to przekonanie, że naszym celem jest współpraca z firmą, która ceni konsumentów i ich startupy. Znaleźliśmy ich ceny mają być przyzwoite, realistyczne i wyraźnie przyjazne dla klienta, dlatego umieściliśmy je nad innymi sprawdzanymi przez nas usługami tworzenia LLC.

Dzięki całkowicie pozytywnym opiniom klientów i stosunkowo wysokim wynikom byli w stanie zbudować silną pozycję w Internecie, wyprzedzając większych konkurentów z branży. Odzwierciedlają one jedynie zaangażowanie tej organizacji w wierność swojemu celowi, jakim jest pomaganie początkującym przedsiębiorcom w zakładaniu i prowadzeniu ich przedsiębiorstw poprzez tanie i skuteczne usługi.

ZenBusiness Pakiety i ceny formacji LLC

ZenBusiness oferuje trzy pakiety o różnych cenach i funkcjach. Możesz wybierać między nimi w zależności od poziomu cen i usług, które chcesz. Jednak w przeciwieństwie do niektórych usług tworzenia, plany te są rozliczane corocznie i nadal świadczą usługi, aby zapewnić zgodność. Pamiętaj, że w przypadku każdego z nich będziesz odpowiedzialny za uiszczenie opłat stanowych oprócz kosztów przesyłki. Jedna z najlepszych rzeczy? Zenbusiness jest to, że zapewniają bezpłatne usługi zarejestrowanych agentów przez pierwszy rok ze wszystkimi swoimi pakietami.

1. Pakiet startowy (49 USD/rok)

To pakiet startowy dla tych, którzy szukają najtańszej opcji założenia biznesu. Obejmuje:

 • Standardowa prędkość wypełniania: twierdzą, że zajmie to od 1 do 2 tygodni. Jednak wielu użytkowników twierdzi, że ich zgłoszenie zostało ukończone w ciągu zaledwie kilku dni.Wiersz 2
 • Zarejestrowany agent: ZenBusiness będzie działać jako zarejestrowany agent i otrzymywać oficjalną korespondencję.
 • Umowa operacyjna: Sporządzą niestandardową umowę operacyjną dla Twojej firmy.
 • Przygotowanie i złożenie statutu: Zrobią i złożą te ważne dokumenty z państwem. Oto rozszerzony przewodnik po Artykuły organizacji (+darmowe pobieranie szablonu.

Zapoznaj się z Rozrusznik pakiet na ZenBusiness .

2. Pakiet Pro (199 USD/rok)

To jest ZenBusinesspakiet w średniej cenie. Obejmuje usługi świadczone w pakiecie tańszym, a także te dodatkowe:

 • Zgłoszenie przyspieszone: Zamówienia ze standardowym czasem realizacji są realizowane w kolejności ich napływu. Dzięki przyspieszonemu zgłoszeniu Twoje zamówienie zostanie przetworzone przed nimi.
 • Złożenie EIN: ZenBusiness złoży wniosek w IRS numer identyfikacyjny pracodawcy. Ten numer jest niezbędny do zatrudniania pracowników, składania wniosku o konto bankowe firmowe i kilku innych niezbędnych funkcji. Możesz łatwo uzyskać numer EIN za pośrednictwem ich strony internetowej.
 • Szablon upoważnienia bankowego: Ten szablon służy do pomocy członkom Twojej LLC w szybkim podjęciu uchwały, aby umożliwić osobie otwarcie i zarządzanie kontem bankowym w imieniu Twojej firmy.
 • Ciągła zgodność: ZenBusiness dostarczy 2 lata poprawionych zgłoszeń, rocznych raportów i wyśle ​​powiadomienia o ważnych datach.

Zapoznaj się z Zawodowiec pakiet na swojej stronie internetowej.

3. Pakiet Premium (299 USD/rok)

To jest ZenBusinesspakiet do tworzenia biznesu najwyższego poziomu. Podobnie jak pakiet Pro, zawiera zawartość pakietów niższego poziomu, a także te dodatkowe funkcje.

 • Złożenie pośpiechu: Na tym poziomie pakietu otrzymujesz największą szybkość zgłoszenia.
 • Rejestracja nazwy domeny: zarejestrują dla Ciebie nazwę domeny, która jest zgodna z nazwą Twojej firmy.
 • Strona internetowa firmy: Korzystając z informacji dostarczonych im w dokumentach założycielskich, ZenBusiness stworzy stronę internetową dla Twojej firmy. Można to łatwo edytować później, aby dostosować go w dowolny sposób.
 • E-mail firmy: otrzymasz adres e-mail zgodny z nazwą Twojej firmy.

Zapoznaj się z Premia pakiet na ZenBusiness .


Zanurz się głębiej w ZenBusiness Przegląd

1. Is ZenBusiness Niezawodny? | 9 / 10

Jak wspomnieliśmy wcześniej — mają siedzibę w Austin w Teksasie i są stosunkowo młodą firmą tworzącą biznes. Większość ludzi uznałaby to za wadę, ale w tym przypadku zdecydowanie tak nie jest.

Pomimo bycia jedną z najnowszych organizacji na rynku tworzenia biznesu, ZenBusiness wyrobił sobie markę w tej konkurencyjnej branży dzięki wysoko wykwalifikowanej sile roboczej.

ZenBusiness realizuje różnorodne usługi biznesowe online, całkowicie wykorzystując technologię i możliwości, które oferuje – główny powód ich niższych stawek, które przemawiają do ludzi, a zwłaszcza do ich zadowolonych klientów.

W rezultacie są w stanie co roku tworzyć mnóstwo nowych spółek LLC i na podstawie swoich recenzji na różnych stronach robią to bardzo dobrze i konsekwentnie. Bycie młodą firmą może mieć swoje zalety, gdy jesteś nieco mniejszy i szybszy, z mniejszą biurokracją do załatwienia.

Więc tak, powiedzielibyśmy Zenbusiness jest naprawdę niezawodny i warty wypróbowania.

2. Czas realizacji dla ZenBusiness (Jak szybko to jest?) | 8 / 10

Powiem to od razu — ich zwrot jest szybki!

W przeciwieństwie do innych firm z tej branży, ZenBusiness obsługuje tempo formacji w oparciu o wybrany przez Ciebie plan lub pilne składanie wniosków.

Podadzą Ci szacunkowy czas powstania Twojej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdy wybierzesz stan, w którym chcesz założyć swoją LLC. Z pewnością będzie się różnić w zależności od stanu.

Ale jeśli chodzi o TAT, w porównaniu z innymi usługami formacyjnymi, ZenBusiness wykonuje naprawdę świetną robotę, więc nie będziesz musiał długo czekać ani być rozczarowany.

Ponadto zawsze możesz wybrać pakiet „rush”, jeśli potrzebujesz swojej LLC JAK NAJSZYBCIEJ.

3. Ich obsługa klienta | 9 / 10

Kiedy dotrzesz Zenbusiness, zobaczysz, że możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem czatu internetowego, poczty e-mail lub telefonu.

W ramach projektu ZenBusiness witryna zawiera stronę z często zadawanymi pytaniami (FAQ) oraz Centrum pomocy z serią artykułów, które mogą rozwiązać zapytania klientów.

Głównie, nie będziesz musiał czekać dłużej niż 5-10 minut na czacie. Jeśli skontaktujesz się przez e-mail — obiecują odpowiedzieć w ciągu ~24 godzin. W normalnych godzinach pracy, od poniedziałku do piątku, od 8:6 do XNUMX:XNUMX czasu środkowoeuropejskiego, witryna zapewnia wsparcie czatu w czasie rzeczywistym.

A jeśli się spieszysz — zdecydowanie skontaktuj się z firmą telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji. Możesz do nich zadzwonić: poniedziałek – piątek w godzinach 8 – 8 czasu centralnego lub w niedzielę w godzinach 10 – 7 czasu centralnego.

Fakt, że pracują w niedziele zdecydowanie wyróżnia ich na tle konkurencji. Recenzje BBB i Trustpilot również chwalą ich obsługę klienta.

Niezależnie od tego, w jaki sposób się z nimi skontaktujesz, wygląda na to, że dokładają wszelkich starań, aby odpowiedzieć na zapytania i rozwiązać wszelkie trudności.

4. Cena i stosunek wartości | 10 / 10

Zenbusiness posiada jeden z najatrakcyjniejszych pakietów cenowych ze wszystkich usług LLC. Pakiet startowy to tylko 49 USD + opłaty stanowe. Obejmuje pełne przygotowanie i złożenie aktu założycielskiego, obsługę zarejestrowanego agenta, wzór umowy operacyjnej oraz bezpłatne konsultacje księgowe. To sprawia, że ​​jest to jeden z najlepszych ogólnych wyborów „za każdą złotówkę”.

Jeśli zasubskrybujesz ich plan Pro 149 USD/rok, otrzymasz zarządzany raport roczny i usługę monitorowania zgodności, numer EIN (identyfikator podatkowy) oraz formularz rozwiązania problemu bankowego, dzięki czemu ten plan będzie wyjątkowy i warty posiadania.

Tymczasem uważamy, że ich najdroższy plan, pakiet Premium za 249 USD rocznie, jest również przyzwoitą ofertą. Ale wolimy i polecamy pierwsze dwa pakiety, ponieważ żadne inne plany nie mogą konkurować z tym, co zawierają.

W naszej opinii - Zenbusiness świeci w tym obszarze. Ceny pakietów i wszystkie dodatkowe usługi są bardzo przejrzyste i nie mylące. W porównaniu do wszystkich innych usług LLC dostępnych w branży formowania online, oferują pakiety najwyższej jakości przy znacznie niższych kosztach. Zapewniają nawet szereg dodatkowych podstawowych zasobów wszelkiego rodzaju firmom.

Chcesz więc zaoszczędzić pieniądze i uzyskać doskonałą obsługę? Nie możesz się pomylić ZenBusiness!


Najlepsze funkcje, które możesz uzyskać ZenBusiness Usługi LLC

Teraz wiesz trochę o czym ZenBusiness oferty na każdym poziomie. Przyjrzyjmy się jednak nieco bardziej szczegółowo, co naprawdę oznaczają wszystkie te funkcje. Może to pomóc w podjęciu decyzji, czy którykolwiek z ich pakietów jest dla Ciebie odpowiedni.

BEZPŁATNA usługa zarejestrowanego agenta w pierwszym roku

Każdy z ZenBusinessPakiety zawierają BEZPŁATNE usługi zarejestrowanego agenta przez pierwszy rok. To dobra oferta, biorąc pod uwagę, że sama ta usługa zwykle wiąże się z wysoką ceną. Niska cena usługi tworzenia LLC, taka jak standardowy plan 49 USD, to niesamowita oferta.

Kilka usług, takich jak Incfile, oferują bezpłatną usługę zarejestrowanego agenta; jednak dla Incfile, jest to bezpłatne tylko przez pierwszy rok. Potem jest to 119 USD rocznie za usługi zarejestrowanych agentów.

Jest to prawdopodobnie największy powód, dla którego wielu właścicieli firm tak wysoko je ocenia. Ten tani zarejestrowany agent jest dostępny wraz z innymi usługami oferowanymi w pakiecie startowym i będzie otrzymywać całą korespondencję z Sekretarzem Stanu.

Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz tej usługi, sprawdź naszą przewodnik na temat zarejestrowanego agenta tutaj.

Odwiedzić ZenBusiness strona internetowa i zobacz wszystkie funkcje, klikając tutaj.


Umowa operacyjna z ZenBusiness

Każdy plan serwisowy zapewnia Twojej firmie umowę operacyjną. Ten podstawowy dokument prawny jest często wymagany do utworzenia LLC i jest zalecany niezależnie. Dokument ten określa własność Twojej firmy, a także obowiązki wszystkich jej członków.

Odwiedź ich witrynę i zobacz wszystko o umowach operacyjnych, klikając tutaj.


Ciągła zgodność

ZenBusiness Usługa LLC obejmuje usługi ciągłej zgodności z planami Professional i Premium. Ta usługa wyśle ​​​​Twoje powiadomienia biznesowe o ważnych terminach składania wniosków. Zajmie się również Twoim rocznym zgłoszeniem, a także dwoma rocznymi zmianami.

Jeśli przegapisz ważną datę złożenia wniosku, przedstawią ci plan powrotu do łask w państwie. Ten plan poradzi sobie również z wszelkimi powiązanymi kosztami, więc nie musisz się martwić i możesz skupić się na rozwoju swojej firmy.

Odwiedzić ZenBusiness strona internetowa i zobacz wszystkie funkcje, klikając tutaj.


Zenbusiness Opcje prędkości formowania LLC

Firma ma wiele dostępnych opcji szybkości, w zależności od potrzeb. Te opcje nie mają wpływu na czas, jaki zajmie stanowi przetworzenie zgłoszenia; możesz jednak wybrać plan, który znacznie skróci czas, w zależności od Twojego wyboru.

ZenBusiness gwarantuje 2-3 tygodniowy czas realizacji ze swoim planem startowym, a to nie jest takie złe, jeśli się nie spieszysz. Dla ich Plan Pro, to 5-8 dni roboczychi dla Plan Premium, będzie to 2-4 dni robocze

Te czasy składania wniosków są oparte na wybranym przez Ciebie poziomie tworzenia firmy. Zaletą tego systemu jest to, że pozwala właścicielom firm decydować, czy mają czas na czekanie i mogą zaoszczędzić trochę pieniędzy dzięki wolniejszemu czasowi składania wniosków.

Jednak z drugiej strony niektóre inne usługi tworzenia LLC oferują opcje składania wniosków tego samego dnia. Tak więc dla tych, którzy się spieszą, jest to coś do rozważenia.

Odwiedź ich stronę internetową i zobacz prędkości formacji, klikając tutaj.


EIN (numer identyfikacyjny pracodawcy)

Numer EIN (aka NIP) służy do otwierania firmowego konta bankowego lub zatrudniania pracowników. To jest w zasadzie jak numer ubezpieczenia społecznego dla firmy.

Jeśli kupisz Pakiet Pro lub Premium, ZenBusiness uzyskasz numer EIN dla Twojej firmy za darmo. Jeśli wybierzesz Pakiet Startowy, możesz uiścić dodatkową opłatę, aby uzyskać dla Ciebie numer EIN. Możesz również samodzielnie uzyskać numer EIN za darmo na stronie IRS.

Odwiedzić ZenBusiness stronę i sprawdź opcje EIN, klikając tutaj.


Rejestracja nazwy DBA

DBA oznacza prowadzenie biznesu jako. Zarejestrowanie nazwy DBA umożliwia Twojej firmie używanie nazwy innej niż jej nazwa prawna. Nazwy te są często nazywane nazwami handlowymi.

Uzyskanie DBA w Stanach Zjednoczonych nie jest łatwe, ale ZenBusiness Serwis LLC może ci pomóc. Mogą pomóc Ci zabezpieczyć DBA, przestrzegając wszelkich wytycznych lub wymagań stanowych. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i kłopoty związane z robieniem tego samemu.

Odwiedzić ZenBusiness strona internetowa i zobacz wszystkie funkcje DBA, klikając tutaj.


Uchwała bankowa

Uchwała bankowa jest zawarta w Pro i Premium ZenBusiness Pakiety. Ten dokument pokazuje bank, który może otworzyć i używać konta bankowego dla Twojej firmy. W ramach funkcji rozwiązywania problemów bankowych zawartej w Pakiecie Premium masz dostęp do rejestru decyzji podjętych przez Twoją firmę.

Odwiedzić ZenBusiness strona internetowa i zobacz wszystkie funkcje, klikając tutaj.


Sprawozdania roczne wg ZenBusiness

Wiele stanów wymaga od LLC składania rocznych raportów w celu zachowania zgodności z przepisami i regulacjami stanowymi. Jeśli Twoja firma jest zobowiązana do złożenia rocznego raportu, a tego nie zrobi, Twoja firma może zostać obciążona wysokimi grzywnami. Może to nawet spowodować cofnięcie licencji na prowadzenie działalności.

ZenBusiness usługi tworzenia biznesu mogą pomóc w uniknięciu tego problemu. Mogą złożyć za Ciebie raport roczny, zapewniając w ten sposób zgodność Twojej firmy. Roczne składanie raportów jest zawarte w pakietach Pro i Premium w ramach bezproblemowej zgodności. Możesz jednak kupić raporty roczne lub bezproblemową zgodność jako dodatek do Pakietu Startowego. Bezproblemowa funkcja zgodności kosztuje 119 USD rocznie, a raporty roczne kosztują 75 USD rocznie plus opłaty stanowe.

Odwiedź ich stronę internetową i zobacz wszystkie funkcje, klikając tutaj.


Rejestracja nazwy domeny

W dzisiejszych czasach każda firma powinna mieć stronę internetową. Pomaga ustalić legalność Twojej firmy. Pomogą Ci w tym zadaniu, uzyskując nazwę domeny dla Twojej firmy.

Chociaż nie jest to bezpośrednio związane z usługą LLC - ale nadal jest to świetny dodatek.

Odwiedź ich witrynę i zobacz możliwości dla swojej domeny biznesowej, klikając tutaj.


Prywatność nazw domen

Gdy masz już nazwę domeny, musisz martwić się o swoją prywatność. Prywatność może być problemem, ponieważ kiedy wpisujesz nazwę domeny, jest ona przechowywana w publicznej bazie danych WHOIS.

Jeśli jednak udostępniają nazwę domeny, obejmują usługę ochrony prywatności nazw domen. W ramach tej usługi ZenBusiness zastąpi Twoje dane danymi usługi spedycyjnej w WHOIS. Dzięki temu Twoje prywatne informacje nie znajdują się w publicznej bazie danych.

Odwiedź ich stronę internetową i zobacz wszystkie funkcje, klikając tutaj.


Narzędzie do tworzenia witryn biznesowych od ZenBusiness

Każda firma powinna mieć stronę internetową, ponieważ obecność w Internecie jest dziś koniecznością. Ale nie musisz samodzielnie tworzyć strony internetowej. ZenBusiness stworzy dla Ciebie stronę internetową, jeśli wybierzesz Pakiet Premium, lub możesz otrzymać usługę jako dodatek.

Zapewniają również narzędzie do tworzenia witryn, w którym można łatwo i szybko utworzyć własną, spersonalizowaną witrynę biznesową.
Aby dać ci krótką recenzję ich narzędzia do tworzenia witryn — wszystko, co możemy powiedzieć, to to, że jest to idealnie łatwe narzędzie typu „przeciągnij i upuść”, w którym nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej, aby stworzyć znakomicie wyglądającą witrynę biznesową.

Odwiedzić ZenBusiness.com i stwórz własną stronę, klikając tutaj.


Biznesowy e-mail

Jako nowy właściciel firmy będziesz potrzebować firmowego adresu e-mail. Umożliwi Ci prowadzenie działań marketingowych i komunikowanie się z klientami, a także poprawi Twoją wiarygodność. To jedna z przydatnych usług wchodzących w skład Pakietu Premium, lub możesz go kupić jako dodatek za 25 USD/rok.

Odwiedzić ZenBusiness Strona internetowa i sprawdź opcje biznesowej poczty e-mail, klikając tutaj.


Publikacja w Nowym Jorku

Zgodnie z sekcją 206 nowojorskiego prawa o spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością spółka LLC, która chce prowadzić działalność w Nowym Jorku, musi opublikować zawiadomienie w 2 gazetach. Jest to wymóg dla firm tworzących LLC w Nowym Jorku lub rejestrujących poza stanową LLC.

Wybrane przez Ciebie gazety muszą znajdować się w hrabstwie, w którym znajduje się Twoja LLC. Po opublikowaniu tych ogłoszeń otrzymasz Certyfikat publikacji i Oświadczenie o publikacji.

Pełny przewodnik po nowojorskich publikacjach – przeczytaj nasz przewodnik.

Będziesz musiał wysłać te certyfikaty do New York Division of Corporations. Wtedy możesz robić interesy w Nowym Jorku. Mimo że ZenBusiness nie zrobią tego za Ciebie, są chętni do pomocy i odpowiedzi na pytania dotyczące procesu.

Odwiedź ich stronę internetową i zobacz koszty publikacji w Nowym Jorku, klikając tutaj.


Bezpłatne poprawki z ZenBusiness

Firma oferuje dwie bezpłatne poprawki rocznie, aby pomóc Ci dostosować swoją spółkę LLC w razie potrzeby. Ta usługa znacznie ułatwia modyfikacje Twojej firmy.

Odwiedzić ZenBusiness strona internetowa i zobacz wszystkie funkcje, klikając tutaj.


Zaświadczenie o dobrym stanie

ZenBusiness robi wiele, aby pomóc Ci rozpocząć dobry start z Twoją LLC. Jednym z przydatnych dodatków, które oferują, jest Zaświadczenie o dobrym stanie.

Z tego wydanego przez państwo certyfikatu wynika, że ​​spełniasz wszystkie wymagania do prowadzenia działalności w swoim państwie. Jest dostępny za 75 USD plus opłaty stanowe. Przydaje się do odnawiania zezwoleń lub pokazywania potencjalnych inwestorów.

Odwiedź ich stronę internetową i zobacz wszystkie funkcje, klikając tutaj.


Biznesowe konto bankowe

Otrzymasz wiele korzyści, otwierając firmowe konto bankowe. ZenBusiness pomoże oddzielić finanse biznesowe i osobiste podczas nawiązywania relacji z bankiem. Robią to poprzez Promień banku.

Odwiedzić ZenBusiness strona internetowa i zobacz wszystkie funkcje, klikając tutaj.


Ubezpieczenie biznesowe z ZenBusiness

ZenBusiness pomoże w uzyskaniu ubezpieczenia biznesowego. Współpracują z firmą o nazwie Bold Penguin, aby pomóc Ci zabezpieczyć ubezpieczenie biznesowe dla Twojej LLC.

Uzyskanie ubezpieczenia biznesowego dla swojej LLC to dobry pomysł; może pomóc chronić twoje osobiste aktywa, a także aktywa biznesowe.

Odwiedzić ZenBusiness strona internetowa i zobacz wszystkie funkcje, klikając tutaj.


Rezerwacja nazwy firmy

ZenBusiness oferuje wiele przydatnych funkcji, a jednym z nich jest zarezerwowanie nazwy firmy. Jeśli myślisz o założeniu LLC, ale nie jesteś jeszcze gotowy, zarezerwują Twoje imię i nazwisko. Jednak zanim będziesz mógł to zarezerwować, Zen sprawdzi dostępność nazwy, aby upewnić się, że żądana nazwa firmy nie jest już zajęta.

Odwiedź ich stronę internetową i zobacz wszystkie funkcje, klikając tutaj.


Ocena CPA I ZenBusiness Usługi księgowe

Księgowość jest często jedną z trudniejszych części rozpoczęcia i prowadzenia firmy. Ale, ZenBusiness oferuje ocenę CPA, która ocenia Twoje finanse, aby pomóc Ci w tym zadaniu.

W ramach tej usługi firma dopasuje Ci CPA, który będzie pasował do Twojego biznesu. Pomoże Ci to w prowadzeniu księgowości i innych finansach.

Odwiedzić ZenBusiness stronę internetową i zobacz ich usługę CPA, klikając tutaj.


ZenBusiness Obsługa klienta na żywo

Oferują obsługę klienta na żywo online w godzinach pracy. Ich godziny pracy to 7:7 do 9:6 czasu wschodniego w dni powszednie lub od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX w weekendy. To prawdopodobnie najlepszy sposób na dotarcie do obsługi klienta. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z funkcji czatu, dostępna jest również pomoc telefoniczna i e-mailowa.

ZenBusiness ogólnie otrzymał świetne recenzje. Ludzie byli szczególnie zadowoleni z ich cen i łatwości użytkowania. Wiele osób uznało, że proces formacji przebiegł bardzo gładko. Docenili fakt, że nie było żadnych niepowiązanych dosprzedaży.

Odwiedź ich stronę tutaj i sprawdź ich wsparcie.


Jak rozpocząć LLC z ZenBusiness?

ZenBusiness (na razie prawdopodobnie najlepsza usługa LLC), jak już wspomniano, pomaga nowym przedsiębiorstwom w rozpoczęciu działalności poprzez integrację zaawansowanych technologii i produktów z własnym podejściem do małych zespołów. Jeśli kupisz pakiet od ZenBusiness, transakcja jest dość prosta. Aby dać Ci wgląd w to, czego możesz doświadczyć podczas procesu składania wniosku o ich usługi tworzenia biznesu, oto krótkie podsumowanie:

 1. Wybierz swój pakiet: Do wyboru są trzy pakiety. Aby dokładnie oszacować koszty, zacznij od wybrania stanu, w którym zamierzasz uwzględnić, oraz modelu biznesowego w najwyższej części strony.
 2. Podaj informacje umożliwiające identyfikację osoby: Aby formalnie zarejestrować swoją firmę i upewnić się, że wszystko jest na swoim miejscu, ZenBusiness poprosi Cię o wprowadzenie podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, dane kontaktowe i informacje biznesowe. (Notatka: ZenBusiness nie opublikuje Twoich danych kontaktowych, chyba że udzielisz im odpowiednich uprawnień.)
 3. Podaj swoje dane LLC do ZenBusiness: W rzeczywistości jest to etap procesu, który będzie wymagał mnóstwa czasu i cierpliwości, ale jest dość prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to dać ZenBusiness wszystkie dane dotyczące LLC lub firmy, którą chciałbyś utworzyć. Informacje te obejmują żądaną nazwę firmy, adres biura, właściciela firmy, kierownika firmy i wszystkie inne. Te informacje będą używane przez ZenBusiness w wypełnianiu wymaganych dokumentów u Sekretarza Stanu i innych urzędów państwowych zainteresowanych założeniem Twojej firmy.
 4. Wprowadź szczegóły płatności: W tym momencie będziesz potrzebować karty kredytowej, aby sfinalizować transakcję. Płatność powinna obejmować koszty ich przetwarzania, a także wszelkie wymagane przez państwo opłaty za utworzenie LLC.

Plusy i minusy Zenbusiness

ZALETY

 • Umowa operacyjna: W przeciwieństwie do większości konkurentów, ZenBusiness zapewnia umowę operacyjną z każdym ze swoich pakietów, więc niezależnie od tego, który pakiet wybierzesz, z pewnością masz jedną z podstawowych zasad tworzenia i utrzymywania LLC.
 • Obsługa klienta: ZenBusiness oferuj rozszerzone godziny obsługi klienta:
  Od poniedziałku do piątku 8:8. – 10:7, czasu centralnego i niedziela, godz. – XNUMX:XNUMX czasu centralnego
  Ta rozszerzona obsługa klienta ma na celu odpowiedzieć na więcej pytań i wątpliwości oraz pomóc lub przejść przez cały proces z nowymi klientami. Ponadto otrzymują świetne recenzje za obsługę klienta, udowadniając, że jakość usług, które oferują przez telefon, naprawdę zapewnia wartość za to, za co płacisz.
 • Zarejestrowany agent: Podobnie jak w przypadku umowy operacyjnej, oferują również bezpłatny rok usługi zarejestrowanego agenta ze wszystkimi pakietami, dzięki czemu zachowujesz zgodność ze stanem, niezależnie od tego, z którego pakietu skorzystałeś.
 • Ceny: Jak już wspomniano, ZenBusiness jest jedną z najtańszych dostępnych usług LLC, której ceny zaczynają się od 49 USD. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet 40 USD w porównaniu z konkurencją. Dzięki dowolnym planom mogą zapewnić wszystko, czego potrzebuje Twoja firma. Możesz nawet skorzystać z usług dodatkowych po najniższych możliwych kosztach. Chociaż konkurenci mogą oferować niższe ceny, ich pakietom brakuje kluczowych funkcji, które tylko ZenBusinessPrzechwalają się dobrze dopracowanymi i wypełnionymi planami.
 • Opinie klientów: Zenbusiness obecnie może pochwalić się ponad 10,000 XNUMX recenzji klientów online, przy czym zdecydowana większość z tych komentarzy jest pozytywna. To był jeden z ZenBusinessod 2015 roku i mimo braku doświadczenia zdobyli już szacunek i zaufanie swoich klientów.

Wady

 • Doświadczenie: ZenBusiness nie ma tak dużego doświadczenia jak niektórzy jego konkurenci.
 • Numer EIN: Jeśli wybierzesz Pakiet Podstawowy, musisz zapłacić dodatkowe 70 USD za Numer Identyfikacyjny Pracodawcy.

$ 49

obraz z oceną gwiazdkową

Ocena: 4.8 / 5
Liczba recenzji: 4500 +

zenbusiness nowe logo

Utwórz spółkę LLC już dziś z ZenBusiness za jedyne $ 49. Mają 98% oceny zadowolenia klientów i ponad 4500+ zweryfikowanych recenzji.


Inne (zewnętrzne) opinie klientów dotyczące Zenbusiness

Powiedzieliśmy Ci, co myślimy, ale zobaczmy, co ich klienci mają do powiedzenia na temat ich usług. Przede wszystkim ludzie mają świetne doświadczenia z ich usługą. Chwalą swój proces zamawiania i szybkość strony. Ponadto obsługa klienta jest uważana za „osobistą i pomocną”.

Zenbusiness ma niesamowite Ocena 4.8/5 na Trustpilot (od ponad 6,900 recenzji).

Jeśli chcesz zobaczyć ich opinie klientów na BBB (Better Business Bureau) – Możesz ich zobaczyć tutaj.

A jeśli planujesz trochę poczytać Zenbusiness Opinie Google — niestety nie mają żadnego z nich w Google.

Nie są one również recenzowane na Yelp.

A jeśli szukasz Zenbusiness recenzje klientów na Reddit — możesz to zrobić, ale referencje klientów będą rozproszone, ponieważ nie mają specjalnie dla nich subreddita.

Oto niektóre ZenBusiness opinie klientów od TrustPilot:

Pozytywne recenzje

"Wspaniałe doświadczenie! Łatwa konfiguracja LLC, bardzo łatwa nawigacja po stronie internetowej. Poprosili również o zarezerwowanie nazwy domeny i utworzenie / hostowanie biznesowej poczty e-mail. A+ doświadczenie”

„Po zbadaniu wielu opcji do wykorzystania jako pomocnik w tworzeniu mojej LLC, wybrałem ZenBusiness i nie byłem rozczarowany, ale zaskoczony, jak łatwo i oszczędnie to było. Ponadto ich obsługa klienta była bardzo osobista i pomocna. Jestem podekscytowany możliwością pójścia naprzód i ponownego ich wykorzystania, jeśli potrzebuję pomocy”.

Negatywne recenzje

„Wydawało mi się, że jedyne, czego chciała moja osoba wspierająca, to wciągać mnie i wychodzić. Ponadto nie ma żadnego wsparcia ani pomocy w wypełnieniu wyciągu bankowego i umowy operacyjnej.”

„Byli na szczycie całej papierkowej roboty. Po prostu nie czułem, że otrzymałem jakieś prawdziwe wyjaśnienia / zrozumienie całego procesu”


Całkowita wartość ZenBusiness

Ogólna wartość to wspaniały! ZenBusiness zdobył 9/10 lub 4.8 na 5 gwiazdek.

Kiedy używać i nie używać ZenBusiness?

Kompletujemy wszystkie dokumenty (wymagana jest kopia paszportu i 4 zdjęcia) potrzebne do ZenBusiness ma ogromne zalety, może nie być idealną opcją dla każdego podmiotu. W rezultacie przygotowaliśmy więcej przykładów do rozważenia, co może wpłynąć na Twoją decyzję o wyborze ZenBusiness jako twoją służbę formacyjną, czy nie.

Zastosowanie ZenBusiness gdyby…

Chcesz jednej z najtańszych usług LLC o najlepszej ogólnej wartości. Są również odpowiedzialnym obywatelem korporacyjnym o wyższym poziomie zadowolenia klientów.

Masz już firmę, ale potrzebujesz zarejestrowanego agenta. ZenBusiness może zaspokoić tę potrzebę za jedyne 99 USD rocznie. Możesz nawet połączyć ich usługi zgodności za kwotę 149 USD i mieć spokój, wiedząc, że: ZenBusiness specjalista zadba o to, aby Twoja firma była konkurencyjna i zgodna z państwem.

Nie używać ZenBusiness gdyby…

Potrzebujesz trochę więcej pomocy prawnej, jeśli chodzi o Twój biznes, zwłaszcza w przyszłości. Jeśli tak jest, możesz skorzystać z usługi takiej jak LegalZoom, który pomoże Ci założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością lub korporację, a także udzieli pomocy prawnej.

Nadal, rozważamy ZenBusiness być najlepszą usługą tworzenia LLC dla każdej firmy. Mimo że ich podstawowy pakiet jest nieporównywalny z IncFile i IncAuthority pod względem cenowym, ZenBusiness oferuje różne poziomy planów, które mogą pasować do każdego budżetu i pasować do każdego nowego start-upu. Ich strona internetowa i usługi są pro-klientami i oferują szeroki zakres opcjonalnych usług, z których możesz skorzystać, aby spersonalizować swoje zakupy i upewnić się, że spełniasz swoje potrzeby biznesowe.

Najlepiej ZenBusiness alternatywy

ZenBusiness ma wielu konkurentów w branży formowania LLC. Dwóch z ich największych konkurentów to Incfile i Northwest Registered Agent. Rzućmy okiem na wady i zalety tych firm w porównaniu z nimi.

Alternatywa nr 1: Incfile

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zacznij swoją LLC już dziś IncFile! Bezproblemowo, tanio i szybko.

ZALETY

 • Obsługa klienta: Incfile ma kompetentnych przedstawicieli obsługi klienta, ale trudno do nich dotrzeć.Linia 2
 • Doświadczenie: Incfile działa na rynku od 2004 roku i pomogła ponad 250,000 XNUMX osobom. ZenBusiness działa na rynku dopiero od 2015 roku.
 • Cena: Incfile ma bezpłatną opcję; natomiast, ZenBusinessNajtańsza opcja to 49 USD. Incfile a Zen mają podobne ceny za dwie wyższe opcje.
 • Łatwa obsługa: Incfile sprawia, że ​​proces formacji jest stosunkowo łatwy i oszczędza twoje postępy, jeśli nie możesz ukończyć w jednej sesji. Jednakże, ZenBusinessproces jest łatwiejszy.

Wady

 • Usługi prawne: Incfile ma do dyspozycji jedynie ograniczone usługi prawne. ZenBusiness nie posiada również szerokiego wachlarza usług prawnych.
 • Wyprzedaże: Incfile ma irytującą ilość up-sell. ZenBusiness nie ma tylu up-sellów.

Sprawdź nasze pełny przegląd IncFile tutaj , jak również.


Alternatywa nr 2: Northwest Registered Agent

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i zdobądź LLC już dziś z Northwest i uzyskaj zarejestrowanego agenta na 1 rok za darmo! Bezproblemowo i szybko.

Twój koszyk nasza pełna recenzja Northwest.

ZALETY

 • Obsługa klienta: Northwest nie ma tylu recenzji, co niektóre inne firmy tworzące LLC, ale recenzje są przede wszystkim pozytywne. ZenBusiness ma wiele pozytywnych recenzji na temat ich doskonałej obsługi klienta.
 • Doświadczenie: Northwest Registered Agent rozpoczęli działalność w 1998 roku, więc mają spore doświadczenie. Natomiast ZenBusiness istnieje na rynku dopiero od 2015 roku, ale mają bardzo dobre recenzje.
 • Cena: Northwest ma bezpłatną opcję, ale musisz sam złożyć dokumenty. Ich pełny plan jest porównywalny do ZenBusinessto dwa droższe plany. Jednakże, ZenBusinessPakiet startowy obejmuje zgłoszenie za 49 USD.
 • Usługi prawne: Northwest Registered Agent oferuje różnorodne usługi prawne. ZenBusiness świadczy ograniczone usługi prawne.

Wady

 • Pakiety: Northwest Registered Agent ma mniej opcji pakietów niż inne firmy tworzące LLC. ZenBusiness ma średnią liczbę opakowań.
 • Usługi dodatkowe: Mają mniej opcji dodatkowych niż niektórzy z ich konkurentów. ZenBusiness ma szeroką gamę dodatków.

Jak działa ZenBusiness Porównaj z konkurentami?

Tutaj zebraliśmy kilka linków do naszych pełnych recenzji i przewodników porównujących ZenBusiness do innych usług tworzenia biznesu i korporacji. Zapraszam do ich sprawdzenia:

Wnioski

ZenBusiness ma wiele istotnych cech które wyróżniają ją jako jedną z najlepszych internetowych usług tworzenia LLC. ZenBusiness oferuje usługi tworzenia LLC i otrzymuje bardzo pozytywne recenzje od właścicieli firm. Chociaż nie są to absolutnie najtańsze opcje bez darmowych opcji, oferują bardzo konkurencyjny pakiet startowy.

ZenBusiness zapewni Ci bezproblemową formację i inkorporację LLC przy niskich kosztach, a także całkowicie online podejście do tworzenia, które jest proste i proste od początku do końca i zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Doceniamy, a nawet polecamy ich plan Starter za 39 USD początkującym firmom ze względu na ogólną wartość, jaką zapewnia.

Jedną z ich największych przewag nad konkurencją jest ich oferta bezpłatna usługa zarejestrowanego agenta w nawet najtańszym pakiecie. Roczny koszt tej usługi po pierwszym roku jest jednym z najlepszych na rynku.

Ignorując fakt, że ZenBusiness nie ma doświadczenia z uznanymi założycielami, takimi jak LegalZoom lub Mycorporation, biorąc pod uwagę, że zarejestrowali i założyli setki spółek LLC od 2015 roku, przewidujemy, że w nadchodzących latach będą nadal rozwijać się na swoich i tak już znakomitych osiągnięciach.

W rzeczy samej, ZenBusiness to najlepsza opcja dla każdego początkującego przedsiębiorcy lub obecnych właścicieli firm, którzy chcą złożyć spółkę LLC, z pewnością mają jedne z najlepszych ofert na rynku.

Teraz myślisz, że polecamy? ZenBusiness? Cóż, ZDECYDOWANIE!


Często zadawane pytania dotyczące ZenBusiness

Czy ZenBusiness Zapewnij dobrą obsługę klienta?

Zapewniają doskonałą obsługę klienta. To chyba ich najlepsza cecha. Otrzymują wiele pozytywnych recenzji klientów na temat ich doskonałej obsługi klienta.
Ich obsługa klienta jest czynna od 7:7 do 9:6 czasu wschodniego w dni powszednie i od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX w weekendy.


Utwórz spółkę LLC z ZenBusiness Dzisiaj

Ocena: 4.8 gwiazdki na 5

ZenBusiness

Tylko 39 USD za pakiet startowy i jedną z najlepiej ocenianych usług formacji LLC, które są tam dostępne.

Nadal nie jestem przekonany do ZenBusiness? Oto niektóre z naszych innych recenzji usług LLC

Przeczytaj to w innych językach:

Zdobądź trochę więcej wiedzy na temat biznesu i LLC

Założyciel i autor

Ian Broderick jest zapalonym autorem i właścicielem LLCGuys.com. Od ponad 4 lat związany z formacją LLC. Ponadto pracował w kilku znanych dostawcach usług tworzenia spółek LLC. Teraz postanowił podzielić się swoją wiedzą i radą ze wszystkimi. Ponieważ istnieje wiele pytań i obaw związanych z tą dziedziną - jego celem jest uczynienie LLCGuys najlepszym dostawcą informacji w zakresie tworzenia LLC, recenzji usług itp.

Przewiń do góry